Kategorie:

Ile ma lat Michał Kozerski?

W którym roku urodził się Michał Kozerski?

Michał Kozerski urodził się w 1965 roku. W tym roku będzie obchodzić swoje 56. urodziny.

Ile lat ma Ewa Kasprzyk?

65 lat (1 stycznia 1957)Ewa Kasprzyk / Wiek

Czy Ewa Kasprzyk ma dzieci?

Małgorzata BernatowiczEwa Kasprzyk / Dzieci

Czy Ewa Kasprzyk żyje?

Polacy uwielbiają ją za wiele ról, ale chyba najbardziej kojarzona jest z takimi filmami jak „Kogel-mogel” czy „Komedia małżeńska”. Aktorka ma 64 lata i nadal jest aktywna zawodowo. Kocha sport i podróże. Prywatnie Kasprzyk w ostatnich latach bardzo zmieniła swoje życie.

Ile lat ma Jerzy Bernatowicz?

Walczyli o tę miłość, ale skapitulowali i po latach Ewa Kasprzyk (63 l.) i jej mąż Jerzy Bernatowicz (80 l.)

Co u Ewy Kasprzyk?

Szczęście Ewy Kasprzyk jest na razie niepełne. Aktorka w jednym z wywiadów w 2021 r. wyznała, że wraz ze swoim ukochanym planują ślub w RPA lub Mozambiku. Para miała czekać na otwarcie granic oraz potwierdzenie możliwości zawarcia związku w Afryce.

Kiedy urodziła się Ewa Kasprzyk?

1 stycznia 1957 65 latEwa Kasprzyk / Data urodzenia

W którym roku urodziła się Ewa Kasprzyk?

Ewa Jadwiga Kasprzyk. Urodzona w 1957 roku w Stargardzie Szczecińskim aktorka teatralna i filmowa, absolwentka PWST w Krakowie z 1983r., od 1983 roku związana z Teatrem Wybrzeże.

Czy Ewa Kasprzyk ma córkę?

Małgorzata BernatowiczEwa Kasprzyk / Córka

Czy Ewa Kasprzyk ma męża?

Ewa Kasprzyk – mąż, dzieci, narzeczony Po 36 latach małżeństwa, Ewa Kasprzyk rozwiodła się z Jerzym Bernatowiczem. Owocem ich wieloletniego związku jest córka Małgorzata Bernatowicz. Obecnie aktorka jest zaręczona z Michałem Kozerskim, z którym jest w związku od ponad dwóch lat.

Gdzie mieszka Ewa Kasprzyk?

Ewa Kasprzyk po rozwodzie układa sobie życie u boku nowego partnera. Gwiazda „Kogla-mogla” związała się z Michałem Kozerskim, z którym uczestniczyła w programie „Power Couple”. Zakochani mieszkają w Warszawie, jednak aktorka ma też dom w Gdyni-Redłowie.

Ile Ewa Kasprzyk ma dzieci?

Ewa Kasprzykjest matką 33-letniej córki.

Kto jest partnerem Ewy Kasprzyk?

Jerzy BernatowiczEwa Kasprzyk / Mąż

Czy Ewa Kasprzyk jest tesciowa Sochy?

Salony meblowe Agata prowadzą nową odsłonę kampanii z udziałem aktorek Małgorzaty Sochy (synowa) i Ewy Kasprzyk (teściowa). Promuje w niej nowe dodatki i akcesoria do dekoracji wnętrz, które wprowadzono do oferty. Kampanię przygotowały agencje Spark Foundry, PZL i Film Republic.

Czy Ewa Kasprzyk to teściowa Małgorzaty Sochy?

Salony meblowe Agata prowadzą nową odsłonę kampanii z udziałem aktorek Małgorzaty Sochy (synowa) i Ewy Kasprzyk (teściowa). Promuje w niej nowe dodatki i akcesoria do dekoracji wnętrz, które wprowadzono do oferty. Kampanię przygotowały agencje Spark Foundry, PZL i Film Republic.

Kim jest Ewa Kasprzyk dla Małgorzaty Sochy?

W nowej platformie komunikacji marki Małgorzata Socha wciela się w rolę synowej, a Ewa Kasprzyk jej teściowej. Relacje dwóch pań osadzone w świecie mebli i dodatków będą wykorzystywane we wszystkich działaniach ATL i BTL marki. W stacjach telewizyjnych emitowany jest właśnie nowy spot z udziałem ambasadorek.