Kategorie:

Co to za marka Wittchen?

Z jakiego kraju pochodzi marka Wittchen?

Wittchen – polskie przedsiębiorstwo produkujące galanterię skórzaną, notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest firmą rodzinną utworzoną w 1990 roku i do dziś zarządzana jest przez jej założyciela Jędrzeja Wittchena.

Co to znaczy Wittchen?

Jędrzej Wittchen urodził się w Międzychodzie w Wielkopolsce. Nazwa marki pochodzi od nazwiska jej założyciela. Wittchen należy wymawiać tak, jak się czyta po polsku, czyli “Withen”.

Czy Wittchen produkuje w Chinach?

Każda z kolekcji Wittchen szyta jest w fabrykach w Chinach, w Polsce oraz we Włoszech.

Jak się wymawia nazwę firmy Wittchen?

Nazwa marki pochodzi od nazwiska założyciela. W logo oprócz słowa „Wittchen” znajduje się herb, który tworzą dwa lwy oraz tarcza z literami „J” oraz „R” (od inicjałów imion założyciela). A nazwisko Wittchen wymawia się tak, jak się czyta: „W” jak słowie „Wojciech”, a połączenie „Tch” jak w słowie „tchawica”. Po prostu.

Gdzie produkowane są walizki Wittchen?

Z czasem WITTCHEN rozwijał się coraz szybciej. Okazało się, że zainteresowanie jest tak duże, że mały warsztat nie jest w stanie zrealizować wszystkich zamówień. Wtedy produkcja została przeniesiona do Włoch, które słyną z najlepszej jakości skór oraz manufaktur o długoletnich tradycjach.

Gdzie szyję Wittchen?

„Luksusowa” marka Wittchen, gdzie w reklamach opowiada się o luksusie, świetnej skórze i designie – wszystko made in China. Kiedyś cieszyliśmy się z tego, że mamy w Polsce np. świetne szwaczki i to nam markowe firmy zlecały szycie swoich koszul czy płaszczy.

Gdzie produkowane są torebki Wittchen?

Okazało się, że zainteresowanie jest tak duże, że mały warsztat nie jest w stanie zrealizować wszystkich zamówień. Wtedy produkcja została przeniesiona do Włoch, które słyną z najlepszej jakości skór oraz manufaktur o długoletnich tradycjach. Ta decyzja okazała się kolejnym sukcesem marki WITTCHEN.

Czy Tommy Hilfiger ma fabryke w Chinach?

W dużych amerykańskich sklepach z towarami przemysłowymi trzeba się zdrowo nachodzić, aby znaleźć coś bez etykietki „made in China”. Nawet Polo Ralph Lauren czy Tommy Hilfiger też są stamtąd. Komputery, odzież, sprzęt gospodarstwa domowego, baterie, zabawki.

Jak poprawnie wymawiać nazwy sklepów?

Nazwę tej marki wymawiamy jako „iw sę lorą”….Zapraszamy do lektury!

  1. Auchan – francuski tani hipermarket zwany pieszczotliwie „oszołomem”. …
  2. Carrefour – to też nazwa francuska. …
  3. Leroy Merlin – Liroj Merlin? …
  4. Decathlon – to sklep z asortymentem sportowym. …
  5. Douglas – znana perfumeria to o dziwo nie „daglas”, ale „duglas”.

Jak się czyta Levi’s?

Nazwa firmy Levi Strauss powinna być czytana jako „li-waj sztraus”, a nie „lewi sztrałs”. Podobnie z dżinsami Levi’s, czyli „liwajsami”. Niestety, wątpliwe jest, aby oryginalne „liwajsy” zastąpiły swojsko brzmiące „lewisy”.

Jakie walizki na podróż samolotem?

Wybierając walizkę do samolotu, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość wykonania. Im walizka będzie lepiej wykonana, tym mniejsze będzie prawdopodobieństwo jej uszkodzenia oraz zniszczenia umieszczonych w niej rzeczy. Bardzo ważne elementy walizki to mocne szwy i wytrzymałe zatrzaski.

Gdzie kupić torebkę damska?

W Domodi znajdziesz zarówno eleganckie torebki kopertówki do ręki, jak i bardziej praktyczne – na łańcuszku lub ozdobnym pasku. Na pewno dobierzesz tu wieczorową torebkę damską idealnie dopasowaną do Twojej kreacji! Dostępne na Domodi torebki i torby damskie to nie tylko oryginalny design, ale też najwyższa jakość.

Jakie firmy nie produkuja w Chinach?

Chiny przeprowadziły szeroko zakrojoną kampanię w mediach społecznościowych wymierzoną m.in. w takie marki jak New Balance, Tommy Hilfiger, Nike, Adidas, H&M i Converse. Chińscy celebryci masowo zrezygnowali z kontraktów z tymi markami, a ubrania H&M zostały usunięte z największych chińskich platform e-commerce.

Gdzie produkowane są ubrania Tommy Hilfiger?

W Azji produkuje bowiem niemal każda duża firma: od H&M-u i właściciela Zary Inditexu, PVH (posiadającego takie marki jak Calvin Klein i Tommy Hilfiger), Nike czy Tchibo, do polskich firm odzieżowych takich jak LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito, Promostars, Sinsay) czy Redan (Top Secret, Troll, Drywash).

Jak poprawnie mówić Auchan?

Auchan często czyta się jako „ałczan”, „anszułan”, „oszołom”, „szoszon”, „aszan”, „oszan”, „aczan” lub tak, jak się pisze – „auchan”. Jednak poprawna wymowa tej nazwy to „oszo”. Słowo jest homofonem nazwy dzielnicy Hauts Champs, gdzie powstał pierwszy market sieci.

Jak się mówi poprawnie Moschino?

Popularna w ostatnich latach marka pochodzi z Włoch. „S” w tym języku w połączeniu z „ch” wymawia się „ski”. Moschino to po prostu Moskino.