Kategorie:

Czy czaro z teamu X ma dziewczynę?

Z kim jest czaro z Team X?

Wiadomo jednak, że urodziny obchodzi 13 listopada. Chłopak ma 172 cm wzrostu i pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego. Nie ma zbyt wielu informacji na temat tego, czy posiada partnerkę. Najprawdopodobniej młody tiktoker i youtuber jest singlem.

Jaką dziewczynę ma czaro?

Cezary Nykiel jest często widziany w towarzystwie różnych dziewczyn, jednak miłością jego życia najprawdopodobniej jest Julia, która również nagrywa filmiki na TikToku.

Czy czaro odszedł z Team X?

Youtuber i magik Czarek na dobre odszedł ze swoją dziewczyną Fanką z domu Team X. Niedawno chłopak opublikował wideo, w którym pokazuje całą willę od środka oraz żegna się z Natsu i Marcinem Dubielem.

Jak Czarek z teamu X ma na nazwisko?

Cezary Nykiel jest popularnym influencerem młodego pokolenia. Zasłynął w social mediach za sprawą dołączenia do popularnego Teamu X.

Czy Monika i czaro są razem?

Jednak jak się okazało, to tylko fake news. Monika Kociołek jest singielką!

Czy Cezary i Pati są razem?

Czy Czarek Nykiel i Patrycja Mołczanow są parą? Boxdel zapytał Czarka, czy on i członkini Teamu X, Patrycja Mołczanow, są ze sobą razem. Czaro zaprzeczył, tłumacząc, że ma z influnecerką po prostu dobry kontakt. – Przyjaźnimy się w sumie i dużo czasu spędzamy razem […].

Czy Pati i czaro są razem?

Boxdel zapytał Czarka, czy on i członkini Teamu X, Patrycja Mołczanow, ze sobą razem. Czaro zaprzeczył, tłumacząc, że ma z influnecerką po prostu dobry kontakt. – Przyjaźnimy się w sumie i dużo czasu spędzamy razem […].

Czy Patrycja mołczanow ma chłopaka?

Czy Patrycja Mołczanow ma chłopaka? Nie ma oficjalnej informacji mówiącej o tym, że gwiazda Teamu X ma chłopaka, więc możemy przyjąć, że Patrycja aktualnie jest singielką. Jest to na pewno bardzo dobra wiadomość dla licznego grona fanów zakochanych w swojej idolce.

Jak ma na imię czaro?

Team X 2 – Czaro Nykiel.

Jak ma na nazwisko Leksiu?

Leksiu: wiek W sieci możemy dotrzeć do informacji, że influencer tak naprawdę nazywa się Krzysztof Lekstan. Wiadomo również, że urodził się 13 sierpnia 1998 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 23 lata.

Kim jest chłopak Moniki kociołek?

Monika Kociołek i Piotr Ambryszewski mieli okazję poznać się przy produkcji filmów i zdjęć dla Teamu X. Okazuje się, że fani mogą mieć rację co do ich związku. Do tej pory Pedro milczał na swoim Instagramie. Dzisiaj postanowił opublikować zdjęcie z Santorini.

Kto jest chłopakiem Moniki kociołek?

Czy Monika Kociołek ma chłopaka? Początkowo fani podejrzewali, że Monika Kociołek i Karol Pieszko są w związku. Jednak ta wiadomość została zdementowana na jednym z filmów na kanale Natsu. Monika Kociołek aktualnie jest singielką.

Co lubi Patrycja mołczanow?

Patrycja Mołczanow nagrywa vlogi na YouTube, które chętnie oglądane są przez wielu internautów. Ponadto dziewczyna udziela się w sieci i uwielbia publikować zdjęcia na Instagramie.

Kto odchodzi z Team x2?

Okazało się, że z popularnej ekipy odchodzi jeden z youtuberów – Karol Pieszko. Youtuber o swoim odejściu opowiedział w najnowszym materiale wideo, który pojawił się w sieci. Jak większość osób zauważyła, Karol przez ostatnie dwa miesiące mało udzielał się w sieci, a wszystko spowodowane było jego prywatnymi sprawami.

Czy Czarek i Monika są razem?

Na ich instagramowych profilach możemy zobaczyć zdjęcia, które mogłyby wskazywać, że influencerzy są parą, ale w filmie Natsu Poznajcie nowy Team X dowiadujemy się, że Monika Kociołek i Karol Piech nigdy parą nie byli.

Czy Monika Kociołek jest z Czarkiem?

Czy Monika Kociołek ma chłopaka? Większość osób myślała, że Monika jest w związku z Karolem Pieszko. Jednak jak się okazało, to tylko fake news. Monika Kociołek jest singielką!