Kategorie:

Czy Mixer i Murcix są razem?

Z kim jest teraz Murcix?

Aktualnie Murcix nie ma chłopaka. Wcześniej była związana z Mikołajem „Mixer” Magdziarzem, który również był członkiem Ekipy.

Kiedy Murcix Rozstala się z mikserem?

Dokładnie 13 czerwca, równolegle na profili Mixera oraz Marty, pojawiła się informacja, że para zakończyła swoją wspólną przygodę w związku. Wiadomość została przyjęta bardzo głośno przez społeczność fanów Ekipy Friza, a pod filmami wszystkich członków mogliśmy widzieć komentarze dotyczące całej sytuacji.

Czy Mixer odszedł z Ekipy?

Mixer od wielu miesięcy bił się z myślami. Nagrywał dwuznaczne relacje, po których publikował na Youtube filmy o tym, czy odchodzi z Ekipy, zdecydowanie zaprzeczając na nich, że cokolwiek jest na rzeczy. … Po dwóch miesiącach coś jednak się zmieniło, bowiem 2 dni temu Mixer oficjalnie ogłosił, że odchodzi z projektu.

Czy Nowciax i Murcix są razem?

Murcix: Nowciax Marta Błoch była bardzo często podejrzewana przez fanów, że jest w związku z fotografem Ekipy Friza, Nowciaxem. Jednak w jednym z odcinków poinformowała, że nie jest to prawdą.

Czy Marta zerwała z mixerem?

Dokładnie 13 czerwca, równolegle na profili Mixera oraz Marty, pojawiła się informacja, że para zakończyła swoją wspólną przygodę w związku. Wiadomość została przyjęta bardzo głośno przez społeczność fanów Ekipy Friza, a pod filmami wszystkich członków mogliśmy widzieć komentarze dotyczące całej sytuacji.

Co się stało z mikserem?

Mixer swój ostatni film wrzucił dwa tygodnie temu, odpowiedział w nim na pytanie odnośnie tego, czy odszedł z Ekipy. Youtuber zaznacza, że nie ma zamiaru odchodzić i nadal będzie częścią Ekipy Friza. Tymczasem Friz podczas jednego ze streamów wspomniał, dlaczego Mixera było tak mało na jego filmach.

Dlaczego friz rozstał się z Kingą?

Para próbowała ze sobą rozmawiać, ale Kinga była już przekonana, że chce się rozstać. Tak na ten moment wygląda to z drugiej strony. Oprócz tego potwierdziło się, że gorszy moment Ekipy był jednym z czynników, jakie wpłynęły na to, że Kindzxa i Driex zaczęli nagrywać akurat teraz.

Czemu Mixer i Marta się rozstali?

Twórca zaprzeczył m.in. informacjom, które mówiły, że sytuacja jest rzekomo ustawiona. Mixer dodał, że nie wyciąga z całej sytuacji nic złego i zamierza teraz iść jedynie do przodu, a w przyszłości wraz z Martą prawdopobnie rozwinie temat rozstania.

Czy Mixer nadal jest w ekipie?

Teraz youtuber, który w pewnym momencie odszedł z Ekipy, odpowiedział na kilka ważnych pytań. Widać, że Mixer jest już w lepszym stanie, nie ma problemu z przyznaniem, że w jego głowie panował chaos i po odejściu sam nie wiedział, w którą stronę pójść.

Czy Mixer jest w ekipie?

Niespodziewane odejście Mixera z Ekipy było dużym szokiem dla wszystkich internautów, którzy śledzili dzienne vlogi grupy przyjaciół. Mikołaj Magdziarz coraz rzadziej pojawiał się u boku Karola Wiśniewskiego, aż w pewnym momencie ogłosił, że odchodzi z hitowego projektu.

Czy Nowciax jest z Martą?

Unboxall drążył temat, wskazując na słowa “ostatnio uznaliśmy”. Co na to Marta? “Powiedziałam, że spędzaliśmy ze sobą więcej czasu, ale to nie było nigdy nic takiego (…)” Youtuberka opowiada, że była do tej pory w trzech związkach.

Jak się nazywa Murcix?

Marta Błoch (@murcix) • Instagram photos and videos.

Czy Friz i wersów zerwali?

Jakiś czas temu fanów zaskoczyła informacja, że Wersow i Friz postanowili się rozstać. To, że zerwali w Stanach potwierdzili w filmie zapowiadającym kurs Jak Zostać Nr. … W marcu Wersow opublikowała wspólny film ze swoim chłopakiem. W czasie testu zgodności Karol Wiśniewski przyznał, że to on zainicjował rozstanie w USA.

Czemu Mixer odszedł z Ekipy?

Twórca podobno nie miał wspólnych tematów z Karolem, przez co dogadywanie się na płaszczyźnie prywatnej, jak i biznesowej nie należało do najłatwiejszych. Mixer nie chciał się dłużej męczyć. Twierdzi także, że posiadanie „kogoś nad sobą” nieco go rozleniwiło.

Co Kinga zrobiła Frizowi?

Kinga „była dziewczyna Friza” Furtak wrzuciła pierwszy film na swój nowy kanał na YouTube zatytułowany „Kindzxa i Driex”. Najważniejsza informacja, jakiej dowiedzieliśmy się z materiału, jest taka, że Kinga jest byłą dziewczyną Friza.

Co z Frizem?

Po trzech latach związku Friz i Wersow z Ekipy zaręczyli się. Słynny youtuber oświadczył się swojej dziewczynie w sierpniu 2021 roku. Niedawno Wersow opisała swoje relacje z narzeczonym.