Kategorie:

Czy Ania Wendzikowska ma męża?

Z kim ma dzieci Wendzikowska?

Anna Wendzikowska jest mamą dwóch córek. Starsza, Kornelia, urodziła się w 2015 roku i jest owocem związku z wokalistą zespołu Audiofeels, Patrykiem Ignaczakiem. Drugie dziecko, Antonina, urodziło się trzy lata później, a jego ojcem jest Jan Bazyl, z którym dziennikarka była związana aż do 2020 roku.

Ile lat mają córki Wendzikowskiej?

Na pierwszym miejscu jednak zawsze stawia swoje dwie córeczki: 6-letnią Kornelię i 3-letnią Antosię. Anna Wendzikowska wyznała ostatnio, że dziewczynki nie mają kontaktu z dziadkami, a ona sama nie utrzymuje żadnych relacji ze swoimi rodzicami… Są małżeństwem od dwudziestu lat.

Z kim jest teraz Anna Wendzikowska?

Następnie dziennikarka spotykała się z przedsiębiorcą Janem Bazylem. To właśnie on jest ojcem Tosi, drugiej córki gwiazdy. Jednak ten związek również nie przetrwał próby czasu. Obecnie Anna Wendzikowska jest szczęśliwą mamą dwóch córek, ale przy jej boku na razie nie ma żadnego mężczyzny.

Ile waży Anna Wendzikowska?

Okazało się wówczas, że Anna Wendzikowska ma 172 cm wzrostu, a jej waga to 54 kilogramy. Jej BMI wynosi zatem 18,25 i wskazuje na niedowagę. Influencerka prowadzi bardzo aktywny tryb życia.

Ile dzieci ma Wendzikowska?

Anna Wendzikowska to popularna polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Jest także mamą dwóch córeczek – 2-letniej Antoniny i 5-letniej Kornelii.

Czy Malwina i Anna Wendzikowska to siostry?

Nie przeszkadzało to jednak ani jej ukochanemu ani spotkanej w teatrze Ani Wendzikowskiej, która prywatnie jest kuzynką Malwiny. Dziennikarka i stylistka wprost za sobą przepadają – nazywają się nawet „siostrami”. Wędzikowska ma na swoim koncie m.in. pracę dla Dody, Maryli Rodowicz oraz gwiazd programu Top Model.

Ile dzieci ma Ania Wendzikowska?

Anna Wendzikowska to popularna polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Jest także mamą dwóch córeczek – 2-letniej Antoniny i 5-letniej Kornelii.

Ile ma lat Wędzikowska?

40 lat (24 lutego 1981)
Malwina Wędzikowska/Wiek

Skąd pochodzi Anna Wendzikowska?

Warszawa, Polska
Anna Wendzikowska/Miejsce urodzenia

Ile wzrostu ma Anna Wendzikowska?

172 cm
Anna Wendzikowska/Wzrost

Na co choruje córka Anny Wendzikowskiej?

Dziewczynka cierpi na niedorozwój nerwów wzrokowych, a jej jedno oko nie jest do końca sprawne. Kornelia musi więc nosić okulary. Jej choroba stała się pożywką dla hejterów, którzy dopytywali dziennikarkę, „czy jej córka jest niedorozwinięta”. O tej trudnej sytuacji dziennikarka powiedziała w wywiadzie dla „Gali”.

Ile lat ma Malwina Wędzikowska?

40 lat (24 lutego 1981)
Malwina Wędzikowska/Wiek

Kim jest Jan Bazyl?

Jan Bazyl – wiek, zawód. Wiadomo, że Jan Bazyl zajmuje się biznesem i inwestycjami w branży spożywczej. Już trzy lata temu Business Insider reklamował go jako specjalistę od inwestycji rodzaju private equity – sposobu finansowania spółek, które nie funkcjonują w publicznym obiegu.

Kiedy urodziła się Malwina Wędzikowska?

24 lutego 1981 40 lat
Malwina Wędzikowska/Data urodzenia

Kiedy urodziła Anna Wendzikowska?

7 września 1981 40 lat
Anna Wendzikowska/Data urodzenia