Kategorie:

Co się stało z Robertem z Gliniarzy?

W którym odcinku ginie Robert Barcz?

W odcinku 111 okazuje się ,że Robert zginął podczas wybuchu komendy w finale 2 sezonu .

Dlaczego Agnieszka odeszla z gliniarzy?

Bardzo długo opiekowała się swoim sparaliżowanym mężem, cierpiącym na stwardnienie rozsiane. Porzuciła nawet dobrze zapowiadającą się karierę w Wydziale Terroru Kryminalnego.

Co się stalo Lucji z gliniarzy?

Łucja jest przetrzymywana przez dwóch przestępców ,jeden z nich dokonuje gwałtu na funkcjonariuszce Interpolu , a ci żądają od policji 5 mln złotych okupu , ale zabiją Łucję. W trakcie śledztwa Olgierda ponoszą emocję , gdyż detektyw zdaje sobie sprawę ,że wciąż kocha Łucję.

Kto gra Łucje w Gliniarzach?

Łucja Wilk – Podinspektor Policji. Policjantka pracująca w Interpolu często współpracująca z Wydziałem Kryminalnym a później CBP w Warszawie. W jej rolę wciela się Marta Lewandowska.

Jak zginął Adam z gliniarzy?

Adam Pazio – biegły z cyberprzestępczości Wydziału Kryminalnego w Warszawie. Występujący w odcinkach 1-110. W 110 odcinku zginie w wyniku wybuchu komedy.

Czy będzie 10 sezon gliniarzy?

Gliniarze 10 sezon – emisja od 1 marca, od poniedziałku do piątku godzinie 17:00 w Polsacie.

Jak się nazywa mają z gliniarzy?

Jak zawsze, detektywi będą mogli liczyć na wsparcie aspirantów: Stefana (Robert Szewczyk), Mai (Lea Oleksiak) i Rafalskiego (Łukasz Strzałka), a przy najniebezpieczniejszych akcjach pomogą im uzbrojeni po zęby antyterroryści.

Czy Natalia z gliniarzy jest w ciazy?

Podczas śledztwa Natalia cały czas była podenerwowana i miała słabe samopoczucie ,a pod koniec odcinka odkrywa że jest w ciąży.

Jakie aktorki grają w Gliniarzach?

Lea OleksiakGliniarze / Aktorka

Kto gra Monike Kruczkowska?

W jej rolę wciela się Magda Woźniak.

Czy Adam z gliniarzy ma brata bliźniaka?

Ma brata bliźniaka Wojtka.

Czy Ewelina ruckgaber ma chłopaka?

Ewelina Ruckgaber — życie prywatne Partnerem Eweliny jest aktor Łukasz Strzałka. Para poznała się w 2018 roku na planie serialu Gliniarze, Strzałka gra młodszego aspiranta Michała Rafalskiego, który ściśle współpracuje z serialową Natalią.

Kiedy nowy sezon Gliniarzy 10?

Informacje. Zapraszamy na 10. sezon! Emisja od 1 marca, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie.

Kiedy 11 sezon Gliniarzy?

Jedenasty sezonGliniarzy” emitowany od poniedziałku 30 sierpnia do wtorku 23 listopada o godz. 17:00 oglądało średnio 1,4 mln widzów. Produkcja nie ma sobie równych! Przyciągnęła o 180 tys.

Jak nazywają się aktorzy z serialu Gliniarze?

Gliniarze” ukazują mroczne oblicze stolicy i najtwardszych policjantów w kraju, którzy na co dzień zmagają się z najcięższymi sprawami. Wśród nich są Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski oraz Adam Bogusz (od 335. odcinka) i Weronika Grot (od 464.

Jak zginął Adam z Gliniarzy?

Adam Pazio – biegły z cyberprzestępczości Wydziału Kryminalnego w Warszawie. Występujący w odcinkach 1-110. W 110 odcinku zginie w wyniku wybuchu komedy.