Kategorie:

Ile dzieci ma Monika Mrozowska?

Z kim Monika Mrozowska ma dzieci?

W latach 2012–2018 była w związku z Sebastianem Jaworskim, z którym ma syna Józefa (ur. 2014). W 2019 związała się z Maciejem Auguścikiem-Lipką, z którym ma syna Lucjana (ur. 2021).

Kto jest ojcem 4 dziecka Moniki Mrozowskiej?

Córki Karolina i Jagoda to owoce małżeństwa celebrytki z Maciejem Szaciłło. Syn Józef to dziecko ze związku z Sebastianem Jaworskim, a ojcem najmłodszego – Lucjana jest Maciej Auguścik-Lipka. Podczas gdy najstarsza córka Moniki aktualnie szykuje się do matury, najmłodszy syn lada dzień skończy roczek.

Czy Monika Mrozowska ma męża?

Mrozowska rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, z którym ma dwie córki. Drugi związek aktorki również nie przetrwał próby czasu. Serce gwiazdy jest jednak ponownie zajęte. Jej nowym wybrankiem jest Maciej Auguścik-Lipka.

Ile lat ma Monika Mróz?

41 lat (14 maja 1980)Monika Mrozowska / Wiek

Czy Monika Mrozowska jest z partnerem?

W ostatnim czasie Monika była z Maciejem Auguścikiem-Lipką, a owocem ich miłości syn Lucan. Chłopiec przyszedł na świat w styczniu 2021 roku. Gwiazda w ostatnim czasie opublikowała na Instagramie post sugerujący, że relacja z Maciejem jest już przeszłością. Monika zdradziła bowiem, że nie mieszka już z ojcem Lucjana.

Kim jest partner Moniki Mrozowskiej?

Maciej SzaciłłoMonika Mrozowska / Mąż (od 2003 do 2013)

Kto jest ojcem Moniki Mrozowskiej?

Andrzej MrozowskiMonika Mrozowska / Ojciec

Kim jest mąż Moniki Mrozowskiej?

Maciej SzaciłłoMonika Mrozowska / Mąż (od 2003 do 2013)

Czym zajmuje się Monika Mrozowska?

Monika Mrozowska to polska aktorka znana przede wszystkim z roli Majki, w którą wcielała się w serialu „Rodzina zastępcza”. Poza aktorstwem, Monika Mrozowska jest blogerką kulinarną i pisze książki o tematyce kulinarnej. Jest matka trójki dzieci i za moment prawdopodobnie stanie po raz drugi na ślubnym kobiercu.

Kim jest Maciej Auguscik Lipka?

Marcin AuguścikLipka – Head of Polcom Furniture – Polcom Group | LinkedIn.

Czy Monika Mrozowska jest z Maciejem?

Monika Mrozowska była w związku małżeńskim z Maciejem Szaciłłą w latach 2003-2012. W jednym z archiwalnych wywiadów mężczyzna przyznał, że to popularna aktorka zdecydowała o zakończeniu relacji.

Kim jest Maciej Auguścik Lipko?

Marcin AuguścikLipka – Head of Polcom Furniture – Polcom Group | LinkedIn.

Czyją corka jest Monika Mrozowska?

Monika Mrozowska to aktorka, która spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Ma za sobą kilka nieudanych związków, jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Doczekała się czworga dzieci, w tym dwóch córek: Karoliny i Jagody, które są owocem miłości gwiazdy i Macieja Szaciłły.

Ile lat ma Monika Mrozowska?

41 lat (14 maja 1980)Monika Mrozowska / Wiek

W jakich filmach grała Monika Mrozowska?

Kapitan ConradMonika Mrozowska / Filmografia