Kategorie:

Czy Ivan i Ania są razem?

Z kim jest Ivan z Hotelu Paradise?

Uczestnicy „Hotelu Paradise” – Ivan Yevtushenko i Anna Matyasek zaręczyli się na wizji! Totalnie zaskoczyli prowadzących program. Ivan Yevtushenko i Anna Matyasek – uczestnicy „Hotelu Paradise” właśnie się zaręczyli.

Co z Anią i Iwanem?

Ania i Ivan tworzą szczęśliwy związek już od dwóch lat. Zakochani wzięli udział w drugiej edycji „Hotelu Paradise” w TVN 7. Od początku było widać, że są dla siebie stworzeni. Co ciekawe, zakochani po zakończeniu programu aż przez osiem miesięcy ukrywali, że są razem.

Czy Wiktoria i Milosz są razem?

Wielu fanów randkowego reality show liczyło, że Wiktorii Gąsior i Miłoszowi Peście, którzy byli ulubieńcami sporego grona widzów, po powrocie do Polski udało się stworzyć związek. Tuż po wielkim finale wyszło jednak na jaw, że nie są razem.

Czy Magda i Robert są razem?

„Hotel Paradise” kończy się. … Magda i Robert, którzy co prawda nie dotarli do finału, ale zapewniali o prawdziwości swojej relacji, rozstali się. Oboje wydali oświadczenia.

Z kim jest Ivan po programie?

W programie oboje nie ukrywają, że połączyło ich coś więcej niż taktyka. W rajskiej willi Matyasek i Yevtushenko dotychczas nie szczędzili sobie czułości. Zakochana dwójka doczekała się już sporego grona fanów, którzy kibicują ich związkowi i wierzą, że po programie Ania i Ivan nadal są razem.

Czy Ania i Ivan z hotelu Paradise są razem?

Jak sami dziś wyznali, choć nie wygrali finału „Hotelu Paradise” wygrali główną nagrode w życiu – miłość! Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko obwieścili dziś obserwującym ich media społecznościowe i widzom show, że są razem. Tym samym jedyną parą, która powstała i trwa nadal po drugiej edycji „Hotelu Paradise„.

Co słychać u Iwana i ani z Hotelu Paradise?

Związek Ani i Ivana z „Hotel Paradise 2″ Tuż po emisji drugiej edycji, fani bardzo obawiali się o to, czy ich związek przetrwa, a na odpowiedź musieli poczekać aż 8 miesięcy! W listopadzie ubiegłego roku, para oficjalnie potwierdziła, że w dalszym ciągu są razem.

Gdzie mieszka Ivan z Hotelu Paradise?

Ivan pochodzi z Ukrainy. Od kilku lat mieszka w Polsce. Jest ambitny.

Czy Wiktoria jest nadal z miloszem?

Miłosz przyznał, że on i wiktoria po programie próbowali stworzyć związek, jednak „zwyczajnie im nie wyszło”. Dziś nie są już razem.

Czy Przemek jest z Sarą?

Mimo iż wielu widzów liczyło na to, że ich relacja przerodzi się w prawdziwy związek także po programie, tak się nie stało. Przemek i Sara po finałowym odcinku Hotelu Paradise potwierdzili, że nie są razem.

Czy Magda i Robert są razem po programie?

Magda i Robert z „Hotelu Paradise” nie są już parą Magda i Robert z „Hotelu Paradise” nie są razem po programie.

Czy Dominika i Bartek są razem?

Jednak największym zaskoczeniem dla fanów rajskiego hotelu było to, co stało się po między Domi a Bartkiem. Dominika Konował i Bartek Graczyk rozstali się w dniu zakończenia nagrań do programu ! Wszystko, co było pomiędzy mną a Dominiką, zakończyło się od razu po zakończeniu programu.

Czy Ania jest z Ivanem po programie?

Ania Matyasek i Ivan Yevtushen potwierdzili wczoraj, że są parą również po programie. Jedna z ulubionych par „Hotelu Paradise 2” jest razem.

Co robi Ivan z Hotelu Paradise?

Do takich należała również decyzja o przyjeździe do Polski. Przeprowadził się tu nie znając ani słowa w naszym języku. Jest agentem ds. nieruchomości.

Gdzie pracuje Ivan z Hotelu Paradise?

Jest agentem ds. nieruchomości. I tak jak w pracy, w życiu również liczy się dla niego porządek i umiejętność podejmowania ryzyka.

Co się stalo Kamilowi z Hotelu Paradise?

Podczas ostatniej „puszki pandory” w drugiej edycji „Hotelu Paradise” gościli również wyeliminowani uczestnicy. Wśród nich nie zabrakło jednej z bardziej barwnych postaci, czyli Kamila. … Widzowie dostrzegli podbite oko Kamila podczas „puszki pandory” w „Hotelu Paradise 2″.