Kategorie:

Czy Tomasz Lis jest nadal z Hanna Lis?

Z kim obecnie jest Tomasz Lis?

Tomasz Lis

Tomasz Lis w listopadzie 2018
Data i miejsce urodzenia 6 marca 1966 Zielona Góra
Zawód, zajęcie dziennikarz
Małżeństwo Kinga Rusin (1994−2006) Hanna Lis (od 2007)
Odznaczenia

Co teraz robi Tomasz Lis?

Tomasz Lis w szpitalu. Obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii.

Czy lis jest z żoną?

W 1994 Tomasz Lis ożenił się z dziennikarką Kingą Rusin, z którą ma dwie córki: 25-letnią Polę i młodszą o 4 lata Igę. Para rozwiodła się w 2006 roku, a rok później dziennikarz poślubił Hannę Smoktunowicz.

Czy Hanna Lis jest z mężem?

Jej pierwszym mężem był prawnik i polityk Robert Smoktunowicz. Ich relacja nie przetrwała próby czasu, a małżeństwo zakończyło się rozwodem. Później związała się z przedsiębiorcą Jackiem Kozińskim, z którym doczekała się dwóch córek. … Obecnie mama dwóch córek skupia się przede wszystkim na sobie.

Ile żon miał Tomasz Lis?

Dwukrotnie żonaty, ma dwie córki. Dowiedz się wszystkiego o rodzinie Tomasza Lisa, żonach i dzieciach. Tomasz Lis urodził się w Zielonej Górze, tam też skończył liceum.

Ile lat ma Tomasz Lis?

55 lat (6 marca 1966)Tomasz Lis / Wiek

Co się dzieje z Lisem?

Tomasz Lis przeszedł drugi udar W 2019 roku, w drodze na wywiad, doznał kolejnego w swoim życiu udaru. Szczęście w nieszczęściu, że wówczas były w pobliżu osoby, które szybko zorientowały się, co się dzieje i wezwały pogotowie.

Czy Tomasz Lis zyje?

Tomasz Lis czuje się już dobrze, a ciężkie przejścia nie zniechęciły go do realizowania swoich pasji i dbania o zdrowie. Fanom, których zdruzgotała wiadomość o udarze, z pewnością serce się kraja, że ich ulubieniec wrócił do formy” – czytamy w tabloidzie.

Z kim Lis ma dzieci?

Ze związku z przedsiębiorcą Jackiem Kozińskim ma dwie córki, Julię (ur. 1999) i Annę (ur. 2001).

Czy Lisowie są już po rozwodzie?

Hanna Lis w końcu przerwała milczenie i skomentowała swoje rozstanie z Tomaszem Lisem. Dziennikarka potwierdziła także, że nie mieszka już z mężem w willi w podwarszawskim Konstancinie. Powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem.

Czy Tomasz Lis ma dzieci?

Julia Kozińska
Anna Kozińska
Hanna Lis/Dzieci

Z czego zyje Hanna Lis?

Hanna Lis od dłuższego czasu wiedzie spokojne życie po rozstaniu z Tomaszem Lisem. Dziennikarka skupia się na sobie i swojej karierze. Uwielbia także spędzać czas w swoim luksusowym apartamencie, z którego czasem pokazuje zdjęcia w mediach społecznościowych.

Jak nazywa się druga żona Lisa?

Hanna Lis

Hanna Lis (2017)
Data i miejsce urodzenia 13 maja 1970 Warszawa
Pracodawca TVP (1993–2001, 2008–2009, 2012–2016) Polsat (2003–2007, 2018) TVN (2016)
Małżeństwo Robert Smoktunowicz (1989–1998) Tomasz Lis (od 2007)
Dzieci Julia Kozińska, Anna Kozińska

Kiedy urodził się Tomasz Lis?

6 marca 1966 55 latTomasz Lis / Data urodzenia

Ile lat ma Pola i Iga Lis?

21 lat (25 czerwca 2000)Iga Lis / Wiek

Co stalo się Tomaszowi Lisowi?

Tomasz Lis przeszedł drugi udar W 2019 roku, w drodze na wywiad, doznał kolejnego w swoim życiu udaru. Szczęście w nieszczęściu, że wówczas były w pobliżu osoby, które szybko zorientowały się, co się dzieje i wezwały pogotowie. … Lis długo nie mógł dojść do formy, miał problemy z poruszaniem się.