Kategorie:

Czy paysafecard jest od 18 lat?

W jakim wieku można kupić paysafecard?

Dodatkowe informacje na temat konta my paysafecard oraz odpowiedzi na często zadawane pytania (FAQ) otrzymają Państwo na stronie internetowej PSC. 2.1. Aby otworzyć konto my paysafecard, Klient musi mieć ukończony 16. rok życia i posiadać swoje miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Czy można kupić paysafecard za 10 zł?

Wszystkie dostępne nominały to: 20 , 30 , 50 , 100 , 200 . … Jej wysokość to 10 zł.

Jak długo ważny jest paysafecard?

Paysafecard to środek płatniczy, który jako taki, nie podlega ustawie o VAT, w związku z czym, nie jest na niego wystawiana faktura VAT. Ważność kodu: gwarantowane 3 miesiące od daty zakupu.

Jak kupic paysafecard?

PAYSAFECARD – GDZIE KUPIĆ? Paysafecard informuje, że karty przedpłacone można kupić w ponad sześciuset tysiącach sklepów na całym globie, od supermarketów (np. Auchan, Real, Polo Market) poprzez kioski (np. Ruch, Kolporter) na stacjach benzynowych kończąc.

Czy da się kupić paysafecard za 5 zł?

Paysafecard pozwala kupować gry, oprogramowanie, programy telewizyjne, filmy i inne online bez konta bankowego lub karty kredytowej. … Możesz mieć odpowiednią ilość bananków, by wziąć udział w loterii Bananabet i otrzymać Paysafecard 5 zł za darmo. Zawalcz o Paysafecard już teraz!

Czy paysafecard jest bezpieczne?

Płatności internetowe z paysafecardbezpieczne. Nie musisz podawać żadnych danych osobowych, informacji bankowych ani o karcie kredytowej i płacisz tak, jak gotówką.

Czy jest paysafecard za 15 zł?

Paysafcard jest jedną z popularniejszych płatności w internecie, znacznie upraszcza płatność zwłaszcza młodszym osobom. Dzięki nowej promocji możemy za darmo otrzymać 15zł!

Czy PSC może stracić ważność?

Kod PIN otrzymany SMS-em lub pocztą elektroniczną należy starannie przechowywać wraz z numerem seryjnym paysafecard. Umowa między Spółką a użytkownikiem zawierana jest na czas nieokreślony. Z przyczyn technicznych paysafecard może zawierać datę upływu ważności, co nie ma jednak znaczenia dla czasu trwania umowy.

Jak sprawdzić datę ważności PSC?

Osoba kupująca kartę z kodem PIN nie podaje swoich danych w momencie zakupu. Aktualne saldo, historia transakcji i data wyprodukowania karty Paysafecard dostępne są na oficjalnej stronie po wpisaniu 16-cyfrowego kodu PIN.

Gdzie da się kupic paysafecard?

Karty PaySafeCard można kupić w marketach takich jak np. Real, Polo Market, Auchan, ale kupisz ją również np. w Żabce czy Empiku. Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, warto zajrzeć na Ceneo, Allegro lub do kilku innych dostępnych internetowo sklepów, gdzie karty PaySafeCard są dostępne w sprzedaży.

Jak uzywac karty paysafecard?

Karty prepaid służą do podpięcia ich w internecie. Wybierasz więc aplikację lub sklep, w którym chcesz zrobić zakupy, a następnie wybierasz “płatność za pomocą Paysafecard” i wpisujesz swój indywidualny kod PIN i gotowe. Pieniądze będą automatycznie znikać po dokonanym przez Ciebie zakupie.

Czy można kupić paysafecard w Żabce?

Wybierz Paysafecash jako formę płatności finalizując zakupy internetowe. Otrzymasz kod kreskowy – poprzez e-mail, SMS lub do wydruku. Możesz też dodać kod do wirtualnego portfela. Zapłać w sklepie Żabka – przedstaw kod kreskowy do zeskanowania sprzedawcy.

Ile kosztuje paysafecard 20 zł?

Ile kosztuje Paysafecard 20 zł Doładowanie paysafecard o wartości 20 zł to najniższa kwota z dostępnych opcji doładowań. Taką kartę zakupisz już w cenie 22 .

Czy da się wypłacić pieniądze z paysafecard?

Otóż, Z Paysafecard możesz bez problemu wypłacić pieniądze na PayPal i przystąpić do dalszych płatności. Przelew możesz dokonać za pośrednictwem konta bankowego lub kartą prepaid PSC.

Czy można kupić paysafecard za 50 zł?

Kod PIN Paysafecard o nominale 50 złPaysafecard umożliwiają korzystanie z gier, portali społecznościowych oraz licznych innych produktów oferowanych przez różnych dostawców usług internetowych. Dzięki paysafecard płatność jest realizowana bezpośrednio i natychmiastowo.

Czy da się cofnąć płatność PSC?

Za transakcje Skype’a opłacone kartą paysafecard nie można uzyskać zwrotu. Jeśli jednak na karcie paysafecard znajdują się niewykorzystane środki, być może można je wypłacić. W tym celu należy skontaktować się bezpośrednio z obsługą karty paysafecard*.