Kategorie:

Co się stało z dziećmi Britney Spears?

Z kim mieszkaja dzieci Britney Spears?

Kim jest jej narzeczony Sam Asghari? Britney Spears ma dwójkę synów – 16-letniego Seana Prestona i 15-letniego Jaydena Jamesa. Chłopcy mieszkają z ojcem, Kevinem Federlinem, ale mają stały kontakt ze sławną mamą.

Dlaczego Britney zostala Ubezwlasnowolniona?

Wokalistka była wtedy świeżo po rozwodzie z Kevinem Federlinem, straciła też prawa do opieki nad synami, Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem. Sąd zdecydował wówczas o ubezwłasnowolnieniu Britney i ustanowieniu dwóch prawnych opiekunów: ojca, Jamiego Spearsa oraz prawnika, Andrew Wallete’a.

Co się dzialo z Britney Spears?

Britney Spears odzyskała kontrolę nad swoim majątkiem, którego wartość wyceniana jest na około 60 mln dolarów. Sąd w Los Angeles zarządził zakończenie kurateli sprawowanej nad amerykańską gwiazdą pop od ponad 13 lat. Piosenkarka napisała w mediach po ogłoszeniu tej decyzji, że to najlepszy dzień w jej życiu.

Kto jest ojcem dzieci Britney Spears?

Sean Preston Federline
Jayden Federline
Britney Spears/Dzieci

Czemu Britney Spears ogoliła głowę?

Usiadła na fotelu i powiedziała, że chce, aby ostrzyżono ją na łyso. Obecna tam fryzjerka Esther Tognozzi nie zgodziła się na to, ponieważ – jak przyznała później – obawiała się zniszczyć wizerunek gwiazdy. Zdenerwowana Britney chwyciła za maszynkę i sama ogoliła się na łyso.

Czy Britney Spears brała narkotyki?

Sam Lufti już w 2012 roku zeznawał, że Britney Spears brała narkotyki, co poskutkowało jej problemami psychicznymi i depresją. Bliscy piosenkarki zaprzeczali, utrzymując, że to manager próbował narkotyzować ją, by mieć ją pod pełną kontrolą. … Britney Spears obiecywała, że przestanie, jednak wciąż brała narkotyki.

Dlaczego Britney Spears ma kuratelę?

Od tamtej pory nie interesował się córką i jej rodzeństwem. Mimo to postanowił „zatroszczyć się” o przechodzącą załamanie nerwowe córkę i wniósł do sądu o ustanowienie kurateli nad Britney. Kuratela z założenia jest formą ochrony dobrostanu i majątku osoby, która sama nie jest w stanie o sobie decydować.

Dlaczego Britney Spears byla w wiezieniu?

Jak więzienie Była odurzana lekami i zmuszana do pracy ponad siły, jednocześnie nie mając kontroli nad swoimi zarobkami. W jej domu znajdowały się podsłuchy — nawet w sypialni. Więcej o warunkach, w jakich żyła gwiazda, można dowiedzieć się z dokumentu „Britney vs Spears„, który jest dostępny na platformie Netflix.

Na czym polega kuratela Britney Spears?

Sąd ustanowił dla Britney kuratora. Kuratela z założenia jest formą ochrony dobrostanu i majątku osoby, która sama nie jest w stanie o sobie decydować. Kuratelą najczęściej objęte są osoby niepełnosprawne i chore psychicznie. Britney przypisano kuratora, ponieważ zdiagnozowano u niej demencję.

Co zrobil ojciec Britney Spears?

Jak donosi portal Variety, Jamie Spears aż do 2020 roku pobierał wysokie wynagrodzenie z tytułu bycia kuratorem własnej córki. Łącznie zarobił ponad 6 mln dolarów, a to tylko drobna część pieniędzy pobranych przez niego z jej majątku. Kolejne miliony poszły na opłacenie tuzina firm prawniczych przez 13 lat kurateli.

Czemu ojciec Britney Spears?

Jamie Spears rozwiódł się z matką Britney (Lynne Spears) pięć lat wcześniej. Od tamtej pory nie interesował się córką i jej rodzeństwem. Mimo to postanowił „zatroszczyć się” o przechodzącą załamanie nerwowe córkę i wniósł do sądu o ustanowienie kurateli nad Britney.

Jaką chorobe psychiczna ma Britney Spears?

Britney Spears ma chorobę afektywną dwubiegunową. Jak wiele innych gwiazd. Britney Spears jeszcze kilka lat temu otwarcie mówiła o swoich problemach natury psychicznej. Piosenkarka cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, która dotknęła także wiele innych osób będących „na świeczniku”.

Czy Britney Spears ma dzieci?

Sean Preston Federline
Jayden Federline
Britney Spears/Dzieci

Czy Britney Spears jest w wiezieniu?

Podsłuchy nawet w sypialni. Codzienność piosenkarki w ostatnich latach była życiem w zinstytucjonalizowanym więzieniu. Luksusowym i zorganizowanym w jej własnym domu, ale jednak więzieniu. To już drugi dokument, który dziennikarze „New York Timesa” przygotowali o piosenkarce.

Czy kuratela Britney się skonczyla?

Oficjalnie zakończyła się 13-letnia kuratela sprawowana nad Britney Spears przez jej ojca. … Przed weekendem sąd ogłosił gwiazdę wolną od władzy Jamiego Spearsa.

Kim jest ojciec Britney Spears?

Jamie SpearsBritney Spears / Ojciec