Kategorie:

Czy Olga Bonczyk miała romans z Wodeckim?

Z kim miał romans Zbigniew Wodecki?

Zbigniew Wodecki i Zofia Czernicka nigdy nie potwierdzili plotek o swoim związku. Ale muzyk podobno był gotowy zostawić dla dziennikarki żonę. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu.

Kto był mężem Olgi Bończyk?

Przez 7 lat była żoną aktora Jacka Bończyka. Przez 2 lata – Tomasza Gorazdowskiego, dziennikarza radiowej Trójki. Zna język migowy (oboje jej rodzice byli niesłyszący).

Czy Wodecki był żonaty?

Zbigniew Wodecki (†67) niechętnie mówił o swojej żonie Krystynie, nie pojawiał się z nią publicznie. … Kobieta do końca pozostała przy nim. „W małżeństwie Wodeckich bywało różnie, jednak nigdy się nie rozwiedli.

Czy Olga Bończyk ma dzieci?

Olga Bończyk nie chciała zostać matką 52-letnia aktorka nie doczekała się wszak pociechy. Okazuje się, że Bończyk nigdy nie planowała zostać matką i był to świadomy wybór gwiazdy. Nie żałowałam tego [braku dziecka – przyp. red] i wciąż nie żałuję.

Z kim spiewal Wodecki?

Artysta śpiewał tę piosenkę zarówno solowo, jak i w wielu duetach – z Zofią Kamińską, a potem m.in. Ireną Santor, Krystyną Giżowską, Krystyną Prońko, Eleni i Ewa Bem. Jeden z bardziej pamiętnych duetów stworzył z Alicją Majewską, z którą przypomniał przebój na deskach opolskiego amfiteatru w roku 2015.

Kto pisał teksty wodeckiemu?

Jacek Cygan już przez 40 lat życia układa teksty piosenek. Tworzył dla Maryli Rodowicz, Ryszarda Rynkowskiego, Andrzeja Zauchy czy Stanisława Sojki. Znał się też dobrze przez wiele lat z Zbigniewem Wodeckim i dla niego też pisał teksty.

Ile ma lat Olga Bończyk aktorka?

54 lata (16 stycznia 1968)Olga Bończyk / Wiek

Skąd pochodzi Olga Bończyk?

Wrocław, PolskaOlga Bończyk / Miejsce urodzenia

Czy Wodecki miał żonę i dzieci?

Zbigniew Wodecki zmarł dziś 22 maja. Artysta miał 67 lat. 8 maja Wodecki trafił do szpitala z powodu rozległego udaru mózgu. … Artysta pozostawił zrozpaczoną rodzinę – żonę Krystynę Wodecką, dwie córki: Joannę (starszą) i Katarzynę oraz najmłodszego z rodzeństwa syna Pawła.

Kim była żona Wodeckiego?

Krystyna WodeckaZbigniew Wodecki / Była żona

Ile lat ma Bończyk?

54 lata (16 stycznia 1968)Olga Bończyk / Wiek

Ile wzrostu ma Olga Bończyk?

1,65 mOlga Bończyk / Wzrost

Skąd pochodzi Zbigniew Wodecki?

Kraków, PolskaZbigniew Wodecki / Miejsce urodzenia

Jak zmarł Zbigniew Wodecki?

22 maja 2017Zbigniew Wodecki / Data śmierci

Jakie piosenki napisał Zbigniew Wodecki?

5 niezapomnianych utworów Zbigniewa Wodeckiego

  • „Lubię wracać tam, gdzie byłem” „Lubię wracać tam, gdzie byłem” to jedna z najpiękniejszych polskich piosenek o miłości. …
  • „Z Tobą chcę oglądać świat” …
  • „Zacznij od Bacha” …
  • „Rzuć to wszystko co złe” …
  • „Szczęście jest we mnie”

22 maj 2020

Kiedy urodziła się Olga Bończyk?

16 stycznia 1968 54 lataOlga Bończyk / Data urodzenia