Kategorie:

Co to za firma KAISAI?

Z jakiego kraju pochodzi firma KAISAI?

FG Poland jest jedną z niewielu polskich firm sprzedającą systemy klimatyzacji pod własną marką. KAISAI ma już kilka lat, był to nowatorski projekt w polskich warunkach.

Kto produkuje pompy KAISAI?

Marka Kaisai stanowi markę własną polskiej grupy Klima-Therm, funkcjonującej na rynku międzynarodowym w branży HVAC, czyli ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Sama Grupa Klima-Therm działalność rozpoczęła w 1996 roku, a już rok później podjęła współpracę z japońską marką Fujitsu.

Jaka sprężarka w KAISAI?

W urządzeniu KAISAI o mocy 10 kW zastosowano sprężarkę inwerterową, co oznacza, że pompa posiada możliwość modulacji mocy grzewczej w zależności od chwilowego zapotrzebowania na ciepło.

Jaka aplikacja do pompy ciepła KAISAI?

Nowa aplikacja ComfortHome na tablet i telefon pozwala na zdalne sterowanie temperaturą zasilania i ciepłej wody użytkowej, przełączanie stref oraz kontrolę zużycia energii elektrycznej. Pompy ciepła KAISAI Arctic uzyskały certyfikat KEYMARK potwierdzający wysoki standard produktu i zgodność z europejskimi normami.

Jakiej produkcji jest klimatyzator KAISAI?

Kaisai. Marka Kaisai należy do międzynarodowej korporacji Midea. Klimatyzatory Kaisai produkowane są w oparciu o energooszczędną technologię inverterową i z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów japońskich marek.

Kto produkuje klimatyzatory Gree?

Nowa baza produkcyjna GREE W grudniu 2012 roku oficjalnie uruchomiono nową fabrykę firmy Gree Electric Appliances Inc. Zakład jest położony w głównym centrum przemysłowym i gospodarczym prowincji Hebei w północnych Chinach w mieście Shijiazhuang.

Jak działa pompa ciepła powietrzna Panasonic?

Pompa ciepła wykorzystuje energię cieplną z powietrza zewnętrznego do ogrzewania pomieszczeń Aquarea przechwytuje energię cieplną z otaczającego powietrza i wykorzystuje ją do podgrzania wody przeznaczonej do ogrzewania pomieszczeń oraz na potrzeby ciepłej wody użytkowej, a w razie potrzeby nawet do chłodzenia domu.

Ile energii elektrycznej zużywa pompa ciepła?

Rachunki za energię elektryczną w domu z powietrzną pompą ciepła. Nowoczesne, dobrej jakości pompy ciepła posiadają klasę efektywności na poziomie 3,5 do 5,5. Oznacza to, że z 1 kWh pobranej energii pompa oddaje do układu grzewczego domu odpowiednio 3,5 – 5,5 kWh energii cieplnej.

Jaka pompa ciepła monoblok czy Split?

SPLIT i MONOBLOK to tak naprawdę dwa takie same urządzenia. Różnica polega na tym, że pompy ciepła typu SPLIT są pod względem produkcji łatwiejsze do wykonania. W pompach typu MONOBLOK dba się o akustykę. … Przez to są droższe w produkcji i droższe w zakupie dla inwestora.

Jaka aplikacja do klimatyzacji Kaisai?

Smart AC to moduł WiFi dodawany w standardzie do wszystkich modeli klimatyzatorów ściennych KAISAI. Dzięki jego zastosowaniu użytkownik ma możliwość sterowania urządzeniem poprzez aplikację zainstalowaną na tablecie lub smartfonie także przebywając poza domem lub biurem.

Jak prawidlowo ustawic pompe ciepła?

Oś pionowa określa nam temperaturę zasilania instalacji grzewczej. W przypadku pomp niskotemperaturowych w zależności od modelu wynosi ona maksymalnie 50-60°C. W przypadku instalacji niskotemperaturowych maksymalna temperatura zasilania oscyluje w granicach 38°C. Oś pozioma określa temperaturę zewnętrzną.

Jaki klimatyzator GREE?

Z przedstawionych w Internecie opinii wynika, że jednym z najlepszych klimatyzatorów jest Gree Lomo Eco GWH12QB-K6DNA5I z funkcją chłodzenia i grzania. Ze sprzętu można korzystać nie tylko latem, ale też późną jesienią czy nawet zimą. Niezależnie od wybranego trybu pracy, urządzenie działa efektywnie.

Jakiej firmy wybrać klimatyzator?

Wiodący producenci klimatyzatorów to m.in. Hitachi, Daikin, Mitsubishi, Gree, Haier. Jeśli szukasz tańszego, ale wciąż dobrego jakościowo sprzętu, to zwróć uwagę na produkty takich marek, jak Fonko LG, Samsung i Panasonic.

Jak działa pompa ciepła powietrze?

W przypadku powietrznych pomp ciepła to powietrze zewnętrzne ogrzewa czynnik chłodniczy. Para czynnika chłodniczego jest pobierana przez sprężarkę. Podnosi ona poziom temperatury czynnika chłodniczego, więc robi się on cieplejszy. … Następnie skroplony czynnik chłodniczy trafia do zaworu rozprężnego.

Czy pompy ciepła Panasonic są dobre?

Pierwsze miejsce w zestawieniu należy do pompy ciepła powietrze woda Panasonic Aquarea KIT-WHF09F3E5, która nagrzewa wodę do wysokiej temperatury, nawet kiedy za oknem panuje mróz. Istotnym atutem jest to, że do urządzenia można podłączyć zbiornik każdego producenta.

Czy pompa ciepła zużywa dużo prądu?

Nowoczesne, dobrej jakości pompy ciepła posiadają klasę efektywności na poziomie 3,5 do 5,5. Oznacza to, że z 1 kWh pobranej energii pompa oddaje do układu grzewczego domu odpowiednio 3,5 – 5,5 kWh energii cieplnej. Kluczową wartością jest tu wielkość zapotrzebowania na ciepło.