Kategorie:

Czy Magdalena Cielecka ma męża?

Z kim jest związana Magdalena Cielecka?

Magdalena Cielecka przez kilka lat związana była z Grzegorzem Jarzyną, a następnie z Andrzejem Chyrą. W późniejszych latach jej nazwisko wiązane było z Dawidem Wajntraubem.

Czy Magdalena Cielecka jest w ciąży?

Magdalena Cielecka o tym, że nie ma dzieci. Ceniona aktorka nie kryje się i nie ma problemu z tym, że ma 47 lat. … „Zarzucano mi kiedyś, że nie mam dziecka, bo jestem zbyt wygodna. Były też komentarze, że boję się, że ciąża zniszczy moje ciało.

Jak mieszka Magdalena Cielecka?

Magda mieszka obecnie w mieszkaniu na warszawskim Starym Mokotowie. Lokum ma swój urok i jest bardzo klimatyczne, jednak wymagało od niej sporych nakładów finansowych i przede wszystkim dużo czasu. To już moje trzecie miejsce w Warszawie. Lubię stare mieszkania, wszystko jednak muszę zrobić po swojemu.

Ile lat ma aktorka Magdalena Cielecka?

49 lat (20 lutego 1972)
Magdalena Cielecka/Wiek

Skąd pochodzi Magdalena Cielecka?

Myszków, Polska
Magdalena Cielecka/Miejsce urodzenia

Ile wzrostu ma Magdalena Cielecka?

1,71 m
Magdalena Cielecka/Wzrost

W jakim teatrze gra Magdalena Cielecka?

Występowała w Nowym Jorku, Francji, Belgii a także na festiwalu w Edynburgu gdzie zdobyła uznanie brytyjskiej krytyki w 2008. Występowała w Teatrze Rozmaitości, Teatrze Narodowym, natomiast obecnie jest członkiem zespołu Nowego Teatru w Warszawie.

Czym jezdzi Cielecka?

Prywatnie źle czułabym się w aucie, rzucającym się w oczy. Znacznie lepiej – w ciemnozielonym Jeepie Cherokee.

Ile lat ma Bartosz Gelner?

33 lata (25 kwietnia 1988)
Bartosz Gelner/Wiek

W którym roku urodziła się Magdalena Cielecka?

Aktorka teatralna i filmowa. Urodziła się 20 lutego 1972 roku w Myszkowie. W 1995 roku ukończyła wydział aktorski krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej.

W jakim teatrze gra Maja Ostaszewska?

W filmie debiutowała w 1993 r. rolą w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga. Ostaszewska była w zespołach Teatru Dramatycznego, TR Warszawa (wcześniej Teatr Rozmaitości), Teatru Narodowego. Od 2008 roku jest w zespole Nowego Teatru Krzysztofa Warlikowskiego.

Jakiego wyznania jest Maja Ostaszewska?

Maja Ostaszewska wychowała się w rodzinie wyznającej buddyzm. Rodzice aktorki zafascynowali się tą religią chwilę przed narodzinami córki, ale wiara wywodząca się z Indii jest obecna w życiu aktorki do dziś.

Skąd pochodzi Maja Ostaszewska?

Kraków, Polska
Maja Ostaszewska/Miejsce urodzenia

Czy Maja Ostaszewska ma dzieci?

Franciszek Englert
Janina Englert
Maja Ostaszewska/Dzieci

Kim jest partner Mai Ostaszewskiej?

Obecnie jest w związku z Michałem Englertem, z którym ma dwoje dzieci: syna Franciszka (ur. 2007) oraz córkę Janinę (ur. 2009).

Ile lat ma Ostaszewska Maja?

49 lat (3 września 1972)
Maja Ostaszewska/Wiek