Kategorie:

Ile jest części książki Rywalki?

W jakiej kolejności czytać Rywalki?

Książki w cyklu Selekcja

 1. Rywalki (tom: 1) Cass Kiera. …
 2. Elita (tom: 2) Cass Kiera. …
 3. Jedyna (tom: 3) Cass Kiera. …
 4. Następczyni (tom: 4) Cass Kiera. …
 5. Korona (tom: 5) Cass Kiera. …
 6. Królowa i faworytka (tom: 0.4, 2.6) Cass Kiera. …
 7. Rywalki: Książę i Gwardzista (tom: 0.5, 2.5) Cass Kiera.

O czym jest seria Rywalki?

Rywalki” to pierwsza część cyklu powieści dla młodzieży Kiery Cass. 1 korona, 35 dziewcząt. Dla nich Selekcja jest szansą na wyrwanie się z ponurej rzeczywistości, w której panują kastowe podziały, a na porządku dziennym są głód i choroby. Selekcja to nadzieja na życie w pałacu, w bajkowej krainie jedwabi i klejnotów.

O czym jest książka jedyna?

America jest jedną z czterech dziewcząt, które utrzymały się w ścisłej czołówce Eliminacji. Ukochana przez zwykłych ludzi, znienawidzona przez obecnego króla, dziewczyna wciąż nie jest pewna swych uczuć.

Czy jest film Rywalki?

Platforma Netflix nabyła prawa do ekranizacji powieści Rywalki (ang. The Selection). Jak podaje portal Variety, film na podstawie książki Kiery Cass wyreżyseruje Haifaa Al-Mansour (Dziewczynka w trampkach, Mary Shelley) z Arabii Saudyjskiej.

Czy Rywalki to fantastyka?

Rywalki” to bestsellerowa seria powieści fantastyczno-przygodowych z nurtu literatury młodzieżowej, autorstwa amerykańskiej pisarki Kiery Cass. Historia rozpoczyna się w chwili, gdy trzydzieści pięć młodych dziewcząt staje do rywalizacji o tytuł księżniczki.

Ile jest rywalek w Yandere?

Planowane jest 10 rywalek, czyli 10 tygodni na przejście gry.

Kiedy film The Selection?

Premiera filmu 18 maja!!!!!!!!!

Ile jest rywalek w Yandere Simulator 2021?

Planowane jest 10 rywalek, czyli 10 tygodni na przejście gry.

Jakie są rywalki w Yandere Simulator?

 • Zabójstwo.
 • Porwanie.
 • Torturowanie.
 • Zepchnięcie.
 • Otrucie.
 • Utopienie.
 • Porażenie Prądem.
 • Prawdziwe Samobójstwo.

Jak pozbyć się Osany?

By ją zrobić, należy odkręcić zabezpieczenie wentylatora, za pomocą śrubokrętu, gdy Osana stoi w pobliżu. Wtedy Ayano włoży jeden z kucyków Osany do środka – rywalka zostanie wciągnięta wewnątrz, co natychmiast spowoduje jej śmierć przez ucięcie głowy.

Ile ayano ma rywalek?

Planowane jest 10 rywalek, czyli 10 tygodni na przejście gry. Każda kolejna z nich będzie trudniejsza do wyeliminowania od poprzedniej. Chwilowo jedyną rywalką w grze jest Osana Najimi i wstępna wersja tygodnia Amai.

Gdzie jest telefon Osany?

Te informacje są przydatne, jeśli gracz chce ją zeswatać z wielbicielem. O 7:30 Osana idzie odedbrać telefon od stalkera, w korytarzu, obok toalet, naprzeciwko gabinetu pielęgniarki. Gracz może ją podsłuchać i dowiedzieć się, że jest ofiarą szantażu.

Jak otruć Bento Osany?

Aby otruć ucznia, należy odwrócić jego uwagę gdy on je, za pomocą radia lub zaśmiania się. Gdy on wstanie można mu dosypać jedną z czterech dostępnych trucizn.

Kiedy ayano ma urodziny?

Ayano urodziła się 1 kwietnia 2002 roku.

Gdzie jest breloczek Osany?

Osana zgubiła breloczek od telefonu w kształcie głowy kota w labiryncie, znajdującym się na terenie szkoły. Aby wykonać to zadanie, należy udać się do labiryntu i wziąć breloczek znajdujący się mniej więcej w jego środku.

Kiedy osana rozmawia przez telefon?

Rozmowa telefoniczna O 7:30AM, Osana będzie rozmawiać ze swoim stalkerem przez telefon.