Kategorie:

Czy Basia i Krzysztof są razem?

Z kim jest Basia z Hotelu Paradise?

Wiadomość o zaręczynach Basi Pędlowskiej i Krzysztofa Śwista z „Hotelu Paradise” zelektryzowała ich fanki i fanów, bo mówiło się o końcu relacji tej pary. Tymczasem zakochani postanowili, że chcą razem spędzić życie!

Czy Basia jest z krzyskiem?

Krzysztof Świst i Barbara Pędlowska z trzeciej edycji Hotelu Paradise zaręczyli się! Krzysztof oświadczył się ukochanej podczas wspólnych wakacji w Turcji.

Czy Bibi i Simon są razem?

Bibi i Simon byli jedną z najmocniejszych par trzeciej edycji „Hotelu Paradise” i choć ostatecznie nie wygrali programu, wszyscy sądzili, że Zanzibar opuszczają z największą nagrodą – prawdziwą miłością przy swoim boku. Niestety, już 30 czerwca Simon opublikował wpis, w którym potwierdził ich rozstanie.

Gdzie mieszka Basia i Krzysztof?

Krzysztof mieszka w Rzeszowie, zaś Basia w Trójmieście. Para wciąż ukrywa przed fanami, gdzie zdecydowała się uwić wspólne gniazdko.

Czy Basia z Hotelu Paradise jest z Krzysiem?

Krzysztof Świst i Barbara Pędlowska z „Hotelu Paradise” zaręczyli się! Uczestnik flagowego formatu TVN7 oświadczył się ukochanej w egzotycznej Turcji, a ona powiedziała „tak”! Radosną nowinę przekazali za pośrednictwem nowego odcinka vloga z wakacji.

Kim jest Basia z Hotelu Paradise 3?

W 3. edycji „Hotelu Paradise” Barbara Pędlowska i Krystian Ferretti tworzyli jedną z najmocniejszych par. Na oczach widzów oficjalnie weszli w związek i wyznali sobie miłość. Dzięki sympatii innych uczestników zwyciężyli, a tym samym w finale pokonali Bibi i Simona.

Czy Basia jest z Krzysztofem Hotel Paradise?

Krzysztof Świst i Barbara Pędlowska z „Hotelu Paradise” zaręczyli się! Uczestnik flagowego formatu TVN7 oświadczył się ukochanej w egzotycznej Turcji, a ona powiedziała „tak”! Radosną nowinę przekazali za pośrednictwem nowego odcinka vloga z wakacji.

Czy Ania jest z Ivanem?

Jak sami dziś wyznali, choć nie wygrali finału „Hotelu Paradise” wygrali główną nagrode w życiu – miłość! Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko obwieścili dziś obserwującym ich media społecznościowe i widzom show, że są razem. Tym samym są jedyną parą, która powstała i trwa nadal po drugiej edycji „Hotelu Paradise”.

Czy Bibi i Simon wrócili do siebie?

Rozstanie finalistów trzeciej edycji Hotel Paradise zaskoczyło ich fanów, którzy wierzyli, że związek Bibi i Simona przetrwa wszystko. Po rozstaniu oboje podkreślili, że pozostają w przyjacielskich relacjach i nie mają do siebie żalu.

Dlaczego Simon i Bibi się rozstali?

Bibi przez dłuższy czas nie chciała komentować sprawy. Dopiero teraz w wywiadzie z portalem party.pl wyznała, dlaczego tak naprawdę ich drogi się rozeszły. – To był poważny związek, mieliśmy wiele pomysłów na siebie, co byśmy mogli razem stworzyć. Natomiast z czasem wyszły różnice zdań.

Gdzie mieszka Basia z Hotelu Paradise?

Trzymacie kciuki za Basię i Krzysztofa? Widać, że ta para z „Hotelu Paradise 3″ dogaduje się doskonale. Ich związek niedawno przeszedł na nowy etap – zamieszkali ze sobą! Choć Pędlowska jest z Trójmiasta, a Świst z Rzeszowa, oboje postanowili, że przeprowadzą się do Warszawy!

Kim jest Krystian z Hotel Paradise?

Krystian Ferretti jest zwycięzcą trzeciej edycji „Hotelu Paradise„. Jego związek z Basią nie przetrwał, jednak mężczyzna poznał inną kobietę. Jak sam przyznał, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Opublikował romantyczne zdjęcie z ukochaną.

Z kim jest Basia po programie?

Wśród ulubieńców z trzeciej edycji, która miała swój finał kilka tygodni temu, są Basia i Krzysztof! W programie najpierw połączyła ich przyjaźń, potem wielka miłość! Jednak w ich związku nie zawsze jest kolorowo, o czym w najnowszym poście pisze Basia Pędlowska.

Czym zajmuje się Basia z Hotelu Paradise?

Nie toleruje kłamstwa. Na co dzień pracuje w jednej z restauracji w Gdańsku jako kelnerka, a w weekendy uczy się w szkole wizażu. Najbardziej dumna jest z tego, że mimo złamanego w wypadku kręgosłupa, nie poddała się i wróciła do treningów. Jej pasją są również języki obce – w szczególności hiszpański i włoski.

Czy ATA jest z Arturem?

Fani programu szybko posądzili ich o oszustwo, ponieważ uczestnicy deklarowali, że łączy ich jedynie przyjaźń i raczej nie pojawi się między nimi nic więcej. Pod koniec 2020 roku Artur pochwalił się publicznie nową dziewczyną, a chwilę później to samo zrobiła Ata.

Czy Ania jest z Ivanem po programie?

Ania Matyasek i Ivan Yevtushen potwierdzili wczoraj, że są parą również po programie. Jedna z ulubionych par „Hotelu Paradise 2” jest razem.