Kategorie:

Czy Szelągowska ma męża?

Z kim ma dzieci Szelągowska?

Dorota Szelągowska ma dwoje dzieci. Owocem związku z pierwszym mężem jest 20-letni syn, który niedawno rozpoczął studia. Z kolei ze związku z Michałem Wawro ma trzyletnią córkę, Wandę.

Kim był mąż Szelągowskiej?

Adam SztabaDorota Szelągowska / Były mążAdam Marcin Sztaba – polski kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i producent muzyczny, a także osobowość telewizyjna.
Współpracował z wykonawcami, takimi jak m.in. Wikipedia

Z kim była żonata Szelągowska?

Przez kilkanaście lat projektantka była w związku z muzykiem Adamem Sztabą. Wzięli ślub 30 maja 2013 roku. Małżeństwo trwało 2 lata, rozwód orzeczono 21 maja 2015.

Kto jest ojcem Antka Sztaby?

Dorota Szelągowska ma dwójkę dzieci. Starszy to Antek, którego tatą jest muzyk Adam Sztaba. Młodsza, córka Wanda (3 l.), jest owocem związku z Michałem, drugim mężem projektantki.

Czy Szelągowska ma dzieci?

Antoni SztabaDorota Szelągowska / Dzieci

Kto jest matką Szelągowskiej?

Katarzyna GrocholaDorota Szelągowska / Matka
Urodziła się w Trypolisie w Libii w 1980, gdzie do jesieni 1981 mieszkała z rodziną. Po powrocie do Polski jej rodzice rozwiedlii się, wychowywała ją mama Katarzyna Grochola i babcia Lidia. Jest absolwentką Spolecznego Liceum Ogólnokształcącego nr 5 w Milanówku.

Ile Szelągowska miała mężów?

O wybranku niewiele wiadomo – to właśnie on jest tatą 20 -letniego dziś Antoniego. Drugim mężem Doroty Szelągowskiej był kompozytor Adam Sztaba. Wzięli ślub po 11 latach związku, ale w małżeństwie wytrzymali jedynie dwa lata. W 2017 roku projektantka wyszła za mąż po raz trzeci.

Kto jest mężem Katarzyny Grocholi?

W latach 2004–2010 była związana z fotografem Krzysztofem Jarczewskim. W 2018 poślubiła muzyka Stanisława Bartosika.

Czy Szelągowska ma partnera?

Kiedy wreszcie gwiazda znów stała się wolna, zaczęła chwalić się nową miłością. Okazało się, że jej nowym partnerem jest producent telewizyjny, który jest związany ze stacją TVN, gdzie pracuje projektantka. Relacja jest na tyle intensywna, że para zamieszkała razem już po kilku dniach znajomości.

Z kim Szelagowska ma syna?

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z synem Antoni Sztaba ostatnio obchodził urodziny i przestawił licznik na dwójkę z przodu. Z tej okazji Dorota Szelągowska zamieściła zdjęcia z synem. Patrząc na fotografie widać, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Kto jest żoną Sztaby?

Agnieszka Dranikowskaod 2016
Dorota Szelągowskaod 2013 do 2015
Adam Sztaba/Żona

Ile lat ma córka Doroty Szelągowskiej?

Dorota Szelągowska jest mamą dwójki dzieci – 20-letniego Antka i 3-letniej Wandy. Dziewczynka przyszła na świat w marcu 2018 roku i od tego czasu, jej sławna mama nie pokazuje jej publicznie. Zdarza się jej jednak opowiadać o córeczce. Wczoraj projektantka wnętrz zdradziła, że trzylatka ma wadę serca.

Czy Szelagowska ma dzieci?

Antoni SztabaDorota Szelągowska / Dzieci

Kim jest Michał Wawro?

Ma na imię Michał, pochodzi z Zakopanego i jest producentem programów w TVN Style. Ich córeczka nazwa się Wanda i przyszła na świat w 2018 roku. Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale.

Ile kosztuje Szelągowska?

Dorota Szelągowska bez ogródek mówi, że wszystkie programy, które prowadzi, są całkowicie darmowe. Właściciel mieszkania nie płaci ani za całkowity remont domu, ani za odnowienie pojedynczego pomieszczenia.

Kto był trzecim mezem Szelagowskiej?

Gwiazda i jej trzeci mąż, Michał Wawro, rozwiedli się w czwartek w warszawskim sądzie. Okazuje się, że to dekoratorka wnętrz złożyła pozew rozwodowy. Dorota Szelągowska i Michał Wawro poznali się cztery lata temu. W 2018 r.