Kategorie:

Czy Martyna Wojciechowska jest w związku?

Z kim jest w związku Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska podsumowuje małżeństwo z Przemkiem Kossakowskim: „OGROMNE ROZCZAROWANIE”

Czy Martyna i Przemek są razem?

Małżeństwo podróżników rozpadło się po 3 miesiącach od ślubu. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli parą przez 3 lata. Długo nie mówili o swoim związku publicznie. W sierpniu 2020 roku prowadząca program Kobieta na krańcu świata oficjalnie potwierdziła, że przyjęła oświadczyny dziennikarza.

Czy Martyna Wojciechowska jest z kossakowskim?

Dopiero w lipcu 2021 r. wyszło na jaw, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski od stycznia nie są już razem. Okazało się, że to dziennikarz zmienił zdanie i postanowił zakończyć ten związek. W wywiadzie dla „Pani” prowadząca „Kobietę na krańcu świata” opowiedziała o rozstaniu.

Dlaczego Martyna Wojciechowska rozstanie?

Bo chodziło także o stabilizację dla mojej córki, którą wychowuję sama po śmierci jej taty, a odpowiedzialność i dane słowo są i zawsze pozostaną dla mnie wartościami nadrzędnymi. To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu.

Z kim była żonata Martyna Wojciechowska?

Związana była z Leszkiem Czarneckim i Jerzym Błaszczykiem, z którym ma córkę Marię (ur. 17 kwietnia 2008). 16 października 2020 wyszła za Przemysława Kossakowskiego.

Z kim Martyna Wojciechowska ma dzieci?

Martyna Wojciechowska jest znaną podróżniczką, od ponad 20 lat związana jest ze stacją TVN, gdzie zaczynała od programu „Automaniak” czy „Big Brother”. Od 2009 r. ma swój program „Kobieta na krańcu świata”. Jest mamą 13-letniej Marysi, która jest owocem związku dziennikarki z nieżyjącym Jerzym Błaszczykiem.

Co się stalo z mezem Martyny Wojciechowskiej?

Był w związku z dziennikarką i podróżniczką Martyną Wojciechowską, z którą miał córkę, Marysię Błaszczyk (ur. 17 kwietnia 2008). Zmarł z powodu choroby nowotworowej.

Czemu Kossakowski Rozstal się z Martyną?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się Ponieważ podróżnicy zdążyli wyrosnąć na prawdziwych ulubieńców Polaków i uchodzili za parę wręcz idealną, wielu nie dowierzało sensacyjnym doniesieniom. Plotki okazały się jednak prawdą. Jako pierwsza milczenie przerwała autorka „Kobiety na krańcu świata”.

Czym zajmuje się Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska to polska podróżniczka, prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Autorka reportaży podróżniczych. Urodziła się jako Marta Wojciechowska 28 września 1974 roku w Warszawie. Jest trzecią Polką, która zdobyła Koronę Ziemi, czyli wszystkie najwyższe szczyty kontynentów.

Z kim Martyna ma dziecko?

Martyna Wojciechowska – dzieci Córka Martyny Wojciechowskiej Maria urodziła się w 2008 roku. Dziewczynka jest efektem miłości dziennikarki z płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, który zmarł w 2016 roku wskutek choroby nowotworowej. Martyna Wojciechowska posiada też adoptowaną córkę Kabulę Nkalango Masanję.

Czy Martyna Wojciechowska ma dzieci?

Maria BłaszczykMartyna Wojciechowska / Dzieci

Z kim Martyna Wojciechowska ma córke?

Jerzy Błaszczyk (ur. 1970, zm.

Kto jest ojcem dziecka Wojciechowskiej?

Maria BłaszczykMartyna Wojciechowska / Dzieci

Kim był pierwszy mąż Martyny Wojciechowskiej?

Przemysław Kossakowski został pierwszym mężem Martyny Wojciechowskiej.

Co z malzenstwem Wojciechowskiej?

Niestety, sielanka nie potrwała zbyt długo, już w lipcu 2021 roku pojawiła się informacja, że para się rozstała. Wojciechowska nie ukrywała, że zakończenie małżeństwa było dla niej ciosem. W obszernym wywiadzie dla magazynu „Pani” rozwinęła temat i opowiedziała o trudnych życiowych sytuacjach.

Ile trwało małżeństwo Wojciechowskiej?

O tym, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się i ich małżeństwo istnieje już tylko na papierze, dowiedzieliśmy się w połowie lipca 2021 roku. Dopiero, bo do rozstania doszło kilka miesięcy wcześniej, bo niecałe trzy miesiące po ślubie pary (która pobrała się w październiku 2020 roku)!