Kategorie:

Co robi teraz Dariusz Krupa?

Za co siedział w więzieniu Dariusz Krupa?

Przekraczając dopuszczalną prędkość wjechał swoim BMW 320D na czerwonym świetle na przejście dla pieszych, doprowadzając do śmiertelnego potrącenia 63-letniej kobiety. W trakcie wypadku był w stanie po użyciu kokainy. Po wypadku przez ponad dwa lata, do listopada 2016 przebywał w areszcie tymczasowym.

Ile dzieci ma Dariusz Krupa?

Allan Krupa
Lea Krupa
Dariusz Krupa/Dzieci

Ile lat siedzial Krupa?

Niemniej jednak Krupa został skazany na 6 lat pozbawienia wolności i 10 lat zakazu prowadzenia pojazdów. Odsiadkę skończył po 3 latach ze względu na dobre sprawowanie. Wówczas słuch o nim zaginął.

Kim był mąż Edyty Górniak?

Dariusz Krupa2005 – 2010
Edyta Górniak/Byli współmałżonkowie

Czy Dariusz Krupa jest na wolności?

Dariusz Krupa został w 2017 roku skazany prawomocnym wyrokiem na 6 lat pozbawienia wolności oraz 10 lat zakazu prowadzenia pojazdów, jednak za dobre sprawowanie przedterminowo zwolniono go z więzienia w połowie 2020 r.

Kto jest ojcem Edyty Górniak?

Jan Górniak
Edyta Górniak/Ojcowie

Z kim Edyta Górniak ma dziecko?

Mamą Allana jest jedna z największych gwiazd polskiej muzyki – Edyta Górniak. Chłopiec jest owocem jej małżeństwa z Dariuszem Krupą. Edyta wychowuje Allana sama, są ze sobą bardzo blisko. 15-latek często wstawia na Instagram zdjęcia z mamą, widać, że świetnie się rozumieją i czują w swoim towarzystwie!

Jak ma na imię syn Edyty Górniak?

Allan Krupa
Edyta Górniak/Synowie

Ile wzrostu ma Edyta Gorniak?

1,75 m
Edyta Górniak/Wzrost

Czy Edyta Górniak jest w ciąży?

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską diva po raz pierwszy zdradziła, że w tym roku udało jej się zajść w drugą ciążę. Niestety – poroniła. … Jak pisze „Pudelek”, „poronienie miało miejsce w tym roku, prawdopodobnie w okolicach wakacji. Ojcem dziecka miał być partner Edyty, Mateusz Zalewski”.

Ile siedział mąż Górniak?

W 2017 r. mężczyzna został prawomocnie skazany na karę sześciu lat pozbawienia wolności. Karę odbywał w zakładzie półotwartym w Grądach-Woniecku. Teraz już wiadomo, że były mąż Górniak nie spędzi kolejnych 3 lat za kratami.

Czy Edyta Górniak ma dzieci?

Allan Krupa
Edyta Górniak/Dzieci

Jak ma na imię mąż Edyty Górniak?

Dariusz Krupaod 2005 do 2010
Edyta Górniak/Mąż

Czy żyje ojciec Edyty Górniak?

Wystosował do niej nawet list, w którym prosił o przebaczenie. Wiele osób twierdziło jednak, że nie powinien był robić tego na łamach mediów a bezpośrednio skontaktować się z Edytą Górniak. Ojciec diwy zmarł po długiej chorobie w październiku 2007 roku. Nigdy nie poznał wnuka.

Czy Edyta Górniak jest cyganka?

Zapytano ją kiedyś, czy to prawda, że jest pół-Cyganką, na co ona pięknie powiedziała: „Do cholery, przecież gdybym nie była, to skąd bym miała taki talent?”. Jej tata bardzo za nią tęsknił. Mimo że nie mieli kontaktu, on zawsze się ciepło o niej wypowiadał. Oglądał jej występy i był z niej dumny.

Czy Edyta Górniak ma syna?

Allan Krupa
Edyta Górniak/Synowie