Kategorie:

Gdzie Robert Lewandowski ma dom?

W jakiej dzielnicy mieszka Robert Lewandowski?

W Monachium Anna i Robert Lewandowscy mieszkają w luksusowej dzielnicy Bogenhausen. Kilka lat temu rezydencję wyceniano na 10 milionów euro. Wnętrza domu pojawiają się na ich profilach na Instagramie czy Tik Toku. Urządzone są w jasnych barwach.

Gdzie mieszka Robert Lewandowski piłkarz?

Warszawa
MonachiumMazury
Robert Lewandowski/Miejsca zamieszkania

Gdzie mieszka Anna Lewandowski?

Warszawa
MonachiumStanclewo
Anna Lewandowska/Miejsca zamieszkania

Gdzie Robert Lewandowski kupił dom?

Jak informuje „AS”, polski napastnik zapłacił około 3,5 miliona euro za jedną z posiadłości nieopodal miejscowości Calvia.

Gdzie mieszkaja Lewandowscy Warszawa?

Państwo Lewandowscy zamieszkają w Złotej 44. Od dawna wiadomo było, że Robert z żoną nabyli mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu znajdującym się w centrum Warszawy.

Jak mieszka Robert Lewandowski w Niemczech?

Robert Lewandowski jako piłkarz niemieckiego klubu Bayern Monachium najwięcej czasu spędza w swojej rezydencji znajdującej się w stolicy Bawarii w luksusowej dzielnicy Bogenhausen. Posiadłość została kupiona przez sportowca, parę lat temu za 10 milionów euro.

Na którym piętrze mieszka Lewandowski?

Apartamentowiec ma 192 metry i jest najwyższą wieżą mieszkalną tej klasy w Unii Europejskiej. na 52 piętrach znajduje się 287 mieszkań. Budynek zaprojektował Daniel Libeskind, światowej sławy architekt.

Jak mieszka Ania i Robert Lewandowski?

Anna i Robert Lewandowscy od lat mieszkają w Niemczech, gdzie Robert gra w zespole Bayern Monachium. Tam też wychowują się ich córki – Klara i Laura. Ich dom położony jest w luksusowej dzielnicy Bogenhausen, skąd mają bardzo blisko do Ogrodu Angielskiego. To idealne miejsce na rodzinne spacery.

Ile kosztuje dom Robert Lewandowski?

Podobno znalazł konkretną, kosztuje 3,5 mln euro. Znajduje się w dzielnicy Calvia w południowo-zachodniej części wyspy i ma 411 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej. Posiadłość znajduje się na 1200-metrowej działce. Dom powstał w 2001 r.

Ile kosztowała willa Lewandowskiego na Majorce?

Na początku maja portal Diario de Mallorca poinformował, iż piłkarz podpisał umowę kupna wartej 3,5 miliona euro willi na Majorce. Management Lewego w rozmowie z Pudelkiem potwierdził, że sportowiec faktycznie rozgląda się za lokum na hiszpańskiej wyspie, lecz nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji.

Ile Lewandowski zaplacil za apartament w Warszawie?

Napastnik Bayernu Monachium jest właścicielem luksusowego apartamentu w centrum Warszawy. Ekskluzywne mieszkanie Lewandowskiego przy ulicy Złotej 44 kosztowało prawdopodobnie 35 milionów złotych. Zobacz, jak w stolicy mieszka kapitan naszej reprezentacji!

Jak mieszkaja Lewandowscy w Monachium?

Anna i Robert Lewandowscy od lat mieszkają w Niemczech, gdzie Robert gra w zespole Bayern Monachium. Tam też wychowują się ich córki – Klara i Laura. Ich dom położony jest w luksusowej dzielnicy Bogenhausen, skąd mają bardzo blisko do Ogrodu Angielskiego. To idealne miejsce na rodzinne spacery.

Ile wart jest majątek Lewandowskiego?

Piłkarz Bayernu Monachium i jego żona, wielokrotna medalistka mistrzostw świata i Europy w karate, w tegorocznym zestawieniu zajęli 80. miejsce. W porównaniu z rankingiem z 2019 roku awansowali zatem o osiem lokat. Według wyliczeń ich majątek wynosi blisko pół miliarda złotych.

Ile zarabia Robert Lewandowski?

19,5 miliona EUR (2022)
Robert Lewandowski/Zarobki

Na którym piętrze mieszka Lewandowski na Złotej 44?

W cenie Robert Lewandowski jako sąsiad. Warszawa, ul. Złota 44, mieszkanie na piętrze 52… i 53… i 54! Trzypiętrowy ultraluksusowy penthouse w centrum stolicy Polski został kupiony za rekordową sumę.

Gdzie Lewandowski kupil mieszkanie?

Robert Lewandowski kupił mieszkanie w Warszawie. Piłkarz, który strzelił najwięcej goli dla reprezentacji Polski, wprowadził się do Złotej 44. Mieszkanie w „chmurach” jest dziś warte miliony. Oficjalnej ceny nie podano, jednak biorąc pod uwagę ceny mieszkań w budynku – „Lewy” mógł wydać na apartament nawet 30 mln zł.