Kategorie:

Gdzie znajduje się główna sortownia InPost?

W jakim oddziale InPost jest moja paczka?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek i wpiszesz numer swojej przesyłki. Paczki możesz śledzić także w naszej aplikacji mobilnej oraz poprzez chatbota. Masz pełną kontrolę nad statusem każdej paczki!

Gdzie trafia paczka InPost?

Przesyłka trafia do PaczkoPunktu, jeśli w Twoim Paczkomacie nie było już miejsca lub dwukrotnie nie zastaliśmy Cię w domu z przesyłką typu Kurier InPost, Allegro Kurier24 InPost lub Allegro miniKurier24 InPost. Paczka paczkomatowa w PaczkoPunkcie jest magazynowana przez 2 dni.

Ile jest sortowni InPost?

InPost podpisał kolejne umowy z MLP Group. W ramach współpracy InPost wynajmie ponad 8,8 tys.

Co oznacza paczka przyjęta w oddziale InPost?

Status „Przyjęta w oddzialeoznacza, że przesyłka została przyjęta do oddziału firmy kurierskiej i wyruszy stamtąd w dalszą drogę lub zostanie z tego oddziału przekazana bezpośrednio do doręczenia.

Jak sprawdzić od kogo jest paczka InPost?

Dostałem awizo, ale nie wiem kto nadał przesyłkę, czy mogę uzyskać informację kto jest nadawcą? Firma InPost nie prowadzi bazy danych nadawców i odbiorców przesyłek, więc nie może udzielić takiej informacji.

Gdzie można nadać przesyłkę InPost?

Udaj się do dowolnego Paczkomatu lub PaczkoPunktu. Jeśli nadajesz w Paczkomacie, zeskanuj kod QR z aplikacji lub na ekranie Paczkomatu wybierz opcję „Mam kod nadania lub kod zwrotu”. Gotowe!

Gdzie można odebrać przesyłkę InPost?

Przesyłkę InPost odbierzesz lub nadasz na dwa sposoby:

  • Pierwszym jest wizyta w jednym z ponad 16000 Paczkomatów.
  • Drugim odebranie lub nadanie jej bez umowy w wybranym Punkcie Obsługi Paczek (POP).

Ile można zarobic w InPost?

Ile zarabia kurier? Zwykle na umowę o pracę jego pensja waha się od 2500 do 3500 zł netto. Jeśli kandydat nie ma auta może zgłosić się bezpośrednio do InPostu, który skieruje go do przewoźnika z odpowiedniego rejonu. Ten udostępni kurierowi służbowy samochód.

Ile idzie paczka z centralnej sortowni?

Jest to system połączeń wahadłowych między oddziałami firmy kurierskiej a jej sortownią (lub sortowniami) centralną. Dzięki takiemu rozwiązaniu paczka nadana w dowolnym miejscu kraju już następnego dnia znajduje się u kuriera, który będzie ją doręczał odbiorcy.

Jak długo czeka paczka w oddziale InPost?

Gdy przesyłka trafi już do Paczkomatu stacjonarnego, będzie można odebrać ją – jak zwykle – w ciągu 48 godzin (z maszyny), a po upływie tego czasu, przez kolejne 3 dni robocze (z oddziału InPost).

Ile czasu czeka paczka w oddziale InPost?

Standardowo na odbiór paczki masz 48h. W sytuacji, gdy Twój Paczkomat jest przepełniony, paczka trafi do Paczkomatu tymczasowego (umiejscowionego w odległości nie większej niż 2 km w linii prostej względem pierwotnie wybranego Paczkomatu), skąd będziesz ją mógł odebrać przez 1 pełny dzień roboczy.

Jak sprawdzić kto wysłał paczkę?

Niestety w ogólnie dostępnych zasobach, informacja o nadawcy nie jest dostępna, jednakże na awizo znajduje się numer listu, który można odnaleźć na głównej stronie Poczty Polskiej w okienku „znajdź przesyłkę” (link do tej strony dostępny jest w lewym górnym rogu na naszej stronie traffica.pl – należy kliknąć w logo …

Kiedy przyjdzie moja paczka InPost?

Deklarowany termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze, licząc od dnia nadania. Szczegółowe informacje na temat terminów doręczeń są określone w Regulaminach poszczególnych usług.

Jak nadać paczkę InPost w punkcie?

Wybierz dogodny punkt nadania, wydrukuj etykietę z adresem Odbiorcy i naklej ją na przesyłkę i protokół COD (gdy nadajesz paczkę z opcją za pobraniem). Następnie przygotuj paczkę i zanieś ją do wskazanego przez siebie punktu.

Jak odesłać paczkę Inpostem?

Sposób 1: Nadaj zwrot w aplikacji InPost Mobile

  1. W dolnym menu aplikacji wybierz ikonkę “Zwróć” W sekcji „Wyszukaj sklep” wpisz nazwę sklepu, do którego chcesz zwrócić swoją przesyłkę. …
  2. Wypełnij formularz zwrotu. …
  3. Przygotuj paczkę ze zwrotem. …
  4. Nadaj zwrot w dowolnym Paczkomacie.

Czy można odebrać paczkę z magazynu InPost?

InPost | Paczkomaty 24/7- czy paczkę nadaną bezpośrednio do Paczkomatu 24/7 można odebrać w Oddziale Inpost. Paczka nadana przez Paczkomat 24/7 może być doręczona wyłącznie do Paczkomatu 24/7. Oznacza to odbiór paczki przez odbiorcę w Paczkomacie 24/7, w którym została nadana lub w każdym innym Paczkomacie 24/7 w kraju …