Kategorie:

Czy Siren Head istnieją?

W jakim kraju jest Siren Head?

Wszystko zaczęło się 19 sierpnia 2018 roku, kiedy to kanadyjski artysta, Trevor Henderson, znany ze swoich mrocznych dzieł, przedstawiających cryptid’y* (*istota, której egzystencja jest kwestionowana lub bezpodstawna), opublikował na swoim Twitterze pierwszą grafikę, przedstawiającą wizerunek swojej nowej kreacji – …

Czy Fire Head istnieje?

Tak, to nie sen – rakieta doskonała istnieje. Model ten wykonany został w technologii Metallix i Arcore. Ta pierwsza odpowiada za niewielką wagę rakiety, zaledwie 275g. To dzięki macierzy wykonanej z włókien węglowych i krystalicznych stopów metalu.

Kto stworzył Siren Head?

【Projekt】: Siren Head to horror stworzony przez Trevora Hendersona, ta pluszowa figurka jest zamawiana na podstawie prototypu, jest pomysłem na prezent dla dzieci i fanów Siren Head.

Jak wysoki jest Siren Head?

Parametry

Stan Nowy
Marka inna (siren head)
Wiek dziecka 3 lata +
Materiał Tkanina
Wysokość produktu 40 cm

Kim jest Trevor Henderson?

Kot Kreskówkowy został wykreowany przez Trevora Hendersona, słynnego artystę, znanego z projektowania przeróżnych dziwnych stworzeń. Jego pozostałe dzieła to: Syrenogłowy, Kreatura z Wiejskiej Drogi, Robaki z Mostu, Mężczyzna z twarzą do góry nogami, Pokój Śmiechu, Dobry Chłopiec i wiele innych.

Jak powstał serial Head?

Serial kręcony był w studiu o powierzchni 2 tys. metrów kwadratowych na Teneryfie w Hiszpanii, gdzie wzniesiono specjalnie zaprojektowany budynek stacji badawczej Polaris VI. Został zbudowany w rzeczywistej skali i na podstawie informacji o faktycznym rozmieszczeniu i działaniu arktycznych obiektów naukowych.

Co wymyślił Trevor Henderson?

Henderson używa mglistego światła, aby stworzyć potwory rozmiarów budynków, które snują się przez mgłę tuż poza zasięgiem wzroku lub zdeformowane duchy ukrywające się w żółtawym świetle opuszczonej uliczki sąsiedztwa.

Co to Light Head?

lightheaded {przymiotnik} m.} odczuwający zawroty głowy {przym. m.}