Kategorie:

Czy Iga Świątek wygrala w deblu?

Z kim gra Iga Świątek w debla?

Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands w drugiej rundzie debla (sport.tvp.pl)

Kto wygral w deblu?

Wimbledon: Nikola Mektić i Mate Pavić wygrali finał debla (sport.tvp.pl)

Dlaczego Iga przegrała z Sakkari?

W agresywnych, mocno rotowanych forehendach często brakowało precyzji i pewności w uderzeniu. Niewiele było też kombinacji z bekhendu, szczególnie wzdłuż linii, które wielokrotnie pokazywała w meczach, w których na korcie czuła się swobodnie.

Kiedy gra Iga Świątek w Paryżu w deblu?

Mecz Polki i Amerykanki odbędzie się w niedzielę o 11:30.

Kiedy gra Iga w Indian Wells?

Spotkanie Iga Świątek – Petra Martić zaplanowane jest na piątek na godz. 20:00. Mecz może się rozpocząć z drobnym opóźnieniem. Polka będzie zdecydowaną faworytką tego spotkania.

O której gra Igą Świątek?

Potem na korcie pojawią się Polka z Estonką. O której mecz Świątek vs Kanepi? Zacznie się nie przed godziną 3:00 naszego czasu. Przed triumfatorką Rolanda Garrosa 2020 szansa na poprawę swojego miejsca w rankingu WTA.

Z kim hurkacz w półfinale?

Mecz Hubert Hurkacz – Matteo Berrettini w półfinale na żywo A już we wtorek ma pojawić się w Gdyni i rozegrać pokazowe spotkanie z Igą Świątek. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Kiedy gra hurkacz w Madrycie 2021?

Hurkacz będzie mógł się przełamać przeciwko Australijczykowi. Starcie zostanie rozegrane 4 maja na korcie numer pięć. To pierwszy zaplanowany pojedynek.

Co się stalo z Igą Świątek?

Iga Świątek przegrała 2:6, 4:6 z Marią Sakkari w swym pierwszym meczu turnieju WTA Finals. To, co najbardziej może niepokoić, to nie gorsza dyspozycja na korcie Polki, a łzy, które z jej oczu pociekły jeszcze przed zakończeniem spotkania.

O której gra Iga Świątek?

Potem na korcie pojawią się Polka z Estonką. O której mecz Świątek vs Kanepi? Zacznie się nie przed godziną 3:00 naszego czasu. Przed triumfatorką Rolanda Garrosa 2020 szansa na poprawę swojego miejsca w rankingu WTA.

Kiedy io której gra Iga Świątek?

Iga Świątek – Kaia Kanepi. Kiedy i o której mecz ćwierćfinałowy Australian Open (26 stycznia 2022)? W środę Iga Świątek zagra o awans do półfinału wielkoszlemowego Australian Open. Rywalką Polki będzie 36-letnia Kaia Kanepi.

Kiedy będzie grała Iga Świątek?

Kiedy i o której mecz ćwierćfinałowy Australian Open (26 stycznia 2022)? W środę Iga Świątek zagra o awans do półfinału wielkoszlemowego Australian Open. Rywalką Polki będzie 36-letnia Kaia Kanepi.

O której gra Iga Świątek w półfinale?

Zacznie się nie przed godziną 3:00 naszego czasu. Przed triumfatorką Rolanda Garrosa 2020 szansa na poprawę swojego miejsca w rankingu WTA.

O której półfinał Świątek?

Świątek i Collins wyjdą na kort po zakończeniu pierwszego półfinału kobiet pomiędzy Ashleigh Barty i Madison Keys. Mecz Australijki z Amerykanką zaplanowany jest na 9:30 polskiego czasu w czwartek 27 stycznia. To oznacza, że Polkę na korcie zobaczymy zapewne nie wcześniej niż o 11:00.

Z kim zagra Hubert hurkacz?

ATP Paryż 2021. Z kim zagra Hurkacz? Polak o półfinał turnieju ATP Masters 1000, oraz o ATP Finals, zagra z Jamesem Duckworthem.

Z kim Hurkacz?

Z KIM gra Hubert Hurkacz ATP Finals LOSOWANIE GRUPY Z nami ceremonia losowania grup ATP Finals 2021. Hubert Hurkacz trafil do Grupy Czerwonej, a jego rywalami będą Daniił Miedwiediew (Rosja), Alexander Zverev (Niemcy) i Matteo Berrettini (Włochy).