Kategorie:

Czy Bartek i Dominika z Hotelu Paradise są razem?

Z Kim jest Bartek z Hotelu Paradise?

Bartek Graczyk i Dominika Konował wzięli udział w drugiej edycji programu „Hotel Paradise” emitowanego na antenie TVN7. Para dała widzom wiele powodów, by zacząć sądzić, że jest w sobie naprawdę zakochana.

Czy Artur i ATA są razem?

Fani programu szybko posądzili ich o oszustwo, ponieważ uczestnicy deklarowali, że łączy ich jedynie przyjaźń i raczej nie pojawi się między nimi nic więcej. Pod koniec 2020 roku Artur pochwalił się publicznie nową dziewczyną, a chwilę później to samo zrobiła Ata.

Czy Ania jest z Ivanem?

Jak sami dziś wyznali, choć nie wygrali finału „Hotelu Paradise” wygrali główną nagrode w życiu – miłość! Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko obwieścili dziś obserwującym ich media społecznościowe i widzom show, że są razem. Tym samym są jedyną parą, która powstała i trwa nadal po drugiej edycji „Hotelu Paradise”.

Czy Magda z Hotelu Paradise jest z Robertem?

Hotel Paradise 2: Robert i Magda rozstali się. Model pokazał nową dziewczynę, aktualności programu Hotel Paradise – oficjalna strona stacji TVN.

Kto pobil Kamila z Hotelu Paradise?

Łukasz Karpiński został pobity. Łukasz Karpiński, finalista drugiej edycji „Hotelu Paradise”, w połowie września poinformował w mediach społecznościowych, że został pobity. Wówczas nie chciał jednak zdradzać wielu szczegółów. Ujawnił, że został zaatakowany butelką w tył głowy.

Z kim jest ATA Postek?

Beata „AtaPostek – chłopak W styczniu tego roku w końcu jednak potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki i zaprezentowała obserwatorom swojego chłopaka. Przystojniak, który podbił jej serce, to wysoki brunet, Piotr Wójcik. Poznaliśmy się na Instagramie.

Czy Magda i Robert są razem?

„Hotel Paradise” kończy się. … Magda i Robert, którzy co prawda nie dotarli do finału, ale zapewniali o prawdziwości swojej relacji, rozstali się. Oboje wydali oświadczenia.

Czy Ania jest z Ivanem po programie?

Ania Matyasek i Ivan Yevtushen potwierdzili wczoraj, że są parą również po programie. Jedna z ulubionych par „Hotelu Paradise 2” jest razem.

Czy Magda i Robert są razem po programie?

Magda i Robert z „Hotelu Paradise” nie są już parą Magda i Robert z „Hotelu Paradise” nie są razem po programie.

Czy Dominika jest z Bartkiem?

Jednak największym zaskoczeniem dla fanów rajskiego hotelu było to, co stało się po między Domi a Bartkiem. Dominika Konował i Bartek Graczyk rozstali się w dniu zakończenia nagrań do programu ! Wszystko, co było pomiędzy mną a Dominiką, zakończyło się od razu po zakończeniu programu.

Co z Kamilem z Hotelu Paradise?

Przypomnijmy, że w Hotelu Paradise Kamil był w parze z Julią, a Nathalia obecnie próbuje tworzyć związek z Marcinem, choć ostatnio ma poważną konkurencję w postaci pięknej Białorusinki, Kary.

Co robi Julia z Hotelu Paradise?

Julia z „Hotelu Paradise” nago na Instagramie Nowa uczestniczka „Hotelu Paradise” swoją przyszłość wiąże z kosmetologią, choć nie ukrywa także, że „ciągnie ją w kierunku aktorstwa”. Skrodzkiej zdarza się także pozować przed obiektywem aparatu w roli modelki.

Czym zajmuje się Ata Postek?

„Hotel Paradise” nie jest telewizyjnym debiutem Aty. 28-latka, która na co dzień pracuje jako asystentka znanego stylisty Grzegorza Blocha, a prywatnie jest siostrą fryzjera gwiazd Piotra Postka, wcześniej występowała już przed kamerami.

Czy Robert i Magda z Hotelu Paradise są razem?

Hotel Paradise” kończy się. … Magda i Robert, którzy co prawda nie dotarli do finału, ale zapewniali o prawdziwości swojej relacji, rozstali się. Oboje wydali oświadczenia.

Co z Anią i Iwanem?

Ania i Ivan tworzą szczęśliwy związek już od dwóch lat. Zakochani wzięli udział w drugiej edycji „Hotelu Paradise” w TVN 7. Od początku było widać, że są dla siebie stworzeni. Co ciekawe, zakochani po zakończeniu programu aż przez osiem miesięcy ukrywali, że są razem.

Czy Sonia jest z Łukaszem?

Fanów zawsze jednak intrygowało, jak Sonia poukładała swoje życie uczuciowe. Po programie nie związała się ze swoim partnerem z show Łukaszem Karpińskim, co zresztą nie było zaskoczeniem, ponieważ oboje nigdy nie ukrywali, że na pewno nie połączy ich żadne większe uczucie, nawet przyjaźń.