Kategorie:

Czy Dorota Szelągowska ma męża?

Z kim ma dzieci Szelągowska?

Dorota Szelągowska ma dwoje dzieci. Owocem związku z pierwszym mężem jest 20-letni syn, który niedawno rozpoczął studia. Z kolei ze związku z Michałem Wawro ma trzyletnią córkę, Wandę.

Kim jest mąż Doroty Szelągowskiej?

Adam SztabaDorota Szelągowska / Mąż (od 2013 do 2015)Adam Marcin Sztaba – polski kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i producent muzyczny, a także osobowość telewizyjna.
Współpracował z wykonawcami, takimi jak m.in. Wikipedia

Z kim jest teraz Dorota Szelągowska?

Okazało się, że jej nowym partnerem jest producent telewizyjny, który jest związany ze stacją TVN, gdzie pracuje projektantka. Relacja jest na tyle intensywna, że para zamieszkała razem już po kilku dniach znajomości. Myślicie, że ten związek będzie „aż po grób”? Dorota Szelągowska ma nowego partnera!

Kto jest ojcem Antka Sztaby?

Dorota Szelągowska ma dwójkę dzieci. Starszy to Antek, którego tatą jest muzyk Adam Sztaba. Młodsza, córka Wanda (3 l.), jest owocem związku z Michałem, drugim mężem projektantki.

Czy Szelągowska ma dzieci?

Antoni SztabaDorota Szelągowska / Dzieci

Kogo córka jest Szelągowska?

Jest córką znanej pisarki Katarzyny Grocholi, przez kilkanaście lat była związana z muzykiem Adamem Sztabą. Spełnia się jako mama dwójki dzieci.

Kto jest mężem Katarzyny Grocholi?

W latach 2004–2010 była związana z fotografem Krzysztofem Jarczewskim. W 2018 poślubiła muzyka Stanisława Bartosika.

Kim jest trzeci mąż Doroty Szelągowskiej?

Pod koniec lipca Dorota Szelągowska rozwiodła się z trzecim mężem, reżyserem Michałem. To była formalność – już kilka miesięcy wcześniej gwiazda TVN przyznała, że nie mieszkają razem od ponad półtora roku.

Czy Dorota Szelągowska jest z Darkiem stolarzem?

Darek Stolarz, czyli Darek Wardziak, szerszej publiczności znany jest dzięki występom w programach o tematyce remontowej. To właśnie on stoi u boku Doroty Szelągowskiej w programach takich jak Dorota was urządzi, Domowe rewolucje oraz Polowanie na mieszkanie, gdzie wspólnie tworzą niezwykłe meble i zabudowy.

Gdzie mieszka Szelągowska?

Warszawa
Warmińsko-Mazurskie
Dorota Szelągowska/Miejsca zamieszkania

Kto jest żoną Sztaby?

Agnieszka Dranikowskaod 2016
Dorota Szelągowskaod 2013 do 2015
Adam Sztaba/Żona

Ile lat ma córka Doroty Szelągowskiej?

Dorota Szelągowska jest mamą dwójki dzieci – 20-letniego Antka i 3-letniej Wandy. Dziewczynka przyszła na świat w marcu 2018 roku i od tego czasu, jej sławna mama nie pokazuje jej publicznie. Zdarza się jej jednak opowiadać o córeczce. Wczoraj projektantka wnętrz zdradziła, że trzylatka ma wadę serca.

Ile córek ma Grochola?

Pisarka z pierwszym mężem ma córkę, Dorotę Szelągowską (ur. 1980).

Ile mężów miała Katarzyna Grochola?

Katarzyna Grochola – rodzina, mąż, córka Pisarka wyznała, że zostawiła swojego pierwszego męża dla innego partnera. Drugi mąż okazał się alkoholikiem oraz pedofilem.

Kim jest córką Grocholi?

Dorota SzelągowskaKatarzyna Grochola / Córka

Ile kosztuje Szelągowska?

Dorota Szelągowska bez ogródek mówi, że wszystkie programy, które prowadzi, są całkowicie darmowe. Właściciel mieszkania nie płaci ani za całkowity remont domu, ani za odnowienie pojedynczego pomieszczenia.