Kategorie:

Czy Artur jest z ATA?

Z kim jest ATA Postek?

Beata „AtaPostek – chłopak W styczniu tego roku w końcu jednak potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki i zaprezentowała obserwatorom swojego chłopaka. Przystojniak, który podbił jej serce, to wysoki brunet, Piotr Wójcik. Poznaliśmy się na Instagramie.

Czy Ania jest z Ivanem?

Jak sami dziś wyznali, choć nie wygrali finału „Hotelu Paradise” wygrali główną nagrode w życiu – miłość! Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko obwieścili dziś obserwującym ich media społecznościowe i widzom show, że są razem. Tym samym są jedyną parą, która powstała i trwa nadal po drugiej edycji „Hotelu Paradise”.

Kim jest ATA z Hotelu Paradise?

Kim jest Ata Postek? To nie tylko celebrytka i influencerka, ale także zwyciężczyni drugiej edycji programu TVN7 – Hotel Paradise. Ata była jedną z uczestniczek, która weszła do hotelu na Bali w trakcie programu i nieźle namieszała.

Czy Dominika jest z Bartkiem?

Jednak największym zaskoczeniem dla fanów rajskiego hotelu było to, co stało się po między Domi a Bartkiem. Dominika Konował i Bartek Graczyk rozstali się w dniu zakończenia nagrań do programu ! Wszystko, co było pomiędzy mną a Dominiką, zakończyło się od razu po zakończeniu programu.

Czym zajmuje się Ata Postek?

„Hotel Paradise” nie jest telewizyjnym debiutem Aty. 28-latka, która na co dzień pracuje jako asystentka znanego stylisty Grzegorza Blocha, a prywatnie jest siostrą fryzjera gwiazd Piotra Postka, wcześniej występowała już przed kamerami.

Co robi Julia z Hotelu Paradise?

Julia z „Hotelu Paradise” nago na Instagramie Nowa uczestniczka „Hotelu Paradise” swoją przyszłość wiąże z kosmetologią, choć nie ukrywa także, że „ciągnie ją w kierunku aktorstwa”. Skrodzkiej zdarza się także pozować przed obiektywem aparatu w roli modelki.

Czy Ania jest z Ivanem po programie?

Ania Matyasek i Ivan Yevtushen potwierdzili wczoraj, że są parą również po programie. Jedna z ulubionych par „Hotelu Paradise 2” jest razem.

Z kim jest Ivan po programie?

W programie oboje nie ukrywają, że połączyło ich coś więcej niż taktyka. W rajskiej willi Matyasek i Yevtushenko dotychczas nie szczędzili sobie czułości. Zakochana dwójka doczekała się już sporego grona fanów, którzy kibicują ich związkowi i wierzą, że po programie Ania i Ivan nadal są razem.

Czy ATA i Artur z Hotelu Paradise są razem?

Fani programu szybko posądzili ich o oszustwo, ponieważ uczestnicy deklarowali, że łączy ich jedynie przyjaźń i raczej nie pojawi się między nimi nic więcej. Pod koniec 2020 roku Artur pochwalił się publicznie nową dziewczyną, a chwilę później to samo zrobiła Ata.

Co z Dominiką z Hotelu Paradise?

Już w programie miała szczupłą sylwetkę, ale teraz przeszła samą siebie. Dominika z „Hotelu Paradise” już prawie pół roku walczy o swoją sylwetkę. Regularnie ćwiczy u boku trenera, a efekty są naprawdę spektakularne. Dominika była uczestniczką drugiej edycji „Hotelu Paradise„.

Co się stalo Kamilowi z Hotelu Paradise?

Podczas ostatniej „puszki pandory” w drugiej edycji „Hotelu Paradise” gościli również wyeliminowani uczestnicy. Wśród nich nie zabrakło jednej z bardziej barwnych postaci, czyli Kamila. … Widzowie dostrzegli podbite oko Kamila podczas „puszki pandory” w „Hotelu Paradise 2″.

Gdzie pracuje ATA Postek?

Ata z „Hotelu Paradise” w „Klinice bez tajemnic” 28-latka, która na co dzień pracuje jako asystentka znanego stylisty Grzegorza Blocha, a prywatnie jest siostrą fryzjera gwiazd Piotra Postka, wcześniej występowała już przed kamerami.

Czy Kamil jest z Julią Hotel Paradise?

Wkrótce z programem pożegnał się także i Kamil. Julia otrzymała szansę razem z nim ponownie zameldować się w hotelu, jednak dziewczyna postawiła na siebie i wróciła do programu sama.

Co się stalo Kamilowi z hotelu Paradise?

Podczas ostatniej „puszki pandory” w drugiej edycji „Hotelu Paradise” gościli również wyeliminowani uczestnicy. Wśród nich nie zabrakło jednej z bardziej barwnych postaci, czyli Kamila. … Widzowie dostrzegli podbite oko Kamila podczas „puszki pandory” w „Hotelu Paradise 2″.

Czy Magda i Robert są razem?

„Hotel Paradise” kończy się. … Magda i Robert, którzy co prawda nie dotarli do finału, ale zapewniali o prawdziwości swojej relacji, rozstali się. Oboje wydali oświadczenia.

Co z Anią i Iwanem?

Ania i Ivan tworzą szczęśliwy związek już od dwóch lat. Zakochani wzięli udział w drugiej edycji „Hotelu Paradise” w TVN 7. Od początku było widać, że są dla siebie stworzeni. Co ciekawe, zakochani po zakończeniu programu aż przez osiem miesięcy ukrywali, że są razem.