Kategorie:

Ile lat ma Szpakowski?

W którym roku urodził się Dariusz Szpakowski?

Dariusz Szpakowski urodził się 15 maja 1951 roku w Warszawie.

Ile dzieci ma Dariusz Szpakowski?

Dariusz Szpakowski – żona, dzieci Żoną Szpakowskiego jest aktorka Grażyna Strachota. Owocem miłości pary są dwie córki – Julia oraz Gabriela.

Kim jest żona Szpakowskiego?

Grażyna Strachota
Dariusz Szpakowski/Żona

Czyim mężem jest Dariusz Szpakowski?

Grażyna Strachota[edytuj]

Ile lat ma w Szaranowicz?

72 lata (21 marca 1949)
Włodzimierz Szaranowicz/Wiek

Ile lat ma Jacek Laskowski?

54 lata (1 czerwca 1967)
Jacek Laskowski/Wiek

Ile wzrostu ma Dariusz Szpakowski?

1,9 m
Dariusz Szpakowski/Wzrost

Czy Dariusz Szpakowski zyje?

Jest bardzo popularnym komentatorem telewizyjnym i radiowym sportowym w Polsce. Urodził się 70 lat temu w Warszawie w województwie mazowieckim i pracuje dla polskiej telewizji. Specjalizuje się w komentarzach piłkarskich do Ligi Mistrzów Europy, mistrzostw świata i polskiej piłki nożnej. …

Ile lat ma Grażyna Strachota?

61 lat (8 września 1960)
Grażyna Strachota/Wiek

Ile zarabia spiker sportowy?

Możliwości zatrudnienia, jak wspomniano już wcześniej, stwarzają stacje radiowe i telewizyjne; publiczne i komercyjne. Zarobki komentatora sportowego utrzymują się na średnim poziomie 2000 złotych brutto miesięcznie, jednak mistrzowie fachu osiągają pensje rzędu 15 000 złotych brutto miesięcznie.

Ile ma lat Jacek Laskowski?

54 lata (1 czerwca 1967)
Jacek Laskowski/Wiek

Ile dzieci ma Włodzimierz Szaranowicz?

Włodzimierz Szaranowicz choruje na Parkinsona. Dzieci opowiedziały o jego stanie zdrowia. Dziennikarz i jego żona Magdalena doczekali się trójki dzieci: córki Marty i dwóch synów: Luki i Michała. Marta i Luka w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl opowiedzieli o początkach choroby ojca.

Czy Szaranowicz żyje?

Polskie Radio (1976–1983?) Włodzimierz Szaranowicz (ur. 21 marca 1949 w Warszawie jako Vladimir Šaranović) – polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, prezenter i komentator sportowy, a także koszykarz, pedagog i trener pochodzenia czarnogórskiego. … W marcu 2019 poinformował o zakończeniu pracy zawodowej.

Czy Janusz Laskowski żyje?

5 stycznia Janusz Laskowski skończył 70 lat. Ma na swoim koncie takie przeboje, jak m.in.: „Żółty jesienny liść”, „Kolorowe jarmarki”, jednak do dziś to „Beata z Albatrosa” budzi najwięcej emocji i pytań.

Z kim komentuje Laskowski?

Od września 2015 roku razem z Dariuszem Szpakowskim jest komentatorem serii piłkarskich gier komputerowych FIFA. Sześciokrotnie był nominowany do Telekamer (1999, 2014, 2015, 2016, 2019, 2020).

Skąd pochodzi Dariusz Szpakowski?

Warszawa, Polska
Dariusz Szpakowski/Miejsce urodzenia