Kategorie:

Dlaczego Gonciarz rozstał się z Kasią?

Z kim jest Kasia od Gonciarza?

Krzysztof Gonciarz i Kasia Mecinski od bardzo dawna byli łączeni ze sobą w parę. Internauci wciąż dopytywali się vloggerów, czy coś ich łączy. Na jaw wyszło, że dwójka chodziła ze sobą przez blisko cztery lata. Dopiero teraz opowiedzieli o związku na swoich kanałach.

Z kim jest Kasia Mecinski?

Kasia jest mocno związana z Krzysztofem, gdyż wspólnie z nim prowadzi firmę Tofu Media, która tworzy filmy na zamówienia różnych japońskich firm oraz kanał TheUwagaPies, na którym odwiedzają ciekawe miejsca.

Co robi firma Gonciarza?

Krzysztof Jan Gonciarz (ur. 19 czerwca 1985 w Krakowie) – polski twórca internetowy. Autor kanałów wideoblogowych Zapytaj Beczkę oraz Krzysztof Gonciarz w serwisie YouTube, współtwórca (wraz z Katarzyną Męcińską) kanału TheUwagaPies. Były dziennikarz portalu Gry-Online.

Ile lat ma fifty na pół?

Popularny youtuber przyszedł na świat 19 czerwca 1985 roku. Oznacza to, że w 2020 roku skończył 35 lat.

Kto założył Patronite?

Patronite – serwis wspomagający pozyskiwanie finansowania przez osoby twórcze, założony w 2015 roku przez Tadeusza Chełkowskiego i Michała Krawczyka.

Ile lat ma Gonciarz?

36 lat (19 czerwca 1985)Krzysztof Gonciarz / Wiek

Ile zarabia Gonciarz?

zł za dzień pracy. Tyle najwięcej zarobił Krzysztof Gonciarz.

Co studiowal Krzysztof Gonciarz?

Studiował dwa kierunki: Informatykę i Ekonometrię na Akademii Ekonomicznej (w pewnym momencie zrezygnował z tych studiów), a także Elektroniczne Przetwarzanie Informacji na Wydziale Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego (ukończył je z licencjatem).

Kto najwięcej zarabia na Patronite?

Na dzień 28 czerwca 2021 roku ranking Patronite ze względu na zarobki prezentuje się następująco: Radio 357 – 670 201 zł miesięcznie. Radio Nowy Świat – 635 638 zł miesięcznie. Dariusz Rosiak – 81 005 zł miesięcznie.

Ile prowizji bierze Patronite?

Najprostsza sprawa jest w przypadku prowizji Patronite. Wynosi ona po prostu 5% deklarowanej kwoty, przy czym kwota ta jest dodatkowo obciążona VATem.

Na czym zarabia Wojewódzki?

Prezenter opublikował infografikę, z której wynika, że Wojewódzki zarabia na Instagramie lepiej od Roberta Lewandowskiego. Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy bardzo dobrze zarabiają na Instagramie. Dlatego profile niektórych z nich przypominają baner reklamowy.

Ile pieniędzy ma Kuba Wojewódzki?

Rozkład zarobków na stanowisku inspektor wojewódzki Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 4 280 PLN brutto. Co drugi inspektor wojewódzki otrzymuje pensję od 3 750 PLN do 5 070 PLN.

Z jakiego państwa Krzysztof Gonciarz nagrywa swoje filmy?

z Japonii, pokazujące życie youtubera. Krzysztof nagrywa je wraz ze swoją partnerką biznesową Kasią Mecinski, Amerykanką polskiego pochodzenia.

Kto jest nr 1 na Patronite?

Najpopularniejsze konta na platformie

Lp. pod względem liczby Patronów pod względem wsparcia
1 Radio 357 Radio 357
2 Radio Nowy Świat Radio Nowy Świat
3 Dariusz Rosiak Dariusz Rosiak
4 Langusta na palmie Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt

Na czym zarabia Patronite?

Musicie pamiętać, że sukces na Patronite opiera się przede wszystkim na sile społeczności Autora, z której pochodzi 98% Patronów.

Ile zarabia Patronite?

🔸Ile można zarobić na Patronite? Aktualnie przedział zarobków dla polskich twórców wynosi od 0 do 670 201 zł miesięcznie.