Kategorie:

Czy Martyna Wojciechowska jest z kossakowskim?

Z kim jest teraz Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska podsumowuje małżeństwo z Przemkiem Kossakowskim: „OGROMNE ROZCZAROWANIE”

Co jest z Martyny Wojciechowskiej?

W ostatnich kilku miesiącach media żyły jej rozstaniem z Przemkiem Kossakowskim. Przypomnijmy, że w lipcu tego roku okazało się, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem. Dla fanów i internautów było to wielkie zaskoczenie, ponieważ para wydawała się na bardzo zakochaną.

Czemu Kossakowski Rozstal się z Martyną?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się Ponieważ podróżnicy zdążyli wyrosnąć na prawdziwych ulubieńców Polaków i uchodzili za parę wręcz idealną, wielu nie dowierzało sensacyjnym doniesieniom. Plotki okazały się jednak prawdą. Jako pierwsza milczenie przerwała autorka „Kobiety na krańcu świata”.

Kim jest nowa partnerka Kossakowskiego?

Martyna Wojciechowska (2020–)
Przemysław Kossakowski/Partner

Z kim Martyna ma dziecko?

Martyna Wojciechowska – dzieci Córka Martyny Wojciechowskiej Maria urodziła się w 2008 roku. Dziewczynka jest efektem miłości dziennikarki z płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, który zmarł w 2016 roku wskutek choroby nowotworowej. Martyna Wojciechowska posiada też adoptowaną córkę Kabulę Nkalango Masanję.

Czy Martyna Wojciechowska jest z Przemkiem?

Dopiero w lipcu 2021 r. wyszło na jaw, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski od stycznia nie są już razem. Okazało się, że to dziennikarz zmienił zdanie i postanowił zakończyć ten związek. W wywiadzie dla „Pani” prowadząca „Kobietę na krańcu świata” opowiedziała o rozstaniu.

Czym zajmuje się Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska jest polską podróżniczką, dziennikarką, kierowcą rajdowym, pisarką oraz prezenterką telewizyjną. Urodziła się w Warszawie 28 września 1974 roku. Trenowała gimnastykę artystyczną. … Jest drugą Polką, mającą na swym koncie zdobycie Korony Ziemi, a trzecią najmłodszą Polską, zdobywczynią Mont Everest.

Co słychać u Kossakowskiego?

Sam Kossakowski w rozmowie z dziendorbytvn.pl przyznał, że mordercza praca na planie „Down The Road” dała mu się we znaki… „Mam z tym coraz większy problem. Robiłem programy, które miały reputację ekstremalnych, w istocie takie były, mam wrażenie, że po nich, mówiąc kolokwialnie, szybciej się sklejałem niż teraz.

Co z malzenstwem Wojciechowskiej?

Niestety, sielanka nie potrwała zbyt długo, już w lipcu 2021 roku pojawiła się informacja, że para się rozstała. Wojciechowska nie ukrywała, że zakończenie małżeństwa było dla niej ciosem. W obszernym wywiadzie dla magazynu „Pani” rozwinęła temat i opowiedziała o trudnych życiowych sytuacjach.

Ile trwało małżeństwo Wojciechowskiej?

O tym, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się i ich małżeństwo istnieje już tylko na papierze, dowiedzieliśmy się w połowie lipca 2021 roku. Dopiero, bo do rozstania doszło kilka miesięcy wcześniej, bo niecałe trzy miesiące po ślubie pary (która pobrała się w październiku 2020 roku)!

Z kim spotyka się Kossakowski?

Martyna Wojciechowska (2020–)
Przemysław Kossakowski/Partner

Ile lat ma Kossakowski?

50 lat (1972)
Przemysław Kossakowski/Wiek

Kto jest ojcem dziecka Wojciechowskiej?

Była to symboliczna podróż, ponieważ obie mogły oddać hołd zmarłemu pięć lat temu ojcu Marysi, Jerzemu Błaszczykowi. To właśnie tam podróżniczka poznała się z ojcem nastolatki. Para poznała się w egipskim kurorcie Dahab. Owocem ich związku jest córka, Marysia, która przyszła na świat w 2008 r.

Z kim Martyna Wojciechowska jest w ciąży?

Martyna Wojciechowska pisze o niespodziewanej ciąży. Martyna Wojciechowska jest mamą 13-letniej Marysi, która jest owocem jej związku z Jerzym Błaszczykiem, płetwonurkiem zmarłym w 2016 roku. Podróżniczka i autorka programu „Kobieta na krańcu świata” dowiedziała się, że jest w ciąży, gdy miała 33 lata.

Za kogo wyszła Martyna Wojciechowska?

16 października 2020 wyszła za Przemysława Kossakowskiego.

Co oznacza tatuaż na ręce Kossakowskiego?

Przy okazji rozmów z Mentawaiami zdradził, co oznaczają jego tatuaże. Okazuje się, że Przemek postawił na cztery żywioły: ogień, wodę, powietrze i ziemię. Ponadto na klatce piersiowej wytatuował sobie tarczę, amulet, który ma go chronić.