Kategorie:

Czy Ania i Czarek są razem?

Z kim jest Czarek z Love Island?

Jak się jednak okazuje, Czarek z Love Island odnalazł szczęście w miłości i związał się z Natalią. Co więcej, para wybrała się w romantyczną, wakacyjną podróż. Tylko spójrzcie! Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Czarkowi i Natalii dużo miłości!

Czy Ania jest z Mackiem?

Ania z „Love Island” do tej pory nie miała szczęście w miłości. W willi początkowo nawiązała relację z Maćkiem, jednak była ona dość burzliwa i szybko doszło do rozstania. … Niestety niedługo po programie para ogłosiła swoje rozstanie.

Co z Anią z Love Island?

Rozstali się po kilku miesiącach. Anna Burska, która wystąpiła w trzeciej edycji „Love Island”, także nie miała zbyt dużego szczęścia w miłości. … Z Cezarym Mroczkowskim, w parze z którym zajęła w „Love Island” trzecie miejsce, również nie stworzyła poważnego związku.

Czy Czarek ma dziewczynę?

Pokazał zdjęcie z ukochaną Czarek wrzucił na InstaStories zdjęcie, na którym czule całuje się z brunetką Natalią. Para wybrała się razem do Pragi, gdzie – oceniając po fotografii – spędziła wspólnie romantyczny czas.

Czy Waleria i Piotr są razem?

We wrześniu Waleria z trzeciej edycji programu „Love Island” potwierdziła, że jej związek z Piotrem się rozpadł. Oficjalnym powodem rozstania miała być dzieląca ich odległość.

Co z Anią i Czarkiem?

Ania i Czarek z „Love Island” rozstali się ponad tydzień temu, a już dwa dni później na InstaStory dziewczyny pojawiły się ujęcia sugerujące, że spędza czas z Maćkiem. Przez chwilę była z nim parą w programie, mieli się nawet ku sobie, ale ostatecznie zostawił ją dla Zery.

Kim jest dziewczyną Czarka?

Jak się okazuje, również Czarek odnalazł swoje szczęście. Choć po rozstaniu z Maffashion nie był widywany z żadną kobietą, to teraz się to zmieniło. Życie uczuciowe youtubera znanego z popularnego kanału „Abstrachuje” również kwitnie. W miniony weekend przedstawił światu swoją nową partnerkę – Julię Zawadzką.

Kto jest dziewczyną Czarka?

Wszyscy wiemy, jak potoczyło się życie Kuczyńskiej. Jest zaręczona z Fabijańskim, we wrześniu urodził im się syn, Bastek i są w trakcie budowy domu pod Warszawą. Z kolei Czarek Jóźwiak związał się znowu z Julią, ale o innym nazwisku – Julia Zawadzką.

Czy pary z Love Island są razem?

Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski byli uczestnikami drugiej edycji „Love Island”, która była emitowana na antenie Polsatu jesienią 2020 roku. … Karwacka i Łubkowski nie wygrali „Love Island”, ale są razem do dzisiaj. Łączące ich uczucie kwitnie, o czym najlepiej świadczy najnowszy wpis na jego instagramowym profilu.

Czy Piotr i Stella są razem?

Stella Staniszewska i Piotr Szczurek, uczestnicy trzeciej edycji randkowego reality show „Love Island. Wyspa miłości”, pod koniec maja za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdzili, że nie już razem.

Czy Ania i Cezary z Love Island są razem?

Choć trzecia edycja programu Love Island. Wyspa miłości zakończyła się całkiem niedawno, już oficjalnie zostało potwierdzone pierwsze rozstanie jednej z finałowych par. Ania i Cezary, którzy głosami widzów zajęli ostatecznie trzecie miejsce, właśnie ogłosili, że ich związek to już przeszłość.

Czy Ania Burska jest z Czarkiem?

Ania i Czarek rozstali się po krótkim czasie. Aktualnie Anna więcej czasu spędza z innym swoim partnerem z „Love Island”, Maćkiem.

Ile lat ma dziewczyna Czarka?

Okazuje się, że dziewczyna ma dopiero 21 lat, a przypomnijmy, że gwiazda kanału Abstrachuje w tym roku obchodziła swoje 28. urodziny. Wielu fanów twórcy internetowego zauważyło tożsamość imion z poprzedniczką Zawadzkiej.

Z kim jest Cezary Nykiel?

Wiadomo jednak, że urodziny obchodzi 13 listopada. Chłopak ma 172 cm wzrostu i pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego. Nie ma zbyt wielu informacji na temat tego, czy posiada partnerkę. Najprawdopodobniej młody tiktoker i youtuber jest singlem.

Czy Caroline i Mateusz są razem?

„Love Island”: Caroline i Mateusz rozstali się! „Jest to trudny czas…” Niestety, to koniec związku Caroline i Mateusza, zwycięzców 3. edycji „Love Island”!

Czy Mateusz i Caroline są nadal razem?

Caroline i Mateusz to finaliści trzeciej edycji „Love Island”. Wydawać by się mogło, że tworzą zgrany duet, któremu kibicowało mnóstwo fanów. Niestety, jak się okazało, ich związek to już przeszłość. Caroline zdradziła na Insta Stories, że już nie są razem.