Kategorie:

Czy Natasza Urbańska ma męża?

Z kim jest w związku Natasza Urbańska?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od lat tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Obchodzili niedawno 12. rocznicę ślubu. Są zgranym duetem na scenie i w życiu prywatnym.

Z kim jest żonata Natasza Urbańska?

Natasza Urbańska (41 l.) jest żoną Janusza Józefowicza (59 l.) od 2008 roku i na początku nikt nie wróżył im długiego związku. Mimo złych wróżb para nadal jest razem i co ciekawe, to dzięki Nataszy reżyser zmienił się nie do poznania.

Czy Natasza Urbańska ma dzieci?

Kalina JózefowiczNatasza Urbańska / Dzieci

Kim była pierwsza żona Józefowicza?

Pierwszą żoną Janusza Józefowicza była Danuta, którą poznał w studium Taneczno-Wokalnym TVP na Śląsku. Owocami tego małżeństwa byli córka Kamila i syn Kuba. Rozstanie pary zostawiło poważną rysę na wizerunku artysty. Po latach potrafił przyznać, że nie poświęcał partnerce tyle uwagi, ile powinien.

Czy Natasza Urbańska ma córkę?

Kalina JózefowiczNatasza Urbańska / Córka

Czy Natasza Urbańska rozstała się z mężem?

Wokalistka, która niedawno wydała płytę „Rajd 44”, przypomina sytuację z 2007 roku. – zapewnia Urbańska. Natasza Urbańska dementuje plotki o rozstaniu z Januszem Józefowiczem, nazywając go mężczyzną swojego życia. – wyznała w „Plejada Live”.

Ile dzieci ma Natasza Urbańska?

Choć trudno w to uwierzyć, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są rodzicami 13-letniej córki. Kalina już dawno nie jest małą dziewczynką i coraz bardziej przypomina sławną mamę.

Kto jest żoną Józefowicza?

Natasza UrbańskaJanusz Józefowicz / Żona (od 2008)

Jak ma na imię córka Nataszy Urbańskiej?

Kalina JózefowiczNatasza Urbańska / Córka

Jak się nazywa Nataszy Urbańskiej mąż?

Janusz JózefowiczNatasza Urbańska / Mąż (od 2008)

Ile dzieci ma Jozefowicz?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają córkę Kalinę (ur. 2008). W sierpniu 2021 roku aktor poinformował, że po raz pierwszy został dziadkiem. Jego córka Kamila urodziła synka — Tadzika.

Ile ma lat córka Nataszy Urbańskiej?

Natasza Urbańska i jej 13-letnia córka Kalina wskoczyły w stroje kąpielowe, włożyły na głowy takie same pastelowe, różowe czapki i zapozowały razem do wakacyjnych zdjęć. Dumna mama pochwaliła się nimi w social mediach.

Ile ma dzieci Natasza Urbańska?

Choć trudno w to uwierzyć, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są rodzicami 13-letniej córki. Kalina już dawno nie jest małą dziewczynką i coraz bardziej przypomina sławną mamę. Zobaczcie sami!

Czy Józefowicz ma dzieci?

Jakub Józefowicz
Kalina JózefowiczKamila Józefowicz
Janusz Józefowicz/Dzieci

Ile lat ma córka Józefowicza?

Nastolatka kończy wkrótce 13 lat! Czy pójdzie w ślady sławnych rodziców? Kalina Józefowicz jest córką Nataszy Urbańskiej oraz Janusza Józefowicza. Trudno uwierzyć, że nastolatka kończy wkrótce 13 lat, a do tego przerosła już swoją mamę.

Ile dzieci ma Józefowicz?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają córkę Kalinę (ur. 2008). W sierpniu 2021 roku aktor poinformował, że po raz pierwszy został dziadkiem. Jego córka Kamila urodziła synka — Tadzika.