Kategorie:

Ile dzieci ma Wojciechowska?

Z kim ma dziecko Wojciechowska?

Nigdy też poważnie nie myślała o założeniu rodziny, ponieważ od lekarzy usłyszała, że nie może mieć dzieci. Wszystko zmieniło się, gdy poznała Jerzego Błaszczyka. Związek z płetwonurkiem nie trwał długo, ale dał Martynie prawdziwe szczęście. Owocem tej relacji jest bowiem córka, 13-letnia dziś Marysia.

Ile lat ma Martyna Wojciechowska podróżniczka?

28 września podróżniczka kończy 47 lat. Zobaczcie, jak Martyna zmieniała się przez lata. Wojciechowska, której kariera w telewizji rozpoczęła się dwie dekady temu, wspólnie z Olivierem Janiakiem była jedną z gwiazd TVN-u. W latach 2004-2005 przez dwie edycje prowadziła program Dzieciaki z klasą.

Ile ma wzrostu Wojciechowska?

1,8 m
Martyna Wojciechowska/Wzrost

Ile krajow odwiedzila Martyna Wojciechowska?

Mało i ciągle mam niedosyt. Byłam na wszystkich kontynentach, w sumie w ponad 70 krajach. Ale tak naprawdę jest to tylko mikroskopijna część tego, co można jeszcze zobaczyć! Myślę, że całego życia człowiekowi by nie wystarczyło, aby każde miejsce na Ziemi poznać chociaż pobieżnie.

Czy Wojciechowska ma dzieci?

Maria Błaszczyk
Martyna Wojciechowska/Dzieci

Czy Martyna Wojciechowska ma swoje dzieci?

Martyna Wojciechowskadzieci Córka Martyny Wojciechowskiej Maria urodziła się w 2008 roku. Dziewczynka jest efektem miłości dziennikarki z płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, który zmarł w 2016 roku wskutek choroby nowotworowej. Martyna Wojciechowska posiada też adoptowaną córkę Kabulę Nkalango Masanję.

Kiedy urodziła się Martyna Wojciechowska?

28 września 1974 47 lat
Martyna Wojciechowska/Data urodzenia

W którym roku urodziła się Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska (ur. jako Marta Eliza Wojciechowska 28 września 1974 w Warszawie) – polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka, pisarka i działaczka społeczna.

Czy Martyna Wojciechowska jest z kossakowskim?

Dopiero w lipcu 2021 r. wyszło na jaw, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski od stycznia nie są już razem. Okazało się, że to dziennikarz zmienił zdanie i postanowił zakończyć ten związek. W wywiadzie dla „Pani” prowadząca „Kobietę na krańcu świata” opowiedziała o rozstaniu.

Ile mężów miała Martyna Wojciechowska?

Była pięciokrotnie zaręczona, dwukrotnie odwoływała ślub w ostatniej chwili.

Czyją corka jest Martyna Wojciechowska?

Jest jedyną córką Joanny (ur. 1950) oraz Stanisława Wojciechowskich (ur. 1934).

Jakie miejsca odwiedziła Martyna Wojciechowska?

Martyn Wojciechowska odwiedziła m.in. Wenezuelę, Kenię, Wietnam, Tajlandię, Kioto, Japonię, Maroko, Indie, Meksyk, Nepal. Albanię, Bułgarię czy Iran. „Kobieta na krańcu świata” to program, który skupia się głównie na przedstawianiu życia kobiet w różnych zakątkach Ziemi.

Ile dzieci adoptowała Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska ma już cztery córki: jedną, biologiczną Marię i trzy adoptowane. Pierwszą adoptowaną dziewczynką była Kabula. Podróżniczka poznała ją podczas kręcenia programu „Kobieta na krańcu świata”. Kabula jakiś czas temu postanowiła odwiedzić Polskę.

Czy Martyna Wojciechowska jest w ciąży?

Opowiedziała o utraconej ciąży. Martyna Wojciechowska opowiedziała o momencie, w którym dowiedziała się, że jednak zostanie mamą. Choć początki z małym dzieckiem były trudne, gwiazda TVN zrozumiała, że jest wystarczająco dobrą mamą i nie musi stawiać sobie wygórowanych wymagań. – I nagle stał się CUD.

Czy Martyna Wojciechowska urodziła?

Martyna Wojciechowska – dzieci Córka Martyny Wojciechowskiej Maria urodziła się w 2008 roku. Dziewczynka jest efektem miłości dziennikarki z płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, który zmarł w 2016 roku wskutek choroby nowotworowej. Martyna Wojciechowska posiada też adoptowaną córkę Kabulę Nkalango Masanję.

Gdzie urodziła się Martyna Wojciechowska?

28 września 1974 47 lat, Warszawa, Polska
Martyna Wojciechowska/Data i miejsce urodzenia