Kategorie:

Ile lat ma Stenka?

W którym roku urodziła się Danuta Stenka?

Danuta Stenka urodziła się 10 października 1961 r. w Sierakowicach, wychowała w miejscowości Gowidlino na Kaszubach. Mężem Danuty Stenki jest Janusz Grzelak, z którym ma dwie córki – Paulinę i Wiktorię.

Ile lat ma Janusz Grzelak?

Janusz Grzelak

Data i miejsce urodzenia 12 lipca 1941 Warszawa
Zawód, zajęcie psycholog, wykładowca akademicki
Tytuł naukowy profesor nauk humanistycznych
Alma Mater Uniwersytet Warszawski
Odznaczenia

Kim jest mąż Danuty Stenki?

Janusz GrzelakDanuta Stenka / Mąż

Skąd pochodzi Danuta Stenka?

Sierakowice, PolskaDanuta Stenka / Miejsce urodzeniaSierakowice – wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Sierakowice, na Pojezierzu Kaszubskim, na zachodnim obrzeżu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, na Kaszubach.
Według danych z 2013 wieś liczyła 6885 mieszkańców. Powierzchnia wsi wynosi 783,86 ha. Wikipedia

Z którego roku jest film Nigdy w życiu?

Nigdy w życiu! (2004) – Filmweb.

Czy Danuta Stenka ma dzieci?

Wiktoria Grzelak
Paulina Grzelak
Danuta Stenka/Dzieci

Czy Stenka ma dzieci?

Wiktoria Grzelak
Paulina Grzelak
Danuta Stenka/Dzieci

Ile lat ma Danuta Stenka Wikipedia?

Danuta Maria Stenka-Grzelak (ur. 10 października 1961 w Sierakowicach) – polska aktorka teatralna, filmowa, radiowa i dubbingowa….Danuta Stenka[edytuj]

Foto: Paweł Matyka
Data i miejsce urodzenia 10 października 1961 Sierakowice
Współmałżonek Janusz Grzelak
Lata aktywności od 1982
Zespół artystyczny

Gdzie mieszka Stenka?

Mimo tych dwudziestu warszawskich lat, Danuta Stenka (52) wciąż czuje się skromną dziewczyną z odległej, choć pięknej prowincji. Jej serce zostało tam, gdzie jest rodzinny dom – we wsi Gowidlino na Kaszubach.

Gdzie gra Stenka?

Od 2003 roku w zespole Teatru Narodowego.

Gdzie był kręcony film Nigdy w życiu?

Ostatnio oglądałam „Nigdy w życiu” na podstawie książki Agnieszki Grocholi. W produkcji można zobaczyć takich aktorów jak Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Joanna Brodzik, Jan Frycz czy Krzysztof Kowalewski. Duża część z Was na pewno oglądała. Plenery filmu były kręcone w Goławicach i Szczypiornie k.

O czym jest film Nigdy w życiu?

Nigdy w zyciu” to komedia romantyczna ukazująca losy Judyty, samotnej matki starającej się ułożyć sobie zycie od nowa po rozwodzie. Kobieta kupuje działkę, na której wybudowany zostaje jej nowy dom i kontynuuje swoją karierę zawodową. Gdy budowa domu zostaje zakończona, za namową przyjaciółki Judyta urządza ognisko.

Ile lat ma Szaflarska?

Zmarła 19 lutego 2017 w Warszawie, w wieku 102 lat.

Kto mieszka w Gowidlinie?

Już na tę wiosnę zaplanowała zacząć tworzyć swój gowidliński świat na nowo. Wciąż mieszka tam jej mama, pani Agata, emerytowana nauczycielka. Kto wie, być może tutaj aktorka będzie świętować swoje sześćdziesiąte urodziny przypadające w październiku?

Co robi Danuta Stenka?

Danuta Maria Stenka-Grzelak (ur. 10 października 1961 w Sierakowicach) – polska aktorka teatralna, filmowa, radiowa i dubbingowa. … Od 1988 występuje w Teatrze Telewizji.

Gdzie można obejrzeć film Nigdy w życiu?

Film Nigdy w życiu (2004) – Gdzie obejrzeć VOD Online | Netflix | HBO GO | Amazon Prime Video | Chili | Cineman | Polsat.