Kategorie:

Czy Bora Bora to kraj?

W jakim kraju jest Bora Bora?

Gdzie znajduje sie Bora Bora? Na Oceanie Spokojnym znajduje sie wyspa BoraBora, która jest regionem w Polinezji Francuskiej. To wlasciwie koralowy atol otaczajacy powulkaniczny stozek. BoraBora zaliczane sa do Wysp Pod Wiatrem i archipelagu Wysp Towarzystwa, znajdujacych sie na pólnocny zachód od Tahiti.

Jak długo się leci z Polski na Bora Bora?

Teraz ceny biletów Warszawa-Bora Bora zaczynają się od 9204 zł, a najkrótszy lot trwa 35 godzin.

Jak wygląda Bora Bora?

BoraBora – wyspa na Oceanie Spokojnym, koralowy atol otaczający powulkaniczny stożek, w Polinezji Francuskiej, na Wyspach Pod Wiatrem w archipelagu Wysp Towarzystwa, na północny zachód od Tahiti. … Na wyspie zamieszkuje prawie 9000 stałych mieszkańców, jej powierzchnia to około 38 km².

W jakim języku mówi się na Bora Bora?

Przewodnik Bora Bora

Region: Bora Bora
Liczba mieszkańców: 259 706 osób
Powierzchnia: 4 167 km2
Waluta: Frank CFP
Język: francuski

Czy na Bora Bora jest bezpiecznie?

Duża liczba przyjezdnych to gwarancja udanej zabawy, ale także ryzyko ewentualnej kradzieży. Mając na uwadze ten fakt, baczniej pilnujmy Naszych rzeczy osobistych (pieniędzy, dokumentów oraz biżuterii), a także nie zostawiajmy bagażu bez nadzoru. – Po drugie, spakujmy najpotrzebniejsze rzeczy.

Jak dostać się na Bora Bora?

Bezpośrednio na Bora Bora można dostać się samolotem. Na okalającym wyspę atolu Motu Mute mieści się lotnisko Bora Bora (BOB).

Ile trwa lot na Polinezję francuska?

Ile trwa lot z: Polska do: Polinezja Francuska? Lot z: Polska do: Papeete (stolica kraju Polinezja Francuska) trwa średnio 28 godz. i 15 min.

Jak najtaniej dostac się na Bora Bora?

  1. niedz., 27 lut. KRK. BOB. Ryanair. Z przesiadką W jedną stronę od 4 046 zł
  2. wt., 1 mar. WAW. BOB. LOT. Z przesiadką W jedną stronę od 4 069 zł
  3. śr., 9 mar. WRO. BOB. Lufthansa. Z przesiadką W jedną stronę od 4 745 zł

Ile kosztuje wycieczka na Bora Bora?

W przypadku najtańszych wycieczek na Bora Bora ceny zaczynają się od 12 tysięcy złotych za osobę, jednak większość ofert to wyjazdy za około 15-20 tysięcy złotych. Jeśli więc chcemy z drugą osobą pojechać na Bora Bora, cena wakacji wyniesie kilkadziesiąt tysięcy złotych za tygodniowy wypoczynek.

Kiedy najlepiej jechać na Bora Bora?

Kiedy najlepiej jechać na Bora Bora? Jeśli chcesz, żeby w trakcie Twoich wakacji temperatura była jak najwyższa, zdecyduj się na urlop w takich miesiącach jak marzec, kwiecień, luty. Wtedy na Bora Bora jest najcieplej.

Jak dostać się na Polinezję francuska?

Pomiędzy Polską a Polinezją Francuską nie istnieją żadne bezpośrednie połączenia lotnicze. Jednak można dostać się do stolicy Polinezji – Papeete połączeniem realizowanym przez linie lotnicze Air France z Warszawy z przesiadką w Paryżu. Lot taki jest bardzo długi i trwa 40 godzin i 40 minut.

Jak tanio dolecieć na Polinezję francuska?

Na londyńskie lotnisko (Heathrow) bezpośrednio dolecicie z Polski liniami – LOT oraz British Airways, natomiast najkorzystniej będzie dolecieć na lotniska ościenne np. Gatwick, Luton, Stansted takimi liniami jak easyJet, Wizz Air lub Ryanair i skorzystać z bezpośredniego transferu autokarowego.

Ile się leci na Tahiti?

Do Tahiti, Papetee leci sie ok 26 godz. Warszawa – lotnisko europejskie (np. Londyn) ok. 2 godz., lotnisko europejskie – Papetee na Tahiti (z przesiadką np.

Ile kosztuje lot na Tahiti?

Ile kosztuje najtańszy lot do Tahiti? Najtańszy bilet lotniczy do Tahiti z Polski znaleziony w ciągu ostatnich 72 godzin kosztował 5 822 zł. Najpopularniejsza trasa to Warszawa Lotnisko Chopina – Papeete Faaa, a najtańszy znaleziony na niej w ciągu ostatnich 72 godzin bilet w obie strony kosztował 5 822 zł.

Jak leciec na Bora Bora?

Wiele osób wybiera loty z Paryża do Papeete – stolicy Polinezji Francuskiej. Lotnisko znajduje się na wyspie Tahiti, która wchodzi w skład Wysp Towarzystwa. Następnie z Papeete bezpośrednio na BoraBora.

Kiedy najlepiej lecieć na Bora Bora?

Kiedy najlepiej jechać na Bora Bora? Jeśli chcesz, żeby w trakcie Twoich wakacji temperatura była jak najwyższa, zdecyduj się na urlop w takich miesiącach jak marzec, kwiecień, luty. Wtedy na Bora Bora jest najcieplej.