Kategorie:

Czy Massimo będzie z Laurą?

Z kim będzie Laura?

Wszystko za sprawą Laury. To właśnie punkt zwrotny, który będzie miał duże znaczenie w dalszych częściach sagi. W dalszej części książki okazuje się, że Massimo osiągnął cel i Laura się w nim zakochała. Kochankowie planują ślub.

Czy Laura będzie z Massimo?

Laura i Massimo w końcu odnaleźli szczęście, biorą ślub, mają huczne wesele, a na dodatek zostaną rodzicami.

Co się stanie z Laurą z 365 dni?

Pod koniec książki „365 dni” Blanki Lipińskiej Laura i Massimo zaręczają się. Okazuje się, że główna bohaterka jest w ciąży, a para spodziewa się dziecka. … Olga namawia ją, żeby powiedziała o tym fakcie Massimo.

Jak nazywa się 3 część 365 dni?

Doskonale przekonali się o tym Laura i Massimo, główni bohaterowie cyklu książek autorstwa Blanki Lipińskiej. Zestaw trzech książek: “365 dni”, “Ten dzień” i “Kolejne 365 dni” to trylogia opowiadająca historię losów Laury i Massima.

Czy Laura straci dziecko?

Jest zupełnie inny niż jej mąż, jego ciało jest pokryte tatuażami a jego zielone oczy hipnotyzują ją na każdym kroku. Powieść kończy się sceną kiedy Massimo próbuje odbić żonę z rąk oprawcy, niestety Laura zostaje postrzelona, traci dziecko i wymaga przeszczepu serca.

Kto postrzelił Laura biel?

Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny mafijnej, szalenie przystojny, młody don Massimo Toricelli. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Postrzelony kilka razy prawie umarł, a kiedy jego serce przestało bić, przed oczami zobaczył dziewczynę, a dokładnie Laurę Biel.

Kto zagra w 2 czesci 365 dni?

Netflix i kontynuacja „365 dni„. W obsadzie kolejnych części filmu „365 dni” znów pojawią się Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka, a także Magdalena Lamparska i Otar Saralidze. Do obsady dołączy Simone Susinna, który wcieli się w nową postać Nacho. Filmy ponownie wyreżyserują Barbara Białowąs i Tomasz Mandes.

Jak zmarła Laura w 365 dni?

QUIZ Oto najostrzejsze sceny seksu w filmie „365 dni” Przypomnijmy szybko fabułę: Laura (Anna Maria Sieklucka) zostaje porwana przez bosa włoskiej mafii, Massima (Michele Morrone). Massimo daje jej 365 dni na rozkochanie jej w sobie.

O czym jest 365 dni streszczenie?

Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku.

Czy będzie 3 część 365 dni?

Jeżeli w jakikolwiek sposób interesuje was dalsza część tego dzieła, to mamy dobre wieści – Netflix ogłosił właśnie start produkcji drugiej i trzeciej części filmu „365 dni„. … Produkcja filmu rozpocznie się w tym miesiącu w Polsce i we Włoszech, a premiera na Netflix jest zaplanowana na 2022 r.

Kto jest na okładce 3 części 365 dni?

Zastanawialiście się, kim jest mężczyzna z okładki najpopularniejszej powieści erotycznej w Polsce – „365 dni” Blanki Lipińskiej? To Kamil Niziński, jeden z najpopularniejszych polskich fotomodelów i blogerów modowych.

Kim jest Nacho w ksiazce?

Laura śni o zaręczynach na plaży. Oczywiście w śnie nie jest mężatką a jej wybraniem jest Nacho, przystojny Kanaryjczyk, oczywiście Mafiozo i co najśmieszniejsze, jej porywacz z poprzedniej części historii… No cóż, sen się kończy a Laura wraca do rzeczywistości.

Czy będzie 356 dni 2?

Do obsady dołączy nowa postać Film „365 dni” na podstawie prozy Blanki Lipińskiej będzie miał swoją drugą oraz trzecią część. Netflix poinformował o starcie produkcji dwóch nowych filmów będących kontynuacją szeroko komentowanej produkcji.

Czy wyjdzie 365 dni 2?

365 dni w przygotowaniu kontynuacji Mówi się, że Netflix zaczął kręcić dwie sequel W tym samym czasie w maju 2021 r., kiedy wielu członków obsady powróciło. Cóż, to świetna wiadomość! Oznacza to, że nie doczekamy się jednego, ale dwóch sequeli, a widzowie powinni być bardzo zadowoleni.

Kiedy 2 i 3 część 365 dni?

Zdjęcia do drugiej i trzeciej części trwającej 365 dni już się rozpoczęły w Polsce i we Włoszech, a globalna premiera zaplanowana jest na Netflix 2022.

Czy jest już druga część 365 dni?

Netflix ogłosił rozpoczęcie produkcji drugiej i trzeciej części filmu „365 dni” na podstawie prozy Blanki Lipińskiej. … Produkcja kolejnej części365 dni” rozpocznie się w tym miesiącu w Polsce i we Włoszech, a premiera na Netflix jest zaplanowana na 2022 rok.