Kategorie:

Czy da się zapłacić smsem?

Za co można zapłacić smsem 2021?

Co można kupić za SMS premium?

  • Katalogi stron – wpisy w niektórych katalogach strona są płatne – np. …
  • Hosting – możliwość zakupu miejsca na stronę przy pomocy SMS jest na przykład w Hekko.pl. …
  • Domeny – zakupu domeny przy pomocy SMS, również możemy dokonać w Hekko.pl, z pomocą programu partnerskiego.

Co da się kupic za SMS?

Co można kupić za SMS? Lista produktów i usług, które opłacisz komórką!

  • Filmy online z legalnych bibliotek na żądanie (VOD TVP, VOD.pl),
  • Serwisy streamingowe z muzyką,Prasa elektroniczna oraz księgarnie z ebookami (e-kiosk.pl),
  • Bilety komunikacji miejskiej (moBILET),
  • Opłaty za parkowanie (moBILET iinne aplikacje),

Jak wygląda płatność SMS?

Na popularność tej usługi na pewno wpływa bardzo prosta obsługa. Aby uzyskać dostęp do wybranych produktów lub usług wystarczy jedynie wysłać wiadomość pod numer podany przez sprzedawcę. W odpowiedzi najczęściej wysyłany jest SMS zwrotny, który zawiera kod dostępu.

Czy da się kupić paysafecard przez SMS?

Niestety karty paysafecard nie można zakupić za pośrednictwem SMS, wyjątkiem jest jedynie sytuacja, kiedy wybrany sprzedawca ma w opcjach płatności online możliwość wyboru płatności z użyciem SMS.

Czy w Google Play można płacić SMS?

Uwaga: gdy wybierzesz opcję płatności w ramach rachunku za telefon, możesz otrzymać SMS-a zaczynającego się od „DCB” lub „DCB_Association”. Jest on generowany automatycznie i służy do sfinalizowania rejestracji płatności w ramach rachunku za telefon na koncie Google Play.

Jak nie płacić za SMS Premium?

Klienci mogą to zrobić podczas osobistej wizyty w salonie lub sklepie T-Mobile, kontaktując się z telefonicznym Biurem Obsługi Abonenta lub wysyłając SMS o treści ALL ON aby zablokować wszystkie usługi premium, lub SMS ON żeby zablokować tylko SMSy na numer, 80450.

Jak się kupuje paysafecard?

Karty PaySafeCard można kupić w marketach takich jak np. Real, Polo Market, Auchan, ale kupisz ją również np. w Żabce czy Empiku. Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, warto zajrzeć na Ceneo, Allegro lub do kilku innych dostępnych internetowo sklepów, gdzie karty PaySafeCard są dostępne w sprzedaży.

Jak można kupić paysafecard?

PAYSAFECARD – GDZIE KUPIĆ? Paysafecard informuje, że karty przedpłacone można kupić w ponad sześciuset tysiącach sklepów na całym globie, od supermarketów (np. Auchan, Real, Polo Market) poprzez kioski (np. Ruch, Kolporter) na stacjach benzynowych kończąc.

Jak kupowac w Google Play przez SMS?

Wpisz kod *111*15*1# i zatwierdź go zieloną słuchawką. Zostaniesz poproszony o podanie numeru, który chcesz zasilić i kwoty doładowania.

Jak płacić Blikiem w Google Play?

Zasada działania jest bardzo prosta – wygenerowany kod wpisujemy na terminalu zupełnie tak samo, jak kod PIN podczas płatności kartą, a następnie zatwierdzamy transakcję wewnątrz aplikacji. Niestety, wadą płatności Blik przy kasach jest mniejsza dostępność usługi w porównaniu do pozostałych metod płatności.

Jak sprawdzic czy mam wlaczone SMS Premium?

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy masz włączone jakieś prenumeraty, wyślij SMS-a o treści „Lista” na numer 6000. W tabelach znajdziesz też informacje kto jest dostawcą serwisów oferowanych w ramach usług Premium.

Jak usunac limit SMS Premium Plus?

Aby całkowicie dezaktywować usługi premium, należy zadzwonić na numer *111*83*1#. Dla kwot 35, 100 i 200 zł obowiązują następujące numery: *111*16*1#, *111*17*1# i *111*18*1#.

Czy w Kolporterze jest paysafecard?

Kolporter we wszystkich swoich salonikach prasowych, salonach Top-Press i w sklepach spożywczych Dobry Wybór wprowadził nową usługę elektroniczną – paysafecard. Klient może teraz kupić za gotówkę tzw. … rozwoju w Kolporterze. – Dysponując kodem może dokonać płatności online w serwisie lub na portalu.

Na jakich stacjach benzynowych Kupię paysafecard?

Kartę Paysafecard można nabyć m.in. w supermarketach Real, w Żabce, w Empiku, w MediaExpert, na stacjach benzynowych Lotos oraz w kioskach Ruchu.

Jak kupić kartę paysafecard online?

Paysafecard w portalu Mojeplatnosci Mojeplatnosci.pl to jedyny w Polsce autoryzowany partner paysafecard online. W naszym serwisie kupisz paysafecard bez prowizji i wychodzenia z domu. Płać w grach w szybki i bezpieczny sposób. Nie musisz podawać karty kredytowej ani danych do konta bankowego.

W jakich sklepach jest paysafecard?

Kartę Paysafecard można nabyć m.in. w supermarketach Real, w Żabce, w Empiku, w MediaExpert, na stacjach benzynowych Lotos oraz w kioskach Ruchu. Możesz wyszukać punkty sprzedaży w wygodnej wyszukiwarce na stronie Paysafecard.