Kategorie:

Czy Basia z Hotelu Paradise jest z Krzysiem?

Z kim jest Basia z hotelu Paradis?

Wiadomość o zaręczynach Basi Pędlowskiej i Krzysztofa Śwista z „Hotelu Paradise” zelektryzowała ich fanki i fanów, bo mówiło się o końcu relacji tej pary. Tymczasem zakochani postanowili, że chcą razem spędzić życie!

Czy Basia i Krzysztof z Hotelu Paradise są razem?

Basia i Krzysztof z „Hotelu Paradise” połączyli się dopiero po programie. Nikt nawet nie podejrzewał, że ta dwójka stworzy razem tak trwały związek. W programie byli połączeni w pary z zupełnie kimś innym, a Basia nawet wygrała program. Para niedawno się zaręczyła, a teraz cieszą się ze wspólnych chwil.

Czy Ania jest z Ivanem?

Jak sami dziś wyznali, choć nie wygrali finału „Hotelu Paradise” wygrali główną nagrode w życiu – miłość! Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko obwieścili dziś obserwującym ich media społecznościowe i widzom show, że są razem. Tym samym są jedyną parą, która powstała i trwa nadal po drugiej edycji „Hotelu Paradise”.

Czy Bibi i Simon są razem?

Bibi i Simon byli jedną z najmocniejszych par trzeciej edycji „Hotelu Paradise” i choć ostatecznie nie wygrali programu, wszyscy sądzili, że Zanzibar opuszczają z największą nagrodą – prawdziwą miłością przy swoim boku. Niestety, już 30 czerwca Simon opublikował wpis, w którym potwierdził ich rozstanie.

Czym zajmuje się Basia z Hotelu Paradise?

Nie toleruje kłamstwa. Na co dzień pracuje w jednej z restauracji w Gdańsku jako kelnerka, a w weekendy uczy się w szkole wizażu. Najbardziej dumna jest z tego, że mimo złamanego w wypadku kręgosłupa, nie poddała się i wróciła do treningów. Jej pasją są również języki obce – w szczególności hiszpański i włoski.

Kim jest Basia z Hotelu Paradise 3?

W 3. edycji „Hotelu Paradise” Barbara Pędlowska i Krystian Ferretti tworzyli jedną z najmocniejszych par. Na oczach widzów oficjalnie weszli w związek i wyznali sobie miłość. Dzięki sympatii innych uczestników zwyciężyli, a tym samym w finale pokonali Bibi i Simona.

Jak się nazywa Krystian z Hotelu Paradise?

Krystian Ferretti zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w trzeciej edycji „Hotelu Paradise„, gdzie tworzył związek z Basią.

Gdzie mieszka Basia i Krzysztof?

Krzysztof mieszka w Rzeszowie, zaś Basia w Trójmieście. Para wciąż ukrywa przed fanami, gdzie zdecydowała się uwić wspólne gniazdko.

Czy Ania jest z Ivanem po programie?

Ania Matyasek i Ivan Yevtushen potwierdzili wczoraj, że są parą również po programie. Jedna z ulubionych par „Hotelu Paradise 2” jest razem.

Z kim jest Ivan po programie?

W programie oboje nie ukrywają, że połączyło ich coś więcej niż taktyka. W rajskiej willi Matyasek i Yevtushenko dotychczas nie szczędzili sobie czułości. Zakochana dwójka doczekała się już sporego grona fanów, którzy kibicują ich związkowi i wierzą, że po programie Ania i Ivan nadal są razem.

Czy Bibi i Simon wrócili do siebie?

Rozstanie finalistów trzeciej edycji Hotel Paradise zaskoczyło ich fanów, którzy wierzyli, że związek Bibi i Simona przetrwa wszystko. Po rozstaniu oboje podkreślili, że pozostają w przyjacielskich relacjach i nie mają do siebie żalu.

Dlaczego Simon i Bibi się rozstali?

Bibi przez dłuższy czas nie chciała komentować sprawy. Dopiero teraz w wywiadzie z portalem party.pl wyznała, dlaczego tak naprawdę ich drogi się rozeszły. – To był poważny związek, mieliśmy wiele pomysłów na siebie, co byśmy mogli razem stworzyć. Natomiast z czasem wyszły różnice zdań.

Czy Basia odpadła z Hotelu Paradise?

Basia odpadła z Hotelu Paradise Niestety, Luiza zdecydowała się rozbić związek Basi i Krystiana i podczas jednego z Rajskich Rozdania, posiadając immunitet, stanęła za Krystianem. Basia natomiast wybrała Kamila, za którym stała również Sara. Mężczyzna wybrał Sarę i tym samym Basia musiała opuścić Hotel Paradise.

W jakiej restauracji pracuje Basia z Hotelu Paradise?

Kłopoty przyciąga jak magnes. 26-letnia Basia Pędlowska z Gdańska to z jednej strony silna, temperamentna, niezależna i zaradna kobieta. Z drugiej wrażliwa, empatyczna i wiecznie uśmiechnięta. Na co dzień pracuje w jednej z gdańskich restauracji jako kelnerka, a w weekendy uczy się w szkole wizażu.

Z kim jest Basia po programie?

Wśród ulubieńców z trzeciej edycji, która miała swój finał kilka tygodni temu, są Basia i Krzysztof! W programie najpierw połączyła ich przyjaźń, potem wielka miłość! Jednak w ich związku nie zawsze jest kolorowo, o czym w najnowszym poście pisze Basia Pędlowska.

Czy Krystian z Hotelu Paradise?

Krystian z „Hotelu Paradise” pokazał nową dziewczynę Rozstanie Krystiana i Basi z ” Hotelu Paradise ” mocno zaskoczyło widzów programu. Zwycięzcy 3. edycji programu poinformowali fanów, o tym, że nie są już razem zaraz po finale show.