Kategorie:

Co pasuje do coli?

Z czym pić colę?

Do wysokiej szklanki włożyć kilka kostek lodu. Dodać brandy oraz sok z limonki i zalać wszystko colą do uzupełnienia naczynia. Następnie wystarczy wszystko razem delikatnie wymieszać i można podać gotowy drink do wypicia.

Z czym pić Lubelska Grejpfrutowa?

Produkowana jest na bazie owoców brazylijskiego grejpfruta i słodkiego pomelo. W jej smaku wyraźnie wyczuwalna jest słodko-gorzka nuta typowa dla grejpfruta. Znakomicie smakuje po schłodzeniu. Można ją pić z lodem lub w połączeniu z różnymi sokami i napojami.

Jaki alkohol do Coca coli?

Do wysokiej szklanki wrzucić kostki lodu. Następnie wlać wódkę, coca-colę. Wkroić jeden lub dwa plastry cytryny i podawać.

Jaki drink z colą?

Colę i wódkę schładzam w lodówce. Cytryny myję. Jedną cytrynę przekrawam na pół, z połówki wyciskam sok a drugą połowę kroję w plasterki. Do szklanki wlewam wódkę, dodaję sok z cytryny, plasterki cytryny, lód i dopełniam colą.

Z czym łączyć Jagermeister?

Likier można też łączyć na różne sposoby ze składnikami, które odbiją jego słodko-gorzki smak. Czyli łączymy z cytrusami w rodzaju soku grejpfrutowego czy pomarańczowego; z ciemnym rumem, brandy lub whisky; z ananasem czy imbirem. Można też użyć jagera jako składnik dosładzający w drinkach, które wykorzystują syropy.

Z jakim sokiem Jagermeister?

Jagermeister dobrze skomponuje się także z coca colą, syropem blue curacao oraz grenadyną – czyli syropem z owocu granatu. Słodkiego posmaku idealnie dodadzą soki (polecamy wypróbować soki: pomarańczowy, ananasowy oraz grejpfutowy).

Co pasuje do Grejpfrutowej wodki?

Półśrodkami wiele się nie osiągnie. Jednym z takich dobrych kompozycji smakowych jest Campari, Finladia grapefruitowa i sok z pomarańczy. Trzy składniki pasujące do siebie idealnie. Mocno letni koktajl z bardzo cytrusowo ziołową nutą.

Z czym najlepiej pić wódkę Gruszkową?

Do shakera wypełnionego lodem wlej wódkę gruszkową i sok ananasowy. Wstrząśnij i przelej do szklanki wypełnionej lodem. Uzupełnij wodą gazowaną. Dekoracja gałązką mięty.

Jaki alkohol do Mirindy?

Składniki: wódka, Blue Curacao, Fanta pomarańczowa, kostki lodu. Do wysokiej szklanki wrzucamy kostki lodu. Dolewamy 2 kieliszki wódki i 1 kieliszek Blue Curacao.

Jakie drinki że spritem?

Do przygotowania drinka Polish Professor wystarczy użyć trzech składników, którymi są: wódka, sok ananasowy oraz sprite lub 7-up. Całość przygotowujemy i podajemy w niskiej szklance z grubym dnem (typu old-fashioned) wypełnionej kostkami lodu.

Jak się nazywa drink z colą?

Prostym do przygotowania i smacznym drinkiem, połączeniem amerykańskiej coli i kubańskiego rumu, jest cuba libre – wolna Kuba czyli rum z colą. To szybki i łatwy koktajl o słodkim smaku, przełamany kwaskowatą nutą limonki.

Jak nazywa się drink wódka z colą?

Red Rasputin to prosty drink robiony na bazie wódki. Wypełnia się go colą, a jego ostateczny kolor i smak nadaje mu grenadina, która osładza koktajl. Taka mieszanka sprawia, że wódka jest ledwo wyczuwalna.

Z jakim sokiem pić Jagermeister?

Jagermeister dobrze skomponuje się także z coca colą, syropem blue curacao oraz grenadyną – czyli syropem z owocu granatu. Słodkiego posmaku idealnie dodadzą soki (polecamy wypróbować soki: pomarańczowy, ananasowy oraz grejpfutowy).

Z czym się pije Becherovke?

Można ją również podać z lodem (on the rocks) oraz plasterkiem cytryny, lemonki lub pomarańczy. Ciekawym doznaniem jest picie Becherovki niewielkimi łyczkami mając w ustach jedno okienko dobrej jakości gorzkiej czekolady.

Z czym najlepiej pić Jagermeistera?

Jagermeister bardzo dobrze komponuje się z:

  • Cytrusami – np. sok grejpfrutowy, pomarańcze, limonka.
  • Starzonymi alkoholami np. ciemny rum, brandy, whisky.
  • Tropikalnymi owocami – np. marakuja, ananas.
  • Ziołami występującymi w składzie Jagermeistera np. cynamon, imbir,

Jakie drinki z Jagermeisterem?

Wszystkie drinki z jagermeister

  • Jager o poranku – jedna z ciekawszych propozycji kategorii drinki z Jagermeister. …
  • Count Mast Negroni – czyli klasyczny przepis w odmianie z Jagermeister. …
  • Red Coffee – Jagermeister i Kahlua w czerwonej odsłonie. …
  • Malibu Surfer – drink o ciekawej mieszance malibu rum z Jagermeister.