Kategorie:

Czy Robert Kochanek miał żonę?

Z kim będzie Robert Kochanek?

Pokazała pierścionek. Robert Kochanek i Kinga Zapadka poznali się w programie randkowym „40 kontra 20” i od tej pory są parą. Uczestniczka show pokazała nowy pierścionek, co wywołało plotki o zaręczynach.

Czym zajmuje się Robert Kochanek?

Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich. W latach 2005–2008 występował w charakterze trenera tańca w programie rozrywkowym TVN. … Założył szkołę tańca „Studio Tańca Robert Kochanek”. Uczestniczył w programie reality show TVN7 40 kontra 20 (2021).

Czy Robert Kochanek jest w związku?

Związek Roberta Kochanka i Kingi Zapadki to już przeszłość. Byli partnerzy wciąż nie potrafią dojść do porozumienia. W rozmowie z Pudelkiem 43-latek niechętnie wypowiedział się na temat zakończonej relacji i krótko skomentował niewygodną sytuację.

Ile ma lat Robert Kochanek?

43 lata (21 marca 1978)
Robert Kochanek/Wiek

Czy Robert Kochanek ma dzieci?

Gwiazdor programu 40 kontra 20 nie ma dzieci.

Czy Robert i Kinga są razem?

Robert Kochanek i Kinga Zapadka nie są już razem. Gwiazdy pierwszej edycji budzącego skrajne emocje telewizyjnego show „40 kontra 20” poinformowały swoich fanów, że ich związek to już przeszłość. Nie jest to wielkie zaskoczenie dla osób bacznie śledzących ich dalsze losy po programie.

Ile wzrostu ma Robert Kochanek?

1,87 m
Robert Kochanek/Wzrost

Czy Kinga jest z Robertem Kochankiem?

Kinga i Robert Kochanek się rozstali.

Czy Kinga Zapadka jest z Robertem?

Kinga Zapadka i Robert Kochanek poznali się na planie show „40 kontra 20”, jednak nie nacieszyli się zbyt długo swoim związkiem. Na razie wygląda na to, że medialna miłość może zamienić się w medialne pranie brudów.

Ile dzieci ma Robert Kochanek?

Gwiazdor programu 40 kontra 20 nie ma dzieci.

Co z Robertem Kochankiem?

Robert Kochanek już znalazł pocieszenie po zerwaniu z Kingą Zapadką Robert Kochanek szybko pocieszył się po rozstaniu! Celebryta został przyłapany z nową kobietą.

Czy Kinga i Robert z 40 kontra 20 są razem?

Rozstanie Kingi Zapadki i Roberta Kochanka, zwycięzców „40 kontra 20” wstrząsnęło fanami show. Para, która rozpoczęła swój związek podczas nagrań do kontrowersyjnego, miłosnego programu Telewizyjnej Siódemki, po niespełna pół roku związku ogłosiła, że nie jest już razem.

Czy Bartek i Patrycja są razem?

Wątpliwości rozwiane zostały w mediach społecznościowych. Patrycja Rodak na Instagramie zamieściła krótki filmik z wypadu na portugalską Maderę, co było potwierdzeniem ich relacji. Odpowiadając na Wasze pytania: Tak kochani, dalej jesteśmy razem – napisała Patrycja.

Gdzie urodził się Robert Kochanek?

21 marca 1978 43 lata, Polska
Robert Kochanek/Data i miejsce urodzenia

Kim jest Kinga zawodnik?

Kinga Zawodnik to 27-letnia kobieta, kora zdobyła serca wielu osób jako prowadząca programu „Dieta czy Cud”. Nazywana jest również „nieustraszoną testerką diet”, ponieważ w odcinkach produkcji TVN wielokrotnie udowodniła, że dla pozbycia się otyłości jest w stanie na naprawdę spory wysiłek i wiele poświęceń.

Czy Bartek i Patrycja z 40 kontra 20 są razem?

Wątpliwości rozwiane zostały w mediach społecznościowych. Patrycja Rodak na Instagramie zamieściła krótki filmik z wypadu na portugalską Maderę, co było potwierdzeniem ich relacji. Odpowiadając na Wasze pytania: Tak kochani, dalej jesteśmy razem – napisała Patrycja.