Kategorie:

Gdzie kupić piwo BUH?

W jakich sklepach można kupić piwo BUH?

Piwo można kupić w sklepach sieci Żabka w całej Polsce. Wkrótce ma być też dostępne w sklepie firmowym Browaru Tenczynek. Cena za butelkę to 8,99 zł. Ambasadorami kampanii promującej nowy produkt są Kuba Wojewódzki, Janusz Palikot i Katarzyna Warnke.

Gdzie można kupić wódkę BUH?

Z oficjalnych komunikatów medialnych BUH Distillery dowiedzieliśmy się, że wódka wyBUHowa będzie dostępna na wyłączność tylko w małych sklepikach osiedlowych sieci Żabka. Oznacza to, że w innych sklepach nie znajdziemy tego wysokoprocentowego trunku.

Ile kosztuje BUH?

Piwo w stylu ale, górnej fermentacji. Niezwykle aromatyczne połączenie starannie dobranych chmieli angielskich i suszu konopnego co gwarantuje niezapomniane doznania.

Gdzie kupię bucha?

Firma Przyjazne Państwo, której założycielami są Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot, wprowadziła na rynek swój pierwszy produkt – piwo BUH. Dostępne jest w ofercie popularnych sklepów osiedlowych Żabka.

Gdzie kupię piwo tenczynek?

Piwo kupić można wyłącznie w sklepach tej sieci! Na półki sklepowe trafił nowy produkt. To coś dla fanów egzotycznych i tropikalnych smaków. Od 31 marca w sklepach Żabka sprzedawany jest Tenczynek Marakuja.

Gdzie można kupić alkohol Palikota?

Gdzie można kupić Wyjebongo? Wódka Wyjebongo o smaku marakui jest dostępna wyłącznie w sieci partnerskiej Żabka oraz na www.browar-tenczynek.pl. Rekomendowana cena detaliczna za butelkę 500 ml w Żabce to 69,90 zł.

Gdzie można dostać wódkę Palikota?

Nowe produkty zobaczyć można już na stronie internetowej https://browar-tenczynek.pl/ oraz na półkach sklepów Żabka. Sieć stała się miejscem premiery, podobnie jak w przypadku alkoholu stworzonego we współpracy m.in. z Kubą Wojewódzkim.

Gdzie kupić wódki Palikota?

Wyjebongo będzie dostępne wyłącznie w sieci sklepów Żabka oraz na stronie browar-tenczynek.pl. Pomysłodawcą alkoholu jest Janusz Palikot. – Idea „Wyjebongo,” powstała w trakcie dialogu z followersami w moich mediach społecznościowych. Wyjebongo to skrótowy zapis filozofii życia opartej o luz i dystans, także do siebie.

Ile kosztuje piwo Palikota?

Problem w tym, że jak na piwo zapowiadane od dawna, produkowane przez spółkę Janusza Palikota i Kubę Wojewódzkiego, to za mało. To produkt poprawny, ale dla odbiorcy masowego. Który być może z ciekawości wyda 8,99 zł na półlitrową butelkę, ale do piwa już raczej nie powróci.

Ile kosztuje buh w Żabce?

Piwo konopne BUH – flagowy produkt spółki „Przyjazne Państwo” stworzonej przez Janusza Palikota, Kubę Wojewódzkiego i Tomasza Czechowskiego właśnie trafia na półki w sklepach sieci Żabka w całej Polsce. Cena detaliczna za 0,5 l butelkę wynosi 8,99 zł.

Czy piwo BUH zawiera konopie?

Do produkcji piwa BUH używamy 0,5 g suszu z konopi na butelkę. W samym suszu znajdują się kannabinoidy, jak CBD i CBDA, jednakże w zastosowanej technologii i zgodnie z obowiązującym prawem zawartość tych składników w produkcie końcowym jest minimalna. Jest to zgodne z zapisami na etykiecie.

Gdzie kupić Wyjebongo?

Wyjebongo, wódka o smaku marakui, wyprodukowana przez Alembik Polska debiutuje właśnie na polskim rynku. Wyjebongo będzie dostępne wyłącznie w sieci Żabka oraz w sklepie www.browar-tenczynek.pl.

Jaki browar ma Palikot?

Janusz Palikot (Browar Tenczynek): Wyjebongo to produkt raczej dla świadomego i dojrzałego odbiorcy – NowyMarketing.

Gdzie można kupić whisky Palikota?

Whisky Palikot Selekcja | Sklep Browar Tenczynek.

Ile kosztuje wódka Wybuhowa?

Wyjebongo – gdzie kupić i ile kosztuje? Wyjebongo dostępne jest wyłącznie w sieci sklepów Żabka oraz na browar-tenczynek.pl. Rekomendowana cena detaliczna za butelkę 500 ml w Żabce to 69,90 zł.

Ile kosztuje piwo buh w Zabce?

Piwo konopne BUH, flagowy produkt spółki „Przyjazne Państwo” stworzonej przez Janusza Palikota, Kubę Wojewódzkiego i Tomasza Czechowskiego, właśnie trafia na półki w sklepach sieci Żabka w całej Polsce. Cena detaliczna za 0,5 l butelkę wynosi 8,99 zł.