Kategorie:

Czy Cleo ma chłopaka lub męża?

Z kim jest w związku Cleo?

Cleo (piosenkarka)

Cleo z płytą superNOVA, 28 września 2020
Imię i nazwisko Joanna Krystyna Klepko
Powiązania Dwie Asie, Donatan, Ekipa Friza, Lexy Chaplin
Multimedia w Wikimedia Commons
Strona internetowa

Czy Cleo ma chłopaka 2021?

Jak udało nam się ustalić, nowy chłopak piosenkarki ma na imię Artur i jest architektem. – Cleo zatrudniła go w swojej firmie zajmującej się architekturą krajobrazu. Spotykają się już od paru miesięcy – mówi Plejadzie osoba z otoczenia piosenkarki.

Czy Cleo ma rodzinę?

Cleo: dzieciństwo i rodzina Wychowywała się na warszawskim Ursynowie. Ma brata bliźniaka. Piotr Klepko, w przeciwieństwie do siostry, ma umysł ścisły i związany jest z matematyką oraz fizyką. Mimo różnic rodzeństwo zawsze trzymało się razem i do dziś są ze sobą blisko.

Czy Cleo i Donatan są razem?

Cleo i Donatana połączyła wyjątkowa więź. Doskonale im się współpracuje. Razem stworzyli kilka przebojów i nagrali płytę Hiper/Chimera, która pokryła się potrójną platyną. Dowodem na to, że ich przyjaźń ma się wręcz doskonale, jest prezent, który piosenkarka znalazła pod choinką.

Czy Cleo ma rodzeństwo?

Piotr KlepkoCleo / Rodzeństwo

W jakim wieku jest Cleo?

38 lat (25 czerwca 1983)Cleo / Wiek

Czy Cleo ma chłopaka?

A związek trzeba pielęgnować i poświęcić mu trochę uwagi. W tym roku będzie podobnie i nie zanosi się na to, by miała więcej czasu dla siebie i bliskich. Postanowiła więc rozstać się z chłopakiem. Na początku tego roku piosenkarka uchyliła rąbka tajemnicy i potwierdziła, że jest szczęśliwie zakochana.

Czy Cleo ma rodziców?

Cleo – rodzina, rodzice, pochodzenie Joanna Klepko urodziła się w Szczecinie 25 czerwca 1983 roku. … Jednak przez intensywną karierę artystka rzadko widuje się z rodziną, a jej rodzice stwierdzili: „Dobrze dziecko, że Cię chociaż w telewizji widzę… i na święta”.

O co chodzi z Cleo i donatanem?

Cleo komentuje zdjęcie Donatana i Friza Wpis producenta skomentowała Cleo. Piosenkarka zasugerowała, że muzyk był tak zajęty projektami z Karolem Wiśniewskim, że nie znalazł czasu na wyprodukowanie singla dla niej.

Jakie auto dostała Cleo?

Był to model GLE Coupe.

Czy brat Cleo zyje?

Niestety pozostaje mi czuwanie sercem i myślą na odległość. Wszystko będzie dobrze” – napisała piosenkarka. Warto podkreślić, że piosenkarka wzięła udział w hitowej zabawie Hot 16 Challenge, którą zadedykowała swojemu bratu. Wtedy też zdradziła, że brat bliźniak ma problemy ze zdrowiem.

Kiedy urodziła się Cleo?

25 czerwca 1983 38 latCleo / Data urodzenia

Który rocznik jest Cleo?

Cleo – wiek, wzrost, ile lat ma Cleo? Cleo (Joanna Klepko) urodziła się 25 czerwca 1983 roku w Szczecinie, ma 160 centymetrów wzrostu. Wychowywała się na warszawskim Ursynowie, z wykształcenia jest architektem krajobrazu.

Czy Cleo ma dzieci?

Ja mam tyle w sobie miłości, że nie wykluczam niczego. Ja wiem, że bym była fajną mamą, ale na razie jestem fajną ciocią dla wszystkich – wyznała. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jest wiele gwiazd, które nie planują macierzyństwa i mówią o tym wprost.

Co z donatanem?

„Ona chce tworzyć zupełnie inny rodzaj muzyki, skupia się na dzieciach. Marzy, aby być nową Majką Jeżowską. Sukces programu 'The Voice’ utwierdził ją w przekonaniu, że da radę. Kontrakty z Donatanem chce wkrótce zerwać, boi się jedynie kar umownych oraz konfliktu personalnego z producentem.

Co robi Donatan?

Producent muzyczny jest właścicielem modelu, który od niedawna nie jest produkowany. … W polskim środowisku muzycznym nie brakuje ludzi, którzy dorobili się wielkiej fortuny. Jednym z nich jest Donatan, który jest czołowym producentem, a popularność zyskał m.in. dzięki wieloletniej współpracy z Cleo.