Kategorie:

Czy Krystian i Basia są razem?

Z kim spotyka się Basia?

Fani „Hotelu Paradise” z zaciekawieniem śledzą dalsze losy uczestników show już po programie. Wśród ulubieńców z trzeciej edycji, która miała swój finał kilka tygodni temu, są Basia i Krzysztof! W programie najpierw połączyła ich przyjaźń, potem wielka miłość!

Z kim teraz jest Basia z Hotelu Paradise?

Wiadomość o zaręczynach Basi Pędlowskiej i Krzysztofa Śwista z „Hotelu Paradise” zelektryzowała ich fanki i fanów, bo mówiło się o końcu relacji tej pary. Tymczasem zakochani postanowili, że chcą razem spędzić życie!

Czy Basia jest z Krzysiem?

Krzysztof Świst i Barbara Pędlowska z „Hotelu Paradise” zaręczyli się! Uczestnik flagowego formatu TVN7 oświadczył się ukochanej w egzotycznej Turcji, a ona powiedziała „tak”! Radosną nowinę przekazali za pośrednictwem nowego odcinka vloga z wakacji.

Z kim spotyka się Krystian z Hotelu Paradise?

Krystian z „Hotelu Paradise” w końcu zdecydował się pokazać nową partnerkę. Mężczyzna na początku nie ujawniał, z kim się spotyka. To się jednak zmieniło, a teraz chętnie publikuje romantyczne fotki. Na nowym zdjęciu całuje się z Oliwią Wiktorią.

Czy Basia jest z Krzyśkiem po programie?

Krzysztof Świst i Barbara Pędlowska z trzeciej edycji Hotelu Paradise zaręczyli się! Krzysztof oświadczył się ukochanej podczas wspólnych wakacji w Turcji. Do sieci trafił filmik, na którym para uwieczniła ten romantyczny moment.

Z kim jest Basia z HP?

Wkrótce pojawiły się pogłoski, że Basia znalazła pocieszenie w ramionach innego uczestnika show – Krzysztofa. Wygadała się zwyciężczyni pierwszej edycji „Hotelu Paradise” – Marietta Witkowska. Teraz doniesienia Pudelka potwierdzili sami zainteresowani.

Czy Basia i Krzysztof z Hotelu Paradise są razem?

Basia i Krzysztof z „Hotelu Paradise” połączyli się dopiero po programie. Nikt nawet nie podejrzewał, że ta dwójka stworzy razem tak trwały związek. W programie byli połączeni w pary z zupełnie kimś innym, a Basia nawet wygrała program. Para niedawno się zaręczyła, a teraz cieszą się ze wspólnych chwil.

Kim jest Basia z Hotelu Paradise 3?

W 3. edycji „Hotelu Paradise” Barbara Pędlowska i Krystian Ferretti tworzyli jedną z najmocniejszych par. Na oczach widzów oficjalnie weszli w związek i wyznali sobie miłość. Dzięki sympatii innych uczestników zwyciężyli, a tym samym w finale pokonali Bibi i Simona.

Czy Bibi i Simon są razem?

Bibi i Simon byli jedną z najmocniejszych par trzeciej edycji „Hotelu Paradise” i choć ostatecznie nie wygrali programu, wszyscy sądzili, że Zanzibar opuszczają z największą nagrodą – prawdziwą miłością przy swoim boku. Niestety, już 30 czerwca Simon opublikował wpis, w którym potwierdził ich rozstanie.

Czy Ania jest z Ivanem?

Jak sami dziś wyznali, choć nie wygrali finału „Hotelu Paradise” wygrali główną nagrode w życiu – miłość! Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko obwieścili dziś obserwującym ich media społecznościowe i widzom show, że są razem. Tym samym są jedyną parą, która powstała i trwa nadal po drugiej edycji „Hotelu Paradise”.

Z kim jest Krystian?

Krystian z „Hotelu Paradise” w końcu zdecydował się pokazać nową partnerkę. Mężczyzna na początku nie ujawniał, z kim się spotyka. To się jednak zmieniło, a teraz chętnie publikuje romantyczne fotki. Na nowym zdjęciu całuje się z Oliwią Wiktorią.

Z kim jest Krystian z Hotelu Paradise 3?

Po powrocie z Zanzibaru uczestnicy programu „Hotel Paradise 3” musieli odnaleźć się w nowych realiach. Związek Krystiana i Basi nie przetrwał tej próby, ich drogi rozeszły się jakiś czas później. Krystian Feretti znalazł szczęście u boku Oliwii Czajki, z którą buduje przyszłość.

Skąd pochodzi Basia z Hotelu Paradise?

Pochodzi z Gdańska. Zanim wystąpiła w programie pracowała na co dzień w jednej z restauracji w Trójmieście jako kelnerka, a w weekendy uczyła się w szkole wizażu. Najbardziej dumna jest z tego, że mimo złamanego w wypadku kręgosłupa, nie poddała się i wróciła do treningów.

Czym się zajmuje Basia z Hotelu Paradise?

Basia na co dzień pracuje jako kelnerka w jednej z gdańskich restauracji. Obowiązki zawodowe musi dzielić ze szkoła weekendową, gdzie uczy się wizażu. Okazuje się, że w przeszłości miała poważne problemy ze zdrowiem. Mianowicie, podczas wypadku doszło u niej do złamania kręgosłupa.

Gdzie mieszka Basia i Krzysztof?

Krzysztof mieszka w Rzeszowie, zaś Basia w Trójmieście. Para wciąż ukrywa przed fanami, gdzie zdecydowała się uwić wspólne gniazdko.

Czy ATA jest z Arturem?

Fani programu szybko posądzili ich o oszustwo, ponieważ uczestnicy deklarowali, że łączy ich jedynie przyjaźń i raczej nie pojawi się między nimi nic więcej. Pod koniec 2020 roku Artur pochwalił się publicznie nową dziewczyną, a chwilę później to samo zrobiła Ata.