Kategorie:

Ile dzieci ma Wendzikowska?

Z kim ma dzieci Wendzikowska?

Anna Wendzikowska jest mamą dwóch córek. Starsza, Kornelia, urodziła się w 2015 roku i jest owocem związku z wokalistą zespołu Audiofeels, Patrykiem Ignaczakiem. Drugie dziecko, Antonina, urodziło się trzy lata później, a jego ojcem jest Jan Bazyl, z którym dziennikarka była związana aż do 2020 roku.

Ile waży Anna Wendzikowska?

Okazało się wówczas, że Anna Wendzikowska ma 172 cm wzrostu, a jej waga to 54 kilogramy. Jej BMI wynosi zatem 18,25 i wskazuje na niedowagę. Influencerka prowadzi bardzo aktywny tryb życia.

Ile lat mają córki Wendzikowskiej?

Na pierwszym miejscu jednak zawsze stawia swoje dwie córeczki: 6-letnią Kornelię i 3-letnią Antosię. Anna Wendzikowska wyznała ostatnio, że dziewczynki nie mają kontaktu z dziadkami, a ona sama nie utrzymuje żadnych relacji ze swoimi rodzicami… Są małżeństwem od dwudziestu lat.

Czy Wendzikowska ma męża?

Anna Wendzikowska – mąż, partner, córki Pierwszy mąż, Christopher Combe miał grecko-amerykańskie pochodzenie. Poznała go w Londynie. … Kolejny partner, przedsiębiorca Jan Bazyl z którym była związana w latach 2017-20, jest ojcem drugiej córki Antoniny (ur. 2018).

Czy Malwina i Anna Wendzikowska to siostry?

Nie przeszkadzało to jednak ani jej ukochanemu ani spotkanej w teatrze Ani Wendzikowskiej, która prywatnie jest kuzynką Malwiny. Dziennikarka i stylistka wprost za sobą przepadają – nazywają się nawet „siostrami”. Wędzikowska ma na swoim koncie m.in. pracę dla Dody, Maryli Rodowicz oraz gwiazd programu Top Model.

Ile wzrostu ma Anna Wendzikowska?

1,72 mAnna Wendzikowska / Wzrost

Ile ma lat Wędzikowska?

40 lat (24 lutego 1981)Malwina Wędzikowska / Wiek

Kim jest mąż Ani Wendzikowskiej?

W 2014 poznała Patryka Ignaczaka, wokalistę zespołu Audiofeels, z którym po miesiącu znajomości zaręczyła się.

Z kim jest teraz Anna Wendzikowska?

Następnie dziennikarka spotykała się z przedsiębiorcą Janem Bazylem. To właśnie on jest ojcem Tosi, drugiej córki gwiazdy. Jednak ten związek również nie przetrwał próby czasu. Obecnie Anna Wendzikowska jest szczęśliwą mamą dwóch córek, ale przy jej boku na razie nie ma żadnego mężczyzny.

Ile lat ma Malwina Wędzikowska?

40 lat (24 lutego 1981)Malwina Wędzikowska / Wiek

Kiedy urodziła się Malwina Wędzikowska?

24 lutego 1981 40 latMalwina Wędzikowska / Data urodzenia