Kategorie:

Czy Sylwia Grzeszczak i Liber są razem?

Z kim jest w związku Sylwia Grzeszczak?

Ojcem chrzestnym ich związku jest Jacek Cygan. Sylwia Grzeszczak i Liber chronią swoje małżeństwo. O ich wspólnym życiu wiadomo bardzo mało. Sylwia Grzeszczak i Liber są małżeństwem od lat, jednak stronią od mediów jeśli chodzi o ujawnianie szczegółów związku.

Czy Liber i Natalia Szroeder są razem?

Oficjalnie potwierdzili, że są razem 28 lipca 2014 r., kiedy odbył się ich ślub w rodzinnym gronie. Rok później na świat przyszła ich córka – Bogna. W mediach od czasu do czasu pojawiają się kolejne plotki na temat relacji Libera z Natalią Szroeder.

W jakim wieku jest Sylwia Grzeszczak?

32 lata (7 kwietnia 1989)
Sylwia Grzeszczak/Wiek

Jak nazywa się mąż Sylwii Grzeszczak?

Liberod 2014
Sylwia Grzeszczak/Mąż

Skąd pochodzi Sylwia Grzeszczak?

Sylwia Karolina Grzeszczak (ur. 7 kwietnia 1989 w Poznaniu) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Debiut fonograficzny zaliczyła w 2008 wydaniem albumu studyjnego pt. Ona i on, który nagrała wspólnie z Liberem.

Kto jest ojcem dziecka Sylwii Grzeszczak?

Bogna Piotrowska
Sylwia Grzeszczak/Dzieci

Z kim spotyka się Natalia Szroeder?

Postać młodej wokalistki wzbudza zainteresowanie ze względu na działalność muzyczną, ale również na życie prywatne. Natalia Szroeder to partnerka Kuby Grabowskiego. O tym, że Quebonafide i Natalia Szroeder są parą dowiedzieliśmy się po raz pierwszy za sprawą relacji na InstaStories.

Czy Natalia Szroeder ma dzieci?

Jak się okazuje, Natalia ma również listę imion dla chłopców. … „Jak wiesz, mam brata Melchiora. Bardzo mi się Staszek podoba, no ale mam brata, więc nie zabiorę mu tego, że będzie drugi Staszek, niech on będzie sam sobie miał to imię.

Kiedy urodziła się Sylwia Grzeszczak?

7 kwietnia 1989 32 lata
Sylwia Grzeszczak/Data urodzenia

Ile lat spiewa Sylwia Grzeszczak?

Wiek gwiazdy polskiej sceny muzycznej nie jest tajemnicą. Artystka urodziła się 7 kwietnia 1989 roku w Poznaniu. W 2021 roku obchodziła 32. urodziny.

Czy Sylwia Grzeszczak ma męża?

Sylwia Grzeszczak – mąż Kim jest mąż Sylwii Grzeszczak? Artystka związana jest z Liberem. Para wzięła ślub w 2014 roku.

Ile pieniędzy zarabia Sylwia Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak – za jeden koncert otrzymuje około 40 tysięcy złotych. Cleo – za jeden koncert otrzymuje około 40 tysięcy złotych. Dawid Kwiatkowski – za jeden koncert otrzymuje około 35 tysięcy złotych. Roksana Węgiel – za jeden koncert otrzymuje około 30 tysięcy złotych.

Gdzie się urodziła Sylwia Grzeszczak?

7 kwietnia 1989 32 lata, Poznań, Polska
Sylwia Grzeszczak/Data i miejsce urodzenia

Jaką szkołę skonczyla Sylwia Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak – życiorys Poza tym od dziecka chodziła do szkół muzycznych, gdzie uczyła się gry na instrumentach. Grzeszczak ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. H. Wieniawskiego w Poznaniu.

Czy Sylwia Grzeszczak ma dzieci?

Bogna Piotrowska
Sylwia Grzeszczak/Dzieci

Czy Sylwia Grzeszczak ma męża i dzieci?

Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski mają jedno dziecko. To urodzona w grudniu 2015 Bogna.