Kategorie:

Czy Haier to dobra firma?

Z jakiego kraju pochodzi firma Haier?

海爾; pinyin Hǎi’ěr) – międzynarodowe przedsiębiorstwo produkujące elektronikę użytkową i AGD, z siedzibą w Qingdao, w prowincji Szantung w Chinach. Haier projektuje, rozwija, produkuje i sprzedaje swoje produkty, w tym klimatyzatory, telefony komórkowe, komputery, kuchenki mikrofalowe, pralki, lodówki i telewizory.

Do kogo należy Haier?

Udostępnij: Haier, największy światowy producent AGD, zdecydował się na uruchomienie fabryki w Polsce. Koncern poinformował właśnie, że utworzył spółkę joint venture z Grupą Fagor, do której należy firma FagorMastercook, która posiada już we Wrocławiu trzy fabryki.

Czy pralka Haier jest dobra?

Nie bez powodu pralka Haier trafiła na pierwsze miejsce w tym rankingu – urządzenie to jest niezwykle pojemne, posiada zadowalające parametry, a jego cena nie jest bardzo wysoka. Za model I-PRO HW100 trzeba zapłacić niecałe 2900 złotych, co naszym zdaniem, nie jest dużą kwotą, jak za urządzenie o takich właściwościach.

Czy lodowki Haier są dobre?

To lodówka, która doskonale sprawdzi się w niewielkiej kuchni, kawalerce bądź studenckim mieszkaniu. Jedyną jej wadą jest brak funkcji No Frost, ale tą małą „niedogodność” skutecznie wynagradza koszt zakupu urządzenia. Ta lodówka Haier, której klasa energetyczna jest dobra, to wybór wart rozważenia.

Jaka lodówka najlepsza ranking?

Bosch KGE49EICP to najlepsza lodówka dla dużej rodziny. Pojemność chłodziarki wynosi aż 302, pojemność zamrażarki 117 l. W sumie 419 l pojemności zaspokaja potrzeby większej liczby domowników i ułatwia przechowywanie różnych produktów. Dodatkowym atutem jest szuflada XXL BigBox.

Jakiej firmy wybrać pralkę?

Jedną z najczęściej wymienianych na szczycie podium pralek, są sprzęty marki Miele. Przewodzą one w rankingach bezawaryjności, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym oraz perfekcyjnie dopracowanej elektrycznej warstwie. Dużą zaletą jest też oprogramowanie komputerowe, które na bieżąco się uaktualnia.

Jak wlaczyc pralkę Haier?

Przewód brązowy musi być podłączony do zacisku oznaczonego literą L. wymieniony przez wykwalifikowanego elektryka. Wciśnięcie tego przycisku włącza pralkę. Aby wyłączyć pralkę należy go wcisnąć i przytrzymać przez 2 sekundy.

Jak kupić dobrą lodówkę?

Wybierając lodówkę, którą weźmiesz ze sobą na studia, zwróć uwagę na jej wnętrze oraz funkcjonalność układu półek i pojemników bocznych. Dobrze przemyślane wnętrze może znacznie poszerzyć możliwości Twojej lodówki w zakresie ilości przechowywanego jedzenia. Na pewno przyda Ci się również pojemny zamrażalnik.

Jaką lodówkę No Frost wybrać?

Zestawienie najlepszych lodówek z technologią No Frost wygrywa model LG GBB72MCDFN, gwarantujący do 32% szybsze i równomierne chłodzenie. Dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym z przodu lodówki utrzymuje ona odpowiednią temperaturę, aby zapewnić świeżość żywności.

Jakiej lodówki nie kupować?

Wybór lodówki powinien być uwarunkowany potrzebami gospodarstwa domowego. Nie wolno kupować lodówek za dużych, które nie będą w pełni wykorzystane. Należy pamiętać, że im większy sprzęt, tym zużycie enargii w domu wzrasta. Nie poleca się również modeli o niskiej klasie enargetcznej, które są po prostu nieefektywne.

Jaka pralka do 2000 zł?

Poniżej czołowe modele pralek do 2000 zł.

 1. Samsung AddWash WW70T554DAE. Klasa energetyczna. B. Ładowność 7 kg. …
 2. Samsung WW90TA046AE. Klasa energetyczna. A. Ładowność …
 3. LG Vivace F4WN409S1. Klasa energetyczna. D. Ładowność …
 4. Siemens WM14T46EPL iQ500. Klasa energetyczna. b/d. Ładowność …
 5. Electrolux EW6S326CPX. Klasa energetyczna. D. Ładowność

Jaka pralka do 1000 forum?

Jaka pralka do 1000 zł? | TOP 7 |

 • Amica DAWD6102LCW.
 • Sharp ES-HFM6102WD-PL.
 • Whirlpool FFL 6038 B PL.
 • Indesit MTWSA 61252 W PL.
 • Indesit MTWSA 61051 W PL.
 • BEKO WRE6512XWWE.
 • Indesit EWUD 41051 W EU N.

Jak wyjac filtr z pralki Haier?

Umiejscowiony jest on zazwyczaj z przodu, na samym dole pralki. Na pewno z łatwością go zauważymy. W tym miejscu znajduje się charakterystyczna klapka. Wieczko wystarczy lekko podważyć, aby dostać się do filtra.

Jak wyciągnąć szufladę z pralki Haier?

Szufladę na proszek wystarczy pociągnąć za uchwyt i przy końcu szuflady wcisnąć plastikowy element. To delikatna część, dlatego należy zrobić to delikatnie i uważnie, aby niczego nie połamać.

Na co zwrócić uwagę przy kupnie lodówki?

Wybór lodówki będzie kwestią indywidualną, uzależnioną od naszych potrzeb oraz wielkości i stylu, w jakim urządzona jest kuchnia. Najważniejsze kryteria, jakie musimy wziąć pod uwagę przy zakupie to wielkość kuchni, liczba domowników oraz energooszczędność lodówki.

Jak wybrać lodówkę do zabudowy?

Najlepsza lodówka do zabudowy to według nas model ELECTROLUX LFB3AF12S. Pojemność chłodziarki wynosi 173 litry, a zamrażalnika – 14 litrów. Urządzenie jest niezwykle oszczędne, bo jego roczne zużycie to tylko 174 kWh.