Kategorie:

Czy Wojtek Gola jest z Patrycją?

Z kim jest Wojtek gola?

Dziewczyna Wojtka Goli, to Patrycja Izydorczyk.

Skąd jest Wojtek gola?

Wojtek Gola ma 32 lata i pochodzi z Poznania, choć w związku z interesami często przebywa w Warszawie.

Czym jezdzi Wojtek gola?

To Chevrolet Corvette C7 Grand Sport z 6.2-litrowym V8 pod maską. Bezkompromisowa wersja jest szersza i twardsza od odmiany Stingray i była najszybszą Corvette C7 jaką można było kupić w salonie. Wojtek Gola odpicował swój wóz w lutym – auto otrzymało srebrną folię imitującą chrom.

Co robi Wojtek z Warsaw Shore?

Wojtek Gola przede wszystkim jest właścicielem federacji Fame MMA. To organizacja sztuk walki, w której spotykają się osoby znane z mediów społecznościowych i nie tylko. … Wojciech Gola jest także influencerem, a może szerzej – celebrytą.

Czy Wojtek Gola jest z Kornelią?

W momencie, gdy Wojtek Gola stawał się coraz bardziej popularny, jego dziewczyną była Kornelia, która odwiedzała go w domu Warsaw Shore czy pracowała przy galach FAME MMA. Dziś partnerką Goli jest modelka Patrycja Izydorczyk, której profil na Instagramie o nazwie „patrycja.

Czy Wojtek Gola ma dziewczynę?

Wybranką Wojtka była Patrycja Izydorczyk, która na co dzień zajmuje się modelingiem. Kobieta pochodzi z Poznania, a z jej mediów społecznościowych można łatwo wywnioskować, że interesuje się modą i podróżami.

Czy Wojtek gola był w Warsaw Shore?

Wojciech Gola przez cztery lata uczestniczył w hitowym programie „Warsaw Shore„, co dało mu szansę na szybki rozgłos i wzrost liczby fanów. Zakończył współpracę z MTV po dziewięciu sezonach reality show.

Czym jezdzi Boxdel?

Od kiedy federacja Fame MMA zaczęła się rozkręcać, przez ręce Boxdela przewinęło się wiele potężnych maszyn. Najwięcej czasu Baron spędza za kierownicą wielkiego, komfortowego i niepozornie żwawego BMW X7 M50d, które napędza 3-litrowy silnik diesla o mocy 400 KM i 760 Nm.

Czym jezdzi Najman?

Marcin Najman jeździ Jaguarem XF Między innymi dlatego zawodnik zawsze wybierał duże i komfortowe osobówki o nieprzeciętnej mocy. W ostatnich latach Najman był posiadaczem czarnego Chryslera Sebring oraz czarnego Nissana Murano. Od pewnego czasu Najman jeździ czarnym Jaguarem XF.

Dlaczego Wojtek Gola odszedl z Warsaw Shore?

Gola, łamiącym się głosem, wygłosił, że jego przygoda z „Warsaw Shore” właśnie się zakończyła i chce w życiu skupić się na czymś innym, a nie tylko na imprezach.

Co się dzieje z Klaudią z Warsaw Shore?

W 2017 roku ta mierząca 177 cm wzrostu blondynka zniknęła z programu. Jak tłumaczyła w wywiadzie udzielonemu portalowi „Nasze Miasto Warszawa”, odeszła z „Warsaw Shore„, ponieważ się zakochała. Nie wyobrażała sobie, jak będąc w stałym związku, mogłaby przeżyć chwile rozłąki.

Dlaczego Wojtek odszedł z Warsaw Shore?

Wojtek Gola – kariera Mogliśmy oglądać jego wzloty i upadki, miłosne uniesienia, a nawet napady złości. Opuszczając reality-show MTV, Wojtek odszedł również od hulaszczego trybu życia i zajął się sportem. W 2018 został jednym z pomysłodawców Federacji FAME MMA, na której walczą youtuberzy i popularni celebryci.

Jakie zwierzę ma gola?

Partnerka Cristiano Ronaldo ODSŁONIŁA naprawdę sporo [ZDJĘCIA] Szef FAME MMA opublikował specjalny film oraz post na swoim Instagramie, na których zaprezentował swoje dwa… oceloty. To nie pierwsze egzotyczne zwierzęta w życiu Goli, o czym przypomniał swoim wiernym fanom.

Ile lat ma dziewczyna Wojtka goli?

Co ciekawe, także pochodzi z Poznania – miasta Wojtka Goli. Nieznany jest natomiast wiek modelki – można jednak zakładać, że jest znacznie młodsza od Goli i ma maksymalnie 25 lat.

Czy Stifler ma dziewczynę?

Stifler, czyli Damian z „Warsaw Shore” w programie nigdy nie sprawiał wrażenia człowieka, który chciałby się ustatkować. Ostatnio jednak zdradził w rozmowie z naszym serwisem, że jego serce skradła pewna dziewczyna. Jego wybranką jest Paulina Nowakowska, szatynka mieszkająca we Wrocławiu.

Czym jezdzi Nitrozyniak?

Nitrozyniak jakiś czas temu sprawił sobie BMW M2, z którym co chwilę ma jakieś niespotykane przygody.