Kategorie:

Czy w Heyah jest LTE?

Z jakich sieci korzysta Heyah?

Sieć Heyah działała na nadajnikach Ery, a obecnie (po jej przebrandowaniu) na T-Mobile Polska.

Czy można wykupic internet w Heyah?

aktywacja

  1. włącz usługę Internet Non Stop wysyłając bezpłatny kod: *110*12#
  2. poczekaj na SMS, którym potwierdzimy aktywację
  3. od teraz przez 7 dni używaj internetu za darmo.
  4. dzięki technologii Compressor Mini, heyah zmniejsza ilość przesyłanych danych, nawet o 70%, więc realnie ściągasz 333 MB.

Czy T-Mobile i Heyah to to samo?

Operatorem sieci Heyah jest TMobile Polska, do której należy także sieć TMobile. Do 2009 roku Heyah oferowała jedynie karty SIM, doładowania i usługi, później uzupełniła ofertę o sprzedaż telefonów komórkowych.

Czy w Heyah jest 5G?

Działają już usługi voLTE oraz voWifi, brak jednak zasięgu 5G. Operator funkcjonuje na zasięgu sieci T-Mobile.

Czy sieć Heyah jeszcze istnieje?

Sieć Heyah kończy już 14 lat. Jej debiut na polskim rynku GSM miał miejsce 13 marca 2004 roku. Jako submarka ówczesnego operatora Ery (dzisiejszy T-Mobile Polska) praktycznie od razu zdobyła serce wielu Polaków.

Jakie sieci działają na nadajnikach T-Mobile?

Zobacz poniżej jaka sieć działa na jakich nadajnikach i z czyjego zasięgu korzysta.

Nazwa / marka sieci komórkowej (MVNO i MNO) Firma zarządzająca siecią
tmobile TMobile Polska S.A.
TOYAmobilna TOYA Sp. z o.o.
tuBiedronka TMobile Polska S.A.
Universal Mobile Next Mobile Sp. z o.o.

Jak doladowac internet w Heyah na kartę?

Każde jednorazowe doładowanie konta w Aplikacji Moja heyahAplikacji Moja heyahAplikacji Moja heyah lub poprzez stronę www.doladuj.heyah.pl lub pierwsze doładowanie (wykonanym w ciągu 30 dni od pierwszego połączenia jeśli jesteś nowym klientem) w dowolnym kanale doładowań.

Jak zrezygnować z Internetu w Heyah?

Użytkownik może dokonać dezaktywacji Opcji Usługi w jeden z następujących sposobów: a. wysłanie SMS-a o treści: BNET ANULUJ na bezpłatny numer 8010 b. wysłanie Ekspresowego kodu: *125*7*9# c. wysłanie Ekspresowego kodu *100# i wybór właściwej opcji w Menu d.

Kto jest właścicielem sieci Heyah?

Heyah to polska marka usług telefonii komórkowej, której założycielem była Era, a operatorem i właścicielem jest obecnie T-Mobile Polska. Heyah jest obecna na polskim rynku od 2004 roku.

Czy doładowanie Heyah działa T-Mobile?

TMobile wprowadza nową opcję doładowań cyklicznych dla klientów TMobile na kartę, MIX i Heyah na kartę. Dzięki niej użytkownicy mogą ustawić dogodną dla siebie kwotę zasilenia raz, a potem swobodnie korzystać z usług, bez przeklikiwania się przez stronę w celu ponownego doładowania konta.

Kiedy 5G w nju mobile?

5G w nju (2021-09-19 16:49) W Nju jak dotąd nie działa 5G i na razie, sądząc po oficjalnych wypowiedziach w tej sprawie na portalu społecznościowym nju, nie ma planów, by to się w najbliższym czasie zmieniło.

Czy 5G jest na kartę?

Za darmo. Orange przygotował promocję dla użytkowników oferty na kartę, w ramach której mogą oni korzystać z usługi 5G pass nawet przez ponad pół roku za darmo. Wystarczy odpowiedni smartfon i zasięg pomarańczowego 5G.

Gdzie można kupić starter Heyah?

Startery heyah kupisz w wielu miejscach całej Polski – w kioskach, sklepach z elektroniką, sieciach handlowych. Punkty, oferujące nasze produkty są oznaczone logo heyah – Czerwoną Łapą.

W jakiej sieci jest Lyca Mobile?

Lajt Mobile (dawny White Mobile) i Lycamobile to najważniejsze sieci działające na łączach Polkomtelu. Oferują korzystne warunki – bezterminowy abonament lub prepaid.

Jaka sieć działa na nadajnikach Play?

Użytkownicy Play Internet mogą korzystać wyłącznie z sieci Play. Od 29 grudnia 2019 przestajemy świadczyć usługi w roamingu krajowym w sieci Plus. Nadal możesz korzystać z zasięgu Orange i T-Mobile.

Jak zrezygnować z pakietu Internetu w Heyah?

18. Użytkownik może dokonać dezaktywacji Opcji Usługi w jeden z następujących sposobów: a. wysłanie SMS-a o treści: BNET ANULUJ na bezpłatny numer 8010 b. wysłanie Ekspresowego kodu: *125*7*9# c.