Kategorie:

Gdzie najlepsze miejsce na tatuaż?

W którym miejscu najlepiej zrobić tatuaż?

Proponujemy zacząć bez szaleństw i nie tatuować najbardziej widocznych miejsc jak: szyja, kark, dłoń, lub nawet przedramię. Na takie miejsca też przyjdzie pora, jeśli złapiecie bakcyla, a jeśli będzie zupełnie odwrotnie, to jeden tatuaż w mniej odkrytym miejscu nigdy nie przejdzie do szufladki „Czego żałuje w życiu”.

Gdzie nie robić tatuażu?

Klatka piersiowa jest dość mocno unerwiona i posiada dużo cienkiej skóry, a tym samym niewiele warstw tkanki tłuszczowej, co tylko potęguje ból przy robieniu tatuażu. „Gdy skóra staje się cieńsza, wtedy jest mniej tkanek, które mogłyby ją amortyzować” – zdradziła neurolog Risa Ravitz.

Jakie jest najmniej bolesne miejsce na tatuaż?

Zwykle są to miejsca, w których skóra jest grubsza, elastyczna, a bezpośrednio pod nią znajdują się mięśnie. Czyli łydki, przedramiona, uda i tym podobne. Zdecydowanie mniej przyjemne są okolice, w których skóra jest cienka, lub bezpośrednio pod nią znajdują się kości.

Gdzie kobiety najczęściej robią tatuaże?

Najchętniej robimy sobie tatuaże na przegubach dłoni, na przedramionach oraz łopatkach. Można tatuować również nogi, zwłaszcza łydki oraz kostki. Rzadziej tatuujemy szyję, brzuch, plecy i pośladki. Unika się wykonywania tatuażu na piersiach, między nimi oraz w okolicach bikini.

Co wybrać na pierwszy tatuaż?

Wybierając miejsce na premierowa dziarę, możemy sugerować się tzw. siatką miejsc wrażliwych, ale od razu warto pamiętać, że każdy z nas ma inny stopień wytrzymałości bólu. Lepiej na pierwszy raz wybrać niewielki wzór, wówczas łatwiej zniesiemy ból i inne nieprzyjemne odczucia związane z tatuowaniem.

Czy tatuaż na wewnętrznej stronie przedramienia boli?

Czy tatuaż na przedramieniu boli? Niestety tak, szczególnie na jego wewnętrznej części. Przedramię jest mocno unerwione. Plusem jest to, że w tym miejscu tłuszcz gromadzi się w małym stopniu, więc nawet po dużym wzroście masy ciała tatuaż będzie wyglądać tak, jak powinien.

W jakich przypadkach nie można zrobić tatuaż?

Tatuażu nie powinno się robić przy chorobach i infekcjach skóry, chorobach przewlekłych, problemach z krzepnięciem czy bliznowcami. Z tatuowaniem ciała muszą się wstrzymać także kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Czego nie należy robić przed zrobieniem tatuażu?

Na okres 2 dni przed zrobieniem tatuażu należy zrezygnować z takich używek jak alkohol i inne substancje rozrzedzające krew, w tym także leki przeciwbólowe. Również spożycie kofeiny oraz napojów energetyzujących musi zostać ograniczone w dniu wykonywania zabiegu.

Gdzie najmniej boli tatuaż zapytaj?

Jakie są najmniej bolesne miejsca na tatuaż? 5 miejsc, gdzie zrobisz tatuaż bez bólu

 • Górna lub zewnętrzna część uda. Udo lub udo to jedno z miejsc, w których odczuwasz najmniejszy ból. …
 • Przedramię …
 • Biceps barkowy i zewnętrzny. …
 • Górna i dolna część pleców. …
 • Łydki. …
 • Pacha. …
 • Klatka piersiowa. …
 • Kostki, golenie, stopy i palce.

Jak zrobić bezbolesny tatuaż?

Za tusz posłużył im sok z owoców Genipa Americana. Poddany specjalnej obróbce, nanoszony jest na czterowarstwowe szablony, które po przyłożeniu do skóry i delikatnym namoczeniu mokrą ściereczką przenoszą wzór na skórę. Wystarczy 10 minutach by tatuaż był gotowy.

Gdzie tatuaż dla mężczyzny?

Możemy wytatuować wszystko, każdy wzór niezależnie od zabarwienia. Wystarczy tylko zdecydować się na zrobienie tatuażu. Zainteresowaniem panów w każdym wieku cieszą się duże projekty. Mężczyźni chętnie ozdabiają przedramiona, barki, plecy, klatkę piersiową oraz nogi.

Jaki tatuaż na ramieniu?

Najczęściej wybierane tatuaże na ramieniu to motywy florystyczne i zwierzęce. W tym miejscu zazwyczaj stawiamy na większe wzory, niekiedy również kolorowe. Bardzo popularne są róże i inne kwiaty, dzikie zwierzęta, ptaki.

Co napisac do studia tatuażu?

Nie bój się pisać i pytać, ale też bądź bardziej otwarty na zmiany swojej pierwotnej koncepcji….Bardzo ważne jest opisanie Twoich wyobrażeń o tatuażu:

 • motywu przewodniego (np. …
 • określenie miejsca na ciele (np. …
 • szacunkowego rozmiaru (np. …
 • jeśli czujesz się na siłach, to także stylu tatuażu (np.

Jaki można dać napis na tatuaż?

Tu lista najpopularniejszych haseł:

 • love yourself (kochaj siebie)
 • love the life you live (kochaj swoje życie)
 • forever young (wiecznie młody)
 • never lose your hope (nigdy nie trać nadziei)
 • keep smiling (dosłownie: nie przestawaj się uśmiechać, w wolnym tłum.: nie martw się)

Czy tatuaż na zewnętrznej stronie przedramienia?

Tatuaż w tym miejscu boli zdecydowanie mniej po zewnętrznej, niż po wewnętrznej stronie – bardziej unerwionej, z widocznymi żyłami. Dziara na ramieniu czy udzie jest przy tym o wiele mniej bolesna. Jeśli więc jesteś mało odporny na ból, wytatuuj zewnętrzną stronę przedramienia albo wybierz mniej ukrwione miejsce.

Jak dlugo trwa tatuowanie przedramienia?

Czas potrzebny na wykonanie tatuażu jest różny. Mały napis można zrobić w około 20 minut, przedramię w kilka godzin, natomiast całe plecy to już wiele, wiele godzin pracy. Sporo zależy również od skomplikowania wzoru, kolorystyki, itd.