Kategorie:

Czy 4F to dobra marka?

Z jakiego kraju jest firma 4F?

4F – polska marka odzieży i akcesoriów sportowych, należąca do spółki OTCF. Oferuje produkty zarówno do treningu jak i codziennego noszenia.

Co znaczy nazwa 4F?

Początkowo brand nazywał się 4FUN, ale wraz ze zmianą jego strategii i konceptu, zmodyfikowaliśmy również nazwę – stąd 4F Sport Performance. Później skróciliśmy ją do 4F, bo jest to krótka, zwięzła i dobra forma do komunikacji.

Gdzie 4F produkuje ubrania?

Część produkcji robimy w Polsce, część – w Europie, część zlecamy Chinom. Ponieważ tam zaczął szyć cały świat, Chiny wyprzedziły technologicznie inne kraje, stać je na każdy sprzęt.

Kto jest wlascicielem firmy 4F?

Gościem TVN24 BiS był Igor Klaja, prezes spółki OTCF, która jest właścicielem marek 4F i Outhorn.

Ile jest warta firma 4F?

W 2020 roku przychody ze sprzedaży OTCF wyniosły 857 mln zł, wobec 799 mln zł rok wcześniej. W ubiegłym roku zysk spółki wyniósł 65,7 mln zł i był ponad trzykrotnie wyższy niż w 2019 roku, kiedy właściciel 4F zarobił 17,5 mln zł.

Kiedy powstala firma 4F?

W 2003 roku rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną, otwierając pierwsze sklepy własne z odzieżą sportową pod nową marką sportową 4Fun. W 2007 roku nazwa ta zmieniła się w 4F Sport Performance, a od 2010 funkcjonuje już jako 4F.

Jak się mówi 4F?

Beka z klientów – 4F to polska firma = czytamy „cztery eF” 🙂 | Facebook.

Czy 4F produkuje w Chinach?

Obie wersje olimpijskich strojów zaprojektowała polska firma 4F. Jednak, jak przyznała jej główna projektantka Ranita Sobańska, stroje nie są w całości szyte w Polsce. Częściowo są produkowane w Chinach.

Jak się czyta nazwę firmy 4F?

Beka z klientów – 4F to polska firma = czytamy „cztery eF” 🙂 | Facebook.

Kogo ubiera 4F na igrzyskach?

Od 2008 roku 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, a na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021 ubrało reprezentacje aż 8 krajów – Polski, Chorwacji, Litwy, Macedonii Północnej, Grecji, Słowacji, Serbii i Łotwy. Podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 do tych 8 komitetów dołączy również Portugalia.

Kto reklamuje 4F?

Anna Lewandowska została ambasadorką reklamową odzieży 4F produkowanej przez OTCF. Pierwsza kampania z jej udziałem będzie realizowana pod hasłem „Welcome to the Club” – podały Wirtualnemedia.pl.

Jakie kraje sponsoruje 4F?

Oprócz nich hiszpańska firma zaprojektowała ubrania dla reprezentacji afrykańskich krajów: Mauritiusa i Maroka. Koszulki z jej logiem noszą też olimpijczycy z Ameryki Środkowej: Gwatemali i Hondurasu.

Jak się czyta Tous?

Je vais manger tous ces croissants. W takiej konfiguracji czytamy /tu/ bez „s”, podążając za generalnymi zasadami fonetyki francuskiej.

Jak się czyta Quechua?

Nazwa firmy znanej z produkcji sprzętu turystycznego pochodzi od wspólnej nazwy rodzimych mieszkańców zachodniej części Ameryki Płd. (od Kolumbii i Ekwadoru aż po Chile i Argentynę). Poprawna wymowa słowa „quechua” to [’ke. t͡ʃwa], co polskimi znakami można zapisać jako „keczła”.

Ile reprezentacji ubiera 4F?

Od 2008 roku 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, a na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021 ubrało reprezentacje aż 8 krajów – Polski, Chorwacji, Litwy, Macedonii Północnej, Grecji, Słowacji, Serbii i Łotwy.

Czy outhorn to 4F?

Outhorn – polska marka odzieży i akcesoriów sportowych, założona w 1996 roku. To pierwsza marka spółki OTCF – polskiej firmy odzieżowej, właściciela m.in. marki sportowej 4F.