Kategorie:

Czy Ariana Grande wyszła za mąż?

Za kogo wyszła Ariana Grande?

Dalton GomezAriana Grande / Mąż (od 2021)

Kto jest mężem Ariany Grande?

Dalton GomezAriana Grande / Mąż (od 2021)

Czy Ariana Grande ma męża 2021?

Gdzie? O tym, że Ariana Grande wzięła ślub z Daltonem Gomezem, agentem nieruchomości, a prywatnie dobrym znajomym Miley Cyrus, jako pierwszy poinformował portal TMZ. Informator serwisu plotkarskiego zdradził, że ceremonia odbyła się w weekend 15-16 maja 2021 roku w Montecito, a konkretnie w domu wokalistki.

Czy Ariana Grande wziela ślub?

Gwiazda odnalazła szczęście u boku agenta nieruchomości Daltona Gomeza. Para potwierdziła związek w maju 2020 roku, a zaledwie kilka miesięcy później się zaręczyła. Okazuje się, że poszli o krok dalej i w tajemnicy przed mediami wzięli ślub. Ariana pochwaliła się zdjęciami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jakie jest ulubione słowo Ariany Grande?

Yuh – zabawna kompilacja z „ulubionym” słowem Ariany Grande Zauważyli, że krótkie „yuh” pojawia się w wielu piosenkach Ariany Grande.

Co lubi co lubi Ariana Grande?

Ma kilkadziesiąt tatuaży. Fani zauważyli, że tylko w 2020 roku zrobiła sobie aż trzy „dziary” – motyle oraz napis „baby” na ramionach. Mówi się, że ulubioną marką kosmetyczną Ariany Grande jest Benefit. Ariana uwielbia grać w Monopoly. Piosenkarka ma około 155 centymetrów wzrostu.

Z kim wzięła ślub Ariana Grande?

Dalton GomezAriana Grande / Mąż (od 2021)

Ile ma pieniedzy Ariana Grande?

Majątek Ariany Grande szacowany jest na $220 mln. Na trasie koncertowej w 2019 roku zarobiła $146 mln brutto.

Gdzie Ariana Grande wzięła ślub?

Jak informuje TMZ ceremonia odbyła się w domu pary w Kalifornii. News został potwierdzony przez przedstawiciela Ariany dla magazynu People.

Czy Ariana Grande lubi sushi?

Oprócz sushi i truskawek. 🙂 Ariana już nie je sushi, ponieważ jest wegetarianką. Najczęściej je różne sałatki, owoce i warzywa, migdały czy orzechy, a na śniadanie je owsiankę.

Jak ma na imię pies Ariany Grande?

Ariana Grande i jej 12 psów: Lily, Snape, Myron, Toulouse, Coco, Ophelia, Pignoli, Lafayette, Cinnamon, Strauss, Sirius i Fawkes.

Z czego zasłynęła Ariana Grande?

Grande rozpoczęła swoją karierę w 2008 roku, będąc w obsadzie musicalu 13, zyskując później sławę dzięki roli Cat Valentine w dwóch produkcjach stacji Nickelodeon, w tym Victoria znaczy zwycięstwo (2010–2013) oraz jej kontynuacji, Sam i Cat (2013–2014).

Czy Ariana Grande ma polskie korzenie?

Gwiazda znana z takich filmów jak „Burleska”, „Deadwood” czy „Miasto tajemnic” ma polskie korzenie. Jej dziadkowie ze strony mamy pochodzili z wioski pod Sieradzem, skąd wyemigrowali do USA.

Jaka jest z charakteru Ariana Grande?

Ariana Grande

Pseudonim Moonlightbae, Ari
Data i miejsce urodzenia 26 czerwca 1993 Boca Raton
Typ głosu sopran (C#3-E7, 4 oktawy)
Gatunki pop, R&B, contemporary R&B
Zawód wokalistka, modelka, aktorka

Ile wzrostu ma Ariana Grande 2020?

Ariana Grande ma 153 cm wzrostu, chociaż niektóre źródła podają, że ma 155 cm. Jak na polskie warunki należy do niskich gwiazd.

Co najbardziej lubi jesc Ariana Grande?

Oprócz sushi i truskawek. 🙂 Ariana już nie je sushi, ponieważ jest wegetarianką. Najczęściej je różne sałatki, owoce i warzywa, migdały czy orzechy, a na śniadanie je owsiankę.